Ile razy podczas budowania masy miałeś problem z jedzeniem wielkich porcji kolejnych posiłków? Jak często borykałeś się z problemem utrudnionego dostarczenia znacznej liczby kalorii? Czy wielokrotnie denerwowałeś się, że nie osiągniesz swojego celu, gdyż utrzymanie dobowego bilansu było zbyt uciążliwe? Jeżeli choć raz zadałeś sobie podobne pytania, to przyszedł czas, aby raz na zawsze pozbyć się wszelkich wątpliwości i przeszkód do osiągnięcia wymarzonej sylwetki!  

 

SPIS TREŚCI:
1. Rocket Mass – sposób na podbicie kaloryczności diety
2. Komu polecane są odżywki typu gainer
3. Rocket Mass – skład i działanie

 


1. Rocket Mass – sposób na podbicie kaloryczności diety
Z pomocą przychodzi firma Rocket Nutrition, doświadczony producent suplementów diety, mający na swoim koncie rzeszę zadowolonych podopiecznych. Za tą marką stoi przede wszystkim najnowsza technologia produkcji odżywek, co umożliwiło uzyskanie produktów o najwyższej jakości. Rewelacyjny smak, bezproblemowa rozpuszczalność oraz realne działanie to najczęściej odnotowywane opinie na temat suplementów opatrzonych logo Rocket Nutrition.

 

Producenci z dumą prezentują swój najnowszy produkt, którego głównym przeznaczeniem jest pomoc w procesie budowania masy mięśniowej. Rocket Mass to suplement diety, który zaliczany jest do popularnej grupy odżywek nazywanej gainerami. Są to preparaty, których skład bazuje na mieszaninie dwóch podstawowych składników odżywczych. Mowa oczywiście o białkach i węglowodanach, które mają fundamentalne znaczenie w procesie rozwoju sylwetki. Skoncentrowanie ich w postaci jednego szejka umożliwia niezwykle szybki i wygodny sposób na podbicie kaloryczności swojej diety.

 

2. Komu polecane są odżywki typu gainer
Odżywki typu gainer są polecane zarówno dla osób początkujących, jak

i doświadczonych zawodników sportowych. Często można spotkać się

z opinią, że podczas diety ćwiczący nie mają już miejsca na kolejne posiłki. Pojedyncza porcja preparatu Rocket Mass stanowi świetny zastrzyk kalorii, który można w prosty sposób wkomponować w swoje dobowe zapotrzebowanie. Gainery to także idealne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy mają problemy z przytyciem. Wielokrotnie ektomorficy mogą mieć problem z rozbudową swojej masy, pomimo dużej nadwyżki z diety. Dzięki Rocket Mass otrzymują rewelacyjną alternatywę, a także przystępny sposób na złapanie dodatkowych kilogramów.

 

3. Rocket Mass – skład i działanie
W składzie Rocket Mass odnajdziemy przede wszystkim węglowodany, które w tym przypadku występują aż w trzech różnych postaciach. Wykorzystanie różnych form związków cukrowych umożliwia różnorodny czas wchłaniania przez nasz układ pokarmowy. Efektem tego jest stopniowe uwalnianie energii, która pozwoli na pokrycie wszelkich strat powstałych podczas treningu. Co więcej, taki model działania w znaczący sposób ogranicza ryzyko wystąpienia objawów powysiłkowego zmęczenia.

 

 

Drugim, ale równie istotnym składnikiem Rocket Mass jest białko. O istocie protein wiadomo nie od dziś, gdyż ten makroelement jest podstawowym budulcem naszych mięśni. Firma Rocket Nutrition wykorzystała w swoim gainerze cząsteczki białek, które pochodzą z najlepszego możliwego produktu. Mowa oczywiście o serwatce, stanowiącej kluczowe źródło protein dla wszystkich ćwiczących. Białko pozwala nie tylko na sprawne budowanie beztłuszczowej masy mięśniowej. To także świetny sposób na nasilenie procesów regeneracyjnych oraz podwyższenie ilości aminokwasów w naszym ustroju. Co więcej, serwatka występująca w formie koncentratu charakteryzuje się jeszcze lepszą przyswajalnością.