Uczucie zmęczenia i brak motywacji to już przeszłość. Specjalnie dla wszystkich cierpiących na spadki energetyczne firma Olimp wyprodukowała jedną z najmocniejszych przedtreningówek na rynku – Redweiler.

 

SPIS TREŚCI:
1. Redweiler – opis produktu
2. Redweiler – trzy formuły
3. Co się znajduje w składzie Redweiler?

 

 

1. Redweiler – opis produktu
Redweiler to absolutna rewolucja wśród boosterów przedtreningowych. Gwarantuje pobudzenie układu nerwowego, dużą dawkę energii i zwiększenie wydolności odczuwane już od pierwszego przyjęcia suplementu. Jest złożony z trzech kompleksowych formuł i przeznaczony dla wszystkich pasjonatów sportów siłowych, kulturystyki i sportów siłowo-wytrzymałościowych, którzy nie boją się tak silnych odżywek przedtreningowych, a jednocześnie potrafią do nich podejść z odpowiednim respektem, gdyż zbyt duża dawka Redweiler może się przyczynić do nadmiaru energii.

 

2. Redweiler – trzy formuły

 Red Fury Matrix:

– powoduje poprawę ogólnego samopoczucia, dzięki czemu wraca chęć do trenowania,
– przyczynia się do większego skupienia, również w momencie dużego zmęczenia fizycznego,
– stymuluje wykorzystanie zapasów energetycznych, jakie są gromadzone w formie tkanki tłuszczowej, przez co wspomaga jej spalanie i jednocześnie dostarcza energii.

  Fabryka Siły Sklep

Armageddon Pump Formula:
– intensyfikuje wytwarzanie w organizmie tlenku azotu, który jest odpowiedzialny za rozszerzenie naczyń krwionośnych, co bezpośrednio przekłada się na większy przepływ krwi przez pracujące mięśnie, maksymalną pompę mięśniową i dużo szybszą regenerację,
– optymalizuje nawodnienie komórek mięśniowych, wpływa to na prawidłowy przebieg wszystkich procesów odbywających się w komórce, usprawnia regenerację oraz wytwarzanie energii w postaci ATP.

 

Berserker’s Performance Blend:
– jest to formuła odpowiadająca przede wszystkim za zwiększenie ilości dostępnej energii w komórkach,
– zapewnia stale wysoką wydajność wytwarzania cząsteczek energetycznych,
– jej skład ma na celu również poprawienie szybkości dostarczania związków potrzebnych do wytwarzania energii.

 

3. Co się znajduje w składzie Redweiler?
Skład Redweiler jest tak zoptymalizowany, że każdy element zawarty w tym suplemencie ma bezpośrednie przełożenie na jego silne działanie. Wśród nich wszystkich należy wyróżnić:

– monohydrat i jabłczan kreatyny – związki kreatyny mające silne właściwości anaboliczne i antykataboliczne, wspomagają zachowanie siły i masy mięśniowej nawet w okresie redukcji, wspomagają regenerację mięśni;

 

– l-tyrozyna, czyli aminokwas, którego optymalne stężenie w organizmie związane jest z utrzymaniem odpowiednio wysokiego poziomu energii i zapobieganiem odczuwania zmęczenia. Bierze udział w syntezie kolagenu, dzięki czemu przyczynia się do regeneracji nie tylko mięśni, ale również stawów.

 

– alfa-ketoglutaran l-argininy będącej prekursorem w procesie syntezy tlenku azotu, pośrednio jest odpowiedzialny za lepsze ukrwienie mięśni. Oprócz tego ma działanie anaboliczne oraz wpływa pozytywnie na regenerację wątroby i wydzielanie hormonu wzrostu.

 

Podczas dawkowania Redweiler należy trzymać się zaleceń producenta, który na opakowaniu wyróżnił trzy różne porcje, 6 gram, 12 gram i 18 gram, dobierane zależnie od wagi trenującego. Najlepszy moment na spożycie tego suplementu to 30 minut przed treningiem, nie stosować w dni nietreningowe.