W kolejnym „teście marki” bierzemy na celownik Real Pharm, polskiego producenta odżywek dla sportowców. Podobnie jak w poprzednich przypadkach staramy się realnie ocenić najlepsze produkty z oferty tej firmy, które naszym zdaniem zasługują na szczególną uwagę. Dowiedz się, które preparaty opatrzone logiem Real Pharm stanowią wyjątkowe rozwiązanie w kontekście sportowej suplementacji.

 

SPIS TREŚCI:
1. Kilka słów o firmie Real Pharm
2. Real Pharm BCAA
3. Real Pharm DAA
4. Real Pharm odzież
5. Real Pharm Real Whey
6. Real Pharm TCM

Indywidualne plany
dietetyczne i treningowe
-23 kg -23 kg -7 kg -25 kg -7 kg +13 kg -15 kg -23 kg -6 kg -18 kg -11 kg już od 39,99 zł za miesiąc

 

1. Kilka słów o firmie Real Pharm
Real Pharm Nutrition jest kolejnym polskim producentem suplementów diety i odżywek dla osób trenujących. Podstawowym założeniem tej firmy było zagwarantowanie swoim użytkownikom preparatów najwyższej jakości, co zostało uzyskane dzięki wykorzystaniu pewnych i skutecznie działających składników. Bez względu na to, czy jest to booster treningowy, stack kreatynowy, czy zwykła odżywka białkowa, produkty Real Pharm zawsze znajdą zastosowanie jako kompletne wsparcie w realizacji założonego celu.

 

2. Real Pharm BCAA
BCAA jest kompleksem trzech aminokwasów egzogennych – leucyny, izoleucyny oraz waliny, które stanowią niezwykle istotny element diety każdego ćwiczącego. Brak możliwości do samodzielnej syntezy tych składników przez nasz organizm wymaga przyjmowania odżywek, które zapewniają szybką i skoncentrowaną dawkę rozgałęzionych aminokwasów oraz gwarantują maksymalizację efektów wynikających ze zdrowego odżywania i spersonalizowanego planu treningowego.

 

Zastosowanie BCAA w kontekście sportowej suplementacji jest niezwykle szerokie, a to za sprawą dość uniwersalnego działania tych trzech składników. Głównym pojęciem jest tutaj anabolizm – ogół przemian sprzyjających produkcji energii oraz złożonych substancji. W aspekcie aktywności fizycznej dotyczy nasilenia syntezy nowych białek tworzących mięśnie, co jednoznacznie tłumaczy wykorzystanie produktu Real Pharm do rozbudowy masy i kształtowania sylwetki. Oprócz tego aminokwasy BCAA mogą posłużyć jako skuteczna metoda do nasilenia reakcji regeneracji po intensywnych treningach, łagodzenia oznak powysiłkowego zmęczenia czy stymulacji metabolizmu do jeszcze lepszego wykorzystania składników odżywczych z pożywienia.

  Fabryka Siły Sklep

Marka Real Pharm poleca stosować swój produkt dwukrotnie w ciągu dnia. Sam preparat występuje w dwóch postaciach – w proszku lub w kapsułkach. W pierwszym przypadku pojedyncza porcja preparatu (6 g) powinna zostać rozpuszczona w około 200 ml zimnej wody lub soku. W drugim natomiast pojedynczą dawkę (4 kapsułki) należy zastosować jedynie raz w ciągu doby. BCAA należy przyjmować zarówno w dni treningowe, jak i wolne od wysiłku fizycznego, dzięki czemu działanie odżywki zostanie zmaksymalizowane. Suplement można zakupić w naszym sklepie internetowym, gdzie opakowania o pojemności 400 g lub opakowanie z 300 kapsułkami kosztuje 89 zł.

 

3. Real Pharm DAA
DAA, czyli kwas d-asparaginowy, jest białkowym aminokwasem o charakterze kwasowym. Związek ten wykazuje potencjał endogenny, co oznacza, że ludzki organizm jest zdolny do jego samodzielnej produkcji. Niestety jego ilość jest zbyt mała do uzyskania pełnych właściwości. Dlatego też osoby ćwiczące często sięgają po suplementy diety w celu uzupełnienia zapotrzebowania na ten związek.

 

Preparaty bazujące na DAA określane są mianem boosterów testosteronu, najważniejszego hormonu androgennego dla każdego mężczyzny. Testosteron jest jednym z głównych determinantów procesu budowania masy mięśniowej oraz syntezy nowych cząsteczek białkowych, które stanowią jej podstawowy składnik. Rola testosteronu ma także istotne znaczenie w całości przemian anabolicznych zachodzących w naszym organizmie. Sprzyja potreningowej regeneracji mięśni, minimalizuje powstawanie efektów zmęczenia i skutecznie ogranicza następstwa, jakie wynikają ze szkodliwych reakcji katabolicznych. Real Pharm DAA wpływa na jakość naszego snu, poprawia kondycję seksualną (stymuluje libido), a także oddziałuje na reakcje produkcji nasienia określane mianem spermatogenezy.

 

Producenci zalecają, by suplement diety DAA przyjmować tylko raz w ciągu dnia. Takie stosowanie pozwoli uzyskać maksymalne działanie preparatu, a to z kolei przełoży się na satysfakcjonujące efekty. Odżywka Real Pharm jest dostępna w naszym sklepie internetowym w cenie 69 zł. DAA występuje w formie kapsułek (150 szt.) oraz proszku (300 g).

 

4. Real Pharm odzież
Producenci suplementów diety coraz częściej poszerzają swoją ofertę o inne, ale równie przydatne produkty. Oprócz żywności funkcjonalnej czy akcesoriów do ćwiczeń można znaleźć również odzież treningową. Marka Real Pharm postanowiła nie pozostawać w tyle i także zaprezentować swoją własną markę ubrań na siłownię.

 

Real Wear, linia odzieżowa wypuszczona przez firmę Real Pharm, stanowi idealny dodatek dla osób szukających komfortowego i oryginalnego ubioru na swoje treningi. W obecnej ofercie możemy znaleźć czapki z daszkiem, popularne t-shirty kompresyjne, a także tank-topy. Dzięki unikalnym wzorom, ciekawym wariantom kolorystycznym oraz wykorzystaniu materiałów najwyższej jakości ćwiczący zyskują możliwość maksymalnej wygody w trakcie realizacji swoich planów treningowych. Z kolei uniwersalny krój pozwala zastosować je u każdego zawodnika, bez względu na dyscyplinę czy poziom doświadczenia.

 

Ubrania opatrzone logiem Real Pharm można zakupić na stronie producenta oraz w naszym sklepie internetowym. Cena odzieży treningowej Real Wear jest zróżnicowana, zależy od rodzaju interesującego nas produktu oraz jego wzoru.

 

5. Real Pharm Real Whey
Odżywka białkowa stanowi swoisty „must have” nie tylko każdego ćwiczącego, ale również każdej firmy zajmującej się produkcją suplementów diety oraz ich sprzedażą. Nie inaczej jest w przypadku marki Real Pharm, która posiada w swojej ofercie kilka rodzajów preparatów proteinowych. W naszym zestawieniu przyjrzymy się jednak tej najpopularniejszej.

 

Real Whey jest suplementem białkowym, którego skład został oparty na jednym z najbardziej powszechnych źródeł proteinowych dla osób trenujących. Mowa tu oczywiście o koncentracie serwatki, stanowiącego najchętniej wybieraną formę białka w sportowej suplementacji. Niewielkie koszty takiego rozwiązania w żaden sposób nie rzutują na jakości produktu, nie wpływają również na efekty, jakich dostarcza jego systematyczne stosowanie. Białko jako jeden z trzech podstawowych składników naszej diety jest jednocześnie podstawowym budulcem tkanki mięśniowej, a także ze względu na zawarte w nim aminokwasy świetnym sposobem na wzmocnienie przemian anabolicznych. Odżywki białkowe są polecane zarówno w przypadku budowania masy mięśniowej, jak i redukcji tkanki tłuszczowej, podczas której stanowią świetne zabezpieczenie mięśni przed degradacją.

 

Suplement Real Whey jest oferowany w kilku wariantach smakowych, a sam preparat zaleca się przygotowywać na bazie wody lub odtłuszczonego mleka. Ilość stosowanych porcji w ciągu dnia jest uzależniona od dobowej kaloryki naszej diety, należy pamiętać, że odżywka białkowa Real Pharm jest jedynie dodatkiem do zbilansowanego planu żywieniowego. Real Whey można zakupić w naszym sklepie internetowym zarówno w małych (700 g – 59 zł), jak i dużych (2000 g – 149 zł) opakowaniach.

 

6. Real Pharm TCM
Kreatyna jest najlepiej poznanym anabolikiem ze wszystkich suplementów diety, a wszystko za sprawą dużej ilości badań naukowych i licznych dowodów potwierdzających realne efekty, jakie wywołuje systematyczne stosowanie odżywki. Choć firma Real Pharm posiada w swojej ofercie kilka preparatów kreatynowych, my zajmiemy się postacią popularnego jabłczanu.

 

TCM, czyli Tri-Creatine Malate, to właśnie kreatyna występująca w formie jabłczanu, która obok monohydratu stanowi najchętniej wybierany typ tego związku. TCM charakteryzuje się o wiele lepszą jakością optyczną, co pozwala na uzyskanie o wiele trwalszych efektów, a także umożliwia lepszą wchłanialność w organizmie. Samo działanie Real Pharm TCM opiera się na generowaniu dodatkowej energii w najczystszej z możliwych postaci, czyli ATP. Ilość tej substancji jednocześnie warunkuje sprawność przebiegu wszystkich przemian anabolicznych naszego ustroju, w tym także:
– tempa przemiany materii,
– redukcji tkanki tłuszczowej,
– budowania i rozwoju masy mięśniowej,
– regeneracji i zwalczania potreningowego zmęczenia organizmu,
– wzrostu siły mięśniowej oraz zwiększenia wytrzymałości mięśni na zmęczenie.

 

TCM marki Real Pharm zakupić można w punktach sprzedaży suplementów diety dla ćwiczących, a także w naszym sklepie internetowym. Odżywka występuje w postaci proszku. Koszty opakowania o pojemności 500 g wynoszą 79 zł. Suplement zaleca się stosować jedynie raz dziennie, zarówno w dni treningowe, jak i wolne od aktywności fizycznej.