Plutonium to innowacyjny, wszechstronny produkt cenionej marki Peak International dostarczającej preparaty wysokiej jakości przeznaczone dla osób związanych ze sportami sylwetkowymi. Plutonium wykorzystuje niezawodne połączenie kilkudziesięciu najważniejszych dla twojej sylwetki składników, które zapewniają natychmiastowe efekty w postaci wzrostu energii do ćwiczeń oraz rekompozycji składu ciała z uzyskaniem czystej masy mięśniowej.

 

SPIS TREŚCI:
1. Plutonium – skład
2. Plutonium – działanie
3. Plutonium – dawkowanie
4. Plutonium – opinie
5. Plutonium – cena


1. Plutonium – skład
Plutonium firmy Peak to potężnie skondensowana odżywka bazująca na niewiarygodnej wręcz liczbie elementów. Ta zaawansowana mieszanka zawiera w sobie między innymi różnorodne postacie izoleucyny, leucyny oraz waliny. Połączenie tych trzech aminokwasów nie jest przypadkowe. Ich zestawienie gwarantuje efektywne zahamowanie procesów katabolicznych, przy jednoczesnym pobudzeniu procesów regeneracyjnych i anabolicznych.

 

Właściwości wspomagające rozrost mięśni, a przy tym również realnej siły do dźwigania, zawdzięczamy 15 rodzajom kreatyny, a w dłuższej perspektywie także saponinom steroidowym. Moc i zwiększona koncentracja zapewnione są dzięki unikatowym połączeniom takich składowych jak glukuronolakton (metabolit glukozy), guarana, kofeina, ryboza, mikronizowana tauryna, MCT, a nawet skrobia z kukurydzy woskowej.

 

W składzie suplementu Plutonium znajdują się również substancje, które mają dosłownie wypalać tłuszcz z miejsc opornych na działanie innych środków. Są to trzy rodzaje l-karnityny, kapsaicyna i dwie postaci tyrozyny. Wszystkie te właściwości są wspomagane przez inne liczne składniki preparatu, których ze względu na ich mnogość nie sposób wymienić w jednym miejscu. Aby pogłębić wiedzę na temat szczegółowego składu Plutonium, należy zapoznać się z treścią zawartą na opakowaniu produktu lub na stronie producenta.

 

2. Plutonium – działanie
Suplement Peak International Plutonium to prawdziwa przedtreningowa mieszanka wybuchowa złożona z kilku zaawansowanych formuł nadających jej charakterystycznych właściwości.


Pierwszą z nich jest CREA-X-PLOSION FACTOR, czyli połączenie 15 różnych rodzajów kreatyny z dodatkowymi związkami. Receptura o naukowo udowodnionej skuteczności ma za zadanie zwiększyć znacząco siłę i wielkość mięśni, poprawić regenerację potreningową, a dodatkowo usprawnić funkcjonowanie mózgu.

 

Kolejną recepturą jest Nano-Atomized Anabolic Blasting Agent. Aminokwasy rozgałęzione w tej formule pomagają rosnąć twoim mięśniom, a ich działanie antykataboliczne przekłada się na istotne zahamowanie wszelkich procesów mogących w jakikolwiek sposób zagrozić utracie ciężko wypracowanej muskulatury. Fabryka Siły Sklep

 

Energetic Shock Wave to multimatrix złożony z synergicznie działających substancji stymulujących, które zapewniają pełną koncentrację oraz mobilizację do przekraczania kolejnych granic. Zwiększone wydzielanie neuroprzekaźników, w tym dopaminy, z jednoczesnym zablokowaniem receptorów adenozynowych to recepta na zwiększenie aktywności centralnego układu nerwowego podczas ciężkich serii.

 

Thermogenic Firestarter zdecydowanie przyspiesza procesy proredukcyjne w organizmie. Usprawniony metabolizm tłuszczu to szybsze pozbywanie się balastu w postaci niechcianych kilogramów. Termogeniczna część Plutonium ułatwia redukcję i gwarantuje chęć do ćwiczeń, nawet przy wysokim deficycie kalorycznym.


Skład preparatu został uzupełniony o mieszankę Radical Destroyer, która dodatkowo nie pozwala na nagromadzenie się wolnych rodników i eliminuje niekorzystne efekty stresu oksydacyjnego powstającego na skutek wysiłku fizycznego. Szybszy powrót do pełnej sprawności fizycznej po regularnych, ciężkich sesjach z ciężarami umożliwia Ressurrection Activator oparty na kompleksie substancji zapobiegających przetrenowaniu.

 

O wysoki poziom hormonów takich jak testosteron, somatotropina (GH) i insulinopodobny czynnik wzrostu (IGF-1) dba Anabolic Hormone Stack. Spotęgowana synteza białek ustrojowych idzie więc w parze ze stale rosnącą kondycją fizyczną, psychiczną i seksualną.

 

Ciągły wzmożony dopływ krwi do pracujących tkanek i ich intensywne odżywienie to kolejny, od razu widoczny skutek działania Plutonium, a dokładniej wchodzących w jego skład boosterów tlenku azotu – T.N.T. DETONATION ENHANCER.

 

Całość dopełnia Electrolyte And Conveyor Complex. Wraz ze zwiększoną potliwością dochodzi do utraty cennych minerałów, zwiększa się również zapotrzebowanie na witaminy. Dopuszczenie do niedoborów łączy się z wieloma przykrymi konsekwencjami, na szczęście firma Peak dopracowała odpowiednio swój produkt.


Plutonium to suplement typu "all in one", który po prostu trzeba przetestować na własnej skórze.

 

3. Plutonium – dawkowanie
Bezpieczną suplementację preparatem Plutonium należy poprzedzić zapoznaniem się z instrukcją dawkowania umieszczoną na opakowaniu. Ponadto należy wziąć pod uwagę to, że produkt ten nie stanowi substytutu, lecz jest jedynie uzupełnieniem diety i ekstremalnego treningu. Plutonium stosuje się jedynie w dni treningowe, najlepiej na pusty żołądek, od 15 do 30 minut przed ćwiczeniami. Jedna porcja produktu składa się z około 40 g proszku oraz 2, maksymalnie 3 kapsułek.


Producent zaleca rozpuszczenie odpowiedniej ilości miarek suplementu w 500 ml wody oraz jednoczesne spożycie z powstałym płynem rekomendowanej liczby kapsułek. Dla osób początkujących polecane jest przyjęcie 1/2 miarki proszku oraz wyłącznie 1 kapsułki. Istotne jest dostosowanie dawki w zależności od tolerancji organizmu, ponieważ jest to suplement o bardzo silnym działaniu.

 

4. Plutonium – opinie
Preparat Plutionium umożliwia wykorzystanie na treningu maksimum twoich możliwości. Nie sposób znaleźć na rynku odżywkę, która w podobny sposób spełniłaby oczekiwania tych, którzy traktują sport jako istotną część swojego życia. Plutonium powstało, aby nigdy nie trzeba już było wybierać pomiędzy perfekcyjnie dopracowaną rzeźbą a szybkim przyrostem siły i masy. Kiedy inne suplementy idą na kompromis, Plutonium wyznacza nowe ścieżki rozwoju. Receptura, która powstała dla jednostek specjalnych i sportowców ze światowej czołówki, jest dziś dostępna dla każdego.

 

5. Plutonium – cena
Suplement Plutonium firmy Peak można zakupić stacjonarnie lub online w dobrych punktach sprzedaży suplementów diety. Opakowanie na ogół zawiera 1000 g produktu oraz dodatkowe 50 kapsułek. Cena preparatu waha się w przedziale od 140 do 190 złotych.