Ostrovit WPC 80 ECONOMY to bardzo skuteczna odżywka o nowoczesnej formule posiadająca świetną wchłanialność i dobry smak. Preparat ten przez wielu uznawany jest za jeden z najlepszych na rynku, co w porównaniu z niską ceną sprawia, że stanowi bardzo atrakcyjną propozycję.

 

SPIS TREŚCI:
1. Ostrovit WPC 80 ECONOMY – dla kogo?
2. Ostrovit WPC 80 ECONOMY – skład
3. Ostrovit WPC 80 ECONOMY – dawkowanie
4. Ostrovit WPC 80 ECONOMY – zalety

 

 

1. Ostrovit WPC 80 ECONOMY – dla kogo?
Ostrovit WPC 80 ECONOMY należy do odżywek białkowych, w związku z czym przeznaczony jest dla osób, które chcą zapewnić sobie odpowiednią ilość protein w diecie. Przede wszystkim dotyczy to aktywnych sportowców uprawiających sporty siłowe i wytrzymałościowe. Odżywka dzięki dużej zawartości białka przyspiesza rozwój masy mięśniowej, a jednocześnie jest pomocna podczas regeneracji i w okresach rekonwalescencji po urazach. Wykazuje działanie antykataboliczne i anaboliczne, co pomaga w budowaniu imponującej wizualnie muskulatury i jednocześnie zwiększa siłę i wytrzymałość. Ostrovit WPC 80 ECONOMY może być stosowany przy diecie wysokobiałkowej przez osoby, które nie są w stanie dostarczyć z pożywienia wystarczającej ilości białka.

 

2. Ostrovit WPC 80 ECONOMY – skład
Skład Ostrovit WPC 80 ECONOMY to przede wszystkim wysokogatunkowe białko wytworzone z białkowej frakcji serwatki w procesie ultrafiltracji. Proces ten polega na odseparowaniu z wykorzystywanego półproduktu tłuszczu i cukrów, a następnie na zagęszczeniu pozostałej jego części do otrzymania gotowego koncentratu. W składzie odżywki poza koncentratem białka serwatkowego znajduje się jeszcze dekstroza, aromat zależny od smaku (np. czekoladowo-karmelowy, waniliowy lub truskawkowy), emulgator i substancje słodzące. Jeśli chodzi o procentowy udział składników odżywczych, to w Ostrovit WPC 80 ECONOMY przedstawia się to następująco: jedna porcja produktu o wadze 30 g zawiera 21,15 g białka, 6,06 g węglowodanów, 0,60 g tłuszczu i 0,125 g soli, a jej wartość energetyczna wynosi 114 kcal.

 

3. Ostrovit WPC 80 ECONOMY – dawkowanie
Producent Ostrovit dokładnie podaje dawkowanie produktu WPC 80 ECONOMY, przy przestrzeganiu tych zaleceń nie powinny wystąpić żadne skutki uboczne. Dziennie należy spożywać od jednej do trzech 30-gramowych porcji preparatu w formie napoju. W tym celu należy odmierzoną porcję rozpuścić w 200 ml wody lub chudego mleka, dobrze rozmieszać i wypić. Proszek jest bardzo dobrze rozpuszczalny w płynie, po zmieszaniu nie tworzy się na powierzchni piana. Koniecznie należy pamiętać, że Ostrovit WPC 80 ECONOMY nie może być stosowany zamiast zróżnicowanej diety. Służy jako suplement diety i ma ją wspomagać, a nie zastępować.

  Fabryka Siły Sklep

4. Ostrovit WPC 80 ECONOMY – zalety
Główna zaleta Ostrovit WPC 80 ECONOMY to wysoka zawartość pełnowartościowego zwierzęcego białka o bardzo dobrym aminogramie. W składzie odżywki znajduje się cała gama różnych aminokwasów, dzięki czemu może skutecznie pokrywać praktycznie kompletne zapotrzebowanie organizmu na te składniki. Dzięki temu Ostrovit WPC 80 ECONOMY jest bardzo skuteczny podczas budowaniu masy mięśniowej, ale dobrze sprawdza się również w trakcie leczenia kontuzji, korzystnie wpływa na zmniejszenie tkanki tłuszczowej. W jego składzie nie ma żadnych zakazanych czy szkodliwych substancji, nie zawiera także aspartamu i białek pochodzenia roślinnego. Klienci bardzo chwalą sobie jego smak i łatwość przygotowywania, do wyboru jest kilka wariantów smakowych, dzięki czemu każdy może wybrać taki, który będzie mu smakował.

 

REKLAMA
16-krotny Mistrz Świata Jarosław Olech stosuje Nr 1 na wzrost siły i masy mięśniowej
Darmowa dostawa!
+ Indywidualny plan dietetyczny + Poradnik treningowy