Prawidłowa suplementacja preparatami zawierającymi podstawowe składniki suplementów dla kulturystów, jak np. białka, aminokwasy, węglowodany, stosunkowo szybko może przestać zapewniać oczekiwane rezultaty. Co więcej, wraz z biegiem czasu coraz częściej może nieoczekiwanie pojawiać się znużenie treningiem. Problemem staje się bowiem nie to, co jest dostarczane do organizmu, ale to, co organizm jest w stanie z tym zrobić, i jak sam jest w stanie zarządzać swoją pracą. Jest to główny problem, z którym mierzą się osoby bardzo dobrze wytrenowane, które regularnie sprawdzają wytrzymałość swojego organizmu.

 

SPIS TREŚCI:
1. Dorian Yates Nox Pump – wsparcie dla osoby aktywnej fizycznie
2. Dorian Yates Nox Pump – wparcie dla układu krwionośnego
3. Dorian Yates Nox Pump – stosowanie suplementu

Indywidualne plany
dietetyczne i treningowe
-23 kg -23 kg -7 kg -25 kg -7 kg +13 kg -15 kg -23 kg -6 kg -18 kg -11 kg już od 39,99 zł za miesiąc

 

 

1. Dorian Yates Nox Pump – wsparcie dla osoby aktywnej fizycznie
Dorian Yates Nox Pump oddziałuje na ośrodkowy układ nerwowy poprzez dwa uzupełniające się mechanizmy. Pierwszy z nich jest prostszy, ponieważ polega po prostu na zapewnianiu w momentach zmęczenia odpowiedniej ilości substancji powodujących pobudzenie organizmu. Jednym z głównym stymulantów znajdujących się w formule omawianego suplementu jest kofeina. Substancje pobudzające potrzebne są doraźnie do tego, by przełamać początkową apatię, jaką w stosunku do treningu odczuwają osoby dobrze wytrenowane. Taka apatia uniemożliwia prawidłowe rozpoczęcie treningu, przez co organizm nie uzyskuje odpowiedniego bodźca i cały trening jest dużo mniej efektywny.

 

Kiedy organizm już działa na odpowiednich obrotach, warto zoptymalizować jego pracę. Żeby możliwa była odpowiednia koncentracja na wykonywanych ruchach, by ćwiczenia mogły być wykonywane prawidłowo, konieczne są odpowiednie ilości neuroprzekaźników zarządzających całym procesem. Gdy w kwestii tej zostaje zaburzona równowaga, wykonywany trening wydaje się monotonny i nudny. Następuje istotny brak pozytywnych bodźców płynących z wykonywanej aktywności fizycznej, do jakich przyzwyczaił się sportowiec, czyli po prostu brakuje radości płynącej z osiągania celu treningowego. Przyjęcie odżywki zawierającej substancję o charakterze prekursorów odpowiednich neuroprzekaźników sprawia, że organizm radzi sobie lepiej z każdą przeszkodą, a produktywność rośnie do oczekiwanego poziomu. Preparat Nox Pump wzmacnia motywację i robi to w całkowicie naturalny sposób dzięki odpowiednio skomponowanej formule. Booster treningowy Dorian Yates Nox Pump nie zawiera żadnych substancji zakazanych w sporcie.

 

2. Dorian Yates Nox Pump – wparcie dla układu krwionośnego
Swoją nazwą suplement Dorian Yates Nox Pump wskazuje wyraźnie na to, jak istotną rolę w jego składzie odgrywają substancje będące prekursorami tlenku azotu (NO). Są to niezwykle ważne związki, które powinny znaleźć się we wszystkich kompleksowych suplementach diety o charakterze boosterów treningowych. Tlenek azotu charakteryzuje się właściwościami umożliwiającymi mu relaksację mięśni gładkich naczyń krwionośnych. Jest to zjawisko, którego w żadnym razie nie należy bagatelizować. Reguluje przepływ krwi poprzez kontrolowane rozszerzenie naczyń krwionośnych, co przekłada się na znaczne przyspieszenie transportu śródbłonkowego, dzięki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować komórkom więcej składników odżywczych. Mięśnie sportowca w trakcie wykonywania ciężkich ćwiczeń fizycznych zawsze w końcu odczują brak wspomnianych składników odżywczych oraz odpowiedniej ilości tlenu potrzebnego do sprawnego zachodzenia przemian energetycznych. Kłopot jest tym większy, że trening oporowy jest szczególnie wymagający pod względem ilości niezbędnej energii, ponieważ w niewielkiej ilości czasu wykonywana jest bardzo duża praca ze względu na często ekstremalne obciążenia charakterystyczne dla treningu oporowego.

 

Zwiększenie ilości substancji odżywczych docierających do mięśni dzięki odpowiedniemu stymulowaniu syntezy tlenku azotu sprawia, że mięsień jest w stanie szybciej się regenerować i dłużej pracować. Mięśnie są lepiej zaopatrywane w tlen, więc mogą pracować sprawniej. Nie można zapominać także o tym, że znacznie skuteczniej usuwane są wszystkie szkodliwe, a także zbędne produkty przemiany materii, więc związki te nie kumulują się w mięśniach.

  Fabryka Siły Sklep

3. Dorian Yates Nox Pump – stosowanie suplementu
Booster treningowy Dorian Yates Nox Pump dostępny jest w saszetkach, które można kupić pojedynczo lub w większych, ekonomicznych, opakowaniach. Jedna saszetka to jedna porcja suplementu. Po rozmieszaniu w szklance wody należy wypić 20–40 minut przed rozpoczęciem treningu. Suplement przedtreningowy Dorian Yates Nox Pump należy stosować okołotreningowo. Wielu sportowców decyduje się też na korzystanie z odżywki przedtreningowej Dorian Yates Nox Pump jedynie sporadycznie przed najtrudniejszym treningiem w tygodniu. Korzystać z niego przy każdym treningu powinny wyłącznie osoby trenujące naprawdę ekstremalnie. Trzeba pamiętać, że suplement Dorian Yates Nox Pump jest bardzo mocnym wsparciem dla treningu i nie powinno się do niego podchodzić w sposób nieostrożny.

 

Zalecane jest przyjmowanie na początku tylko połowy pełnej porcji suplementu Dorian Yates Nox Pump. Spowodowane jest to tym, że Dorian Yates Nox Pump może różnie działać na różne osoby i u wielu sportowców, zwłaszcza tych trochę gorzej wytrenowanych, normalna porcja okazuje się za duża. Jeśli połowa porcji spełni pokładane w niej nadzieje, nie ma potrzeby korzystania z pełnej porcji przy każdym treningu.

 

Dorian Yates Nox Pump to suplement tylko dla osób dorosłych i zdrowych. Nie mogą z niego korzystać kobiety w ciąży i matki karmiące, osoby nieletnie, a także osoby, u których stwierdzono cukrzycę lub problemy z układem krążenia.