MusclePharm Assault to silna i skuteczna odżywka przedtreningowa, zapewniająca optymalny przypływ energii i sił witalnych, dzięki czemu treningi mogą być dłuższe, bardziej intensywne i efektywniejsze.

 

SPIS TREŚCI:

1. MusclePharm Assault – właściwości

2. MusclePharm Assault – efekty stosowania

3. MusclePharm Assault – dawkowanie, zasady bezpieczeństwa

Indywidualne plany
dietetyczne i treningowe
-23 kg -23 kg -7 kg -25 kg -7 kg +13 kg -15 kg -23 kg -6 kg -18 kg -11 kg już od 39,99 zł za miesiąc

 

 

1. MusclePharm Assault – właściwości

MusclePharm Assault to suplement, który działa szybko i skutecznie. Swoje właściwości ta odżywka przedtreningowa zawdzięcza przede wszystkim zaawansowanej formule. Ważną funkcję spełnia odpowiednio skomponowany skład suplementu (all-in-one), w którym znajdują się najwyższej jakości kreatyna w formie monohydratu, beta-alanina, kofeina, tauryna i wiele innych składników, które skutecznie wspierają i wzmacniają organizm w czasie intensywnych treningów. Suplement korzystnie wpływa na procesy zachodzące w czasie treningu – podnosi poziom odczuwanej energii, zwiększa siłę oraz wytrzymałość organizmu.

 

Ponadto pre-workout Assault korzystnie wpływa na skupienie, wspomaga procesy regeneracji organizmu, a co najważniejsze – pomaga efektywniej budować masę mięśniową. Znajduje zastosowanie również podczas redukcji tkanki tłuszczowej. MusclePharm Assault to wysokiej jakości odżywka przedtreningowa przeznaczona do stosowania przed treningiem. Suplement dostarcza energii i zwiększa motywację niezbędną podczas długich i intensywnych ćwiczeń. Wydajność twojego treningu zostanie zwiększona bezpośrednio po przyjęciu suplementu, już jedna porcja odżywki pozwala na uzyskanie pożądanych efektów.

 

2. MusclePharm Assault – efekty stosowania

MusclePharm Assault to wysokiej jakości odżywka przedtreningowa, która skutecznie wzmacnia organizm, podnosi poziom energii i zwiększa siłę, efektem czego są dłuższe i intensywniejsze treningi. Działanie preparatu gwarantuje odpowiednie skupienie przez cały czas trwania treningu.

 

Dzięki odpowiednio dobranym składnikom odżywczym suplement MusclePharm Assault w znaczny sposób wspiera regenerację potreningową, przyczynia się do zwiększenia beztłuszczowej masy ciała, a jeśli sytuacja tego wymaga, w znacznym stopniu może przyczynić się do szybszego spalania tkanki tłuszczowej. Co najważniejsze, jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia, oczywiście jeśli jest stosowany zgodnie z zaleceniami producenta. Fabryka Siły Sklep

 

Odżywka Muscle Pharm Assault to coś więcej niż suplement o właściwościach pobudzających, jest to jeden z najbardziej zaawansowanych pod względem technologicznym pre-workoutów na rynku suplementów. Produkt został stworzony przez naukowców współpracujących z firmą MusclePharm, a jego skuteczność testowali doświadczeni sportowcy. Głównymi zaletami preparatu są wysoka skuteczność, szybkie działanie i bezpieczeństwo stosowania.

 

Najlepszym potwierdzeniem bezpieczeństwa stosowania tego preparatu jest amerykański certyfikat NFS, który gwarantuje, że suplement MusclePharm Assault spełnia wszystkie normy bezpieczeństwa i higieny, które obowiązują w Unii Europejskiej. Ponadto produkt posiada certyfikat Informed-Choice, świadczący o tym, że w składzie preparatu nie ma żadnych substancji zakazanych przez WADA.

 

3. MusclePharm Assault – dawkowanie, zasady bezpieczeństwa
Według wskazówek producenta dziennie należy przyjmować jedną porcję produktu około 30 minut przed rozpoczęciem treningu. Suplementu nie mogą przyjmować kobiety w ciąży, matki karmiące, a także dzieci. Nie należy samodzielnie modyfikować liczby porcji zalecanych przez producenta. W przypadku chorób przewlekłych przed rozpoczęciem suplementacji należy skonsultować się z lekarzem.