Odżywki przedtreningowe, które mogą przynieść zadowalające efekty w trakcie wykonywanego treningu, są obecnie bardzo popularne i warto przyjrzeć im się bliżej. Wśród tych różnych produktów znajduje się między innymi odżywka MusclePharm Assault, która cieszy pozytywnymi opiniami wśród osób trenujących. Jest to jeden z lepszych na rynku boosterów treningowych, który charakteryzuje się niezwykle silnym działaniem i gwarantuje pozytywny wpływ na pracę organizmu.

 

SPIS TREŚCI:

1. Charakterystyka MusclePharm Assault

2. Działanie MusclePharm Assault

3. Składniki MusclePharm Assault

4. Dawkowanie MusclePharm Assault

Indywidualne plany
dietetyczne i treningowe
-23 kg -23 kg -7 kg -25 kg -7 kg +13 kg -15 kg -23 kg -6 kg -18 kg -11 kg już od 39,99 zł za miesiąc

 

 

1. Charakterystyka MusclePharm Assault

Przygotowany przez markę MusclePharm produkt to odżywka, która ma nas stymulować i dawać impuls do działania w trakcie wykonywania szczególnie ciężkich treningów, podczas których jesteśmy narażeni na znaczące obciążenie psychofizyczne. Producent tej odżywki zapewnia, że wystarczy tylko jedna porcja produktu, by uzyskać wymierny efekt w postaci podniesienia wydajności. Dzięki temu będziemy mieli motywację do tego, by zwiększać skutecznie intensywność treningu. Jednocześnie mamy gwarancję, że przez cały trening będziemy mieli dużo energii i chęci do działania, a intensywność ćwiczeń cały czas będziemy mogli utrzymać na wysokim poziomie.

 

2. Działanie MusclePharm Assault

Produkt MusclePharm Assault ma przede wszystkim wpływ na podniesienie odczuwanej energii, sił witalnych a także wytrzymałości. Dzięki odpowiedniemu zestawieniu składników MusclePharm Assault mamy również gwarancję, że poprawią się skupienie i nasza efektywność w trakcie treningu. Można będzie również liczyć na lepszą regenerację już po zakończeniu aktywności fizycznej.

 

Produkt może skutecznie wspierać proces budowania masy mięśniowej, choć zapewne znajdzie swoje zastosowanie również w trakcie redukcji tkanki tłuszczowej. Według tego, co mówi producent, ten produkt jest rzeczywiście jednym z najbardziej zaawansowanych produktów przedtreningowych na rynku suplementów. By ocenić jego działanie, producent przed wprowadzeniem preparatu na rynek starał się przeprowadzić jak największą liczbę rzetelnych badań. Dzięki temu mamy gwarancję, że produkt jest dobrej jakości, a także jest bezpieczny dla sportowców. Fabryka Siły Sklep

 

3. Składniki MusclePharm Assault

Producent zadbał, aby w składzie preparatu MusclePharm Assault znalazły się składniki najwyższej jakości, które wzajemnie uzupełniają swoje działanie. W kompleksie Strenght & Performance znajdują się monohydrat kreatyny, beta-alanina (Carnosyn®) oraz betaina bezwodna. Wymienione składniki wspierają proces rozbudowy mięśni, a także ich regenerację po zakończeniu treningu. Mieszanka składników o nazwie Energy & Focus, zawierająca kofeinę bezwodną i acetyl L-karnityny, ma działanie pobudzające i skutecznie wpływa na poziom energii odczuwanej w trakcie aktywności fizycznej. Dodatkowo w formule suplementu uwzględniono witaminy: C, E, B6 i B12, które są niezbędne do prawidłowego zachodzenia wielu procesów w organizmie.


4. Dawkowanie MusclePharm Assault

Produkt firmy MusclePharm jest zaliczany do grupy produktów przedtreningowych, dlatego stosuje się go wyłącznie przed rozpoczęciem zaplanowanej aktywności fizycznej. Według zaleceń producenta należy przyjąć jedną porcję preparatu około pół godziny przed treningiem. Produktu nie powinny stosować dzieci, kobiety w ciąży i matki karmiące piersią. Należy pamiętać, że suplementy są jedynie uzupełnieniem diety, nie mogą być traktowane jako jej zamiennik.