Budowanie masy to trudny proces, dlatego nie ma się co dziwić, że wiele osób szuka dla siebie odżywek, dzięki którym stanie się to nieco łatwiejsze. Każda firma zajmująca się odżywkami dla sportowców stara się przygotować produkty przeznaczone dla osób, które chcą budować masę mięśniową. Rynek jest chłonny, a zainteresowanie klientów bardzo duże. Jeśli zależy nam na rozbudowie suchej masy mięśniowej, warto sięgnąć po produkt MHP Up Your Mass.

 

SPIS TREŚCI:
1. MHP Up Your Mass – charakterystyka produktu
2. Najważniejsze cechy MHP Up Your Mass
3. Składniki MHP Up Your Mass
4. Dawkowanie i opinie na temat MHP Up Your Mass

 

 

1. MHP Up Your Mass – charakterystyka produktu
Przygotowywana przez MHP propozycja Up Your Mass to odżywka typu gainer, czyli połączenie białka oraz węglowodanów. W składzie preparatu znajdziemy również kompleks kwasów tłuszczowych omega-3, olejek z wiesiołka czy sprzężony kwas linolowy CLA. Jednak nie jest to zwykłe uzupełnienie diety. W czasie przygotowywania poszczególnych formuł tego właśnie produktu wykorzystano doświadczenie specjalistów, którzy od bardzo wielu lat zajmują się suplementami dla sportowców i kulturystów.

 

2. Najważniejsze cechy MHP Up Your Mass
W MHP Up Your Mass otrzymujemy połączenie, w którym są aż trzy różne frakcje białka, do tego również w składzie pojawiają się cenne dla nas zdrowe tłuszcze, wysokiej jakości węglowodany. Stosowanie produktu może pozytywnie wpłynąć na proces budowy masy mięśniowej. Jedna porcja produktu będzie nam dostarczać aż 46 g białka. Dodatkowo produkt został wzbogacony o aminokwasy rozgałęzione BCAA, których pozytywny wpływ na stymulację syntezy komórek mięśniowych został udowodniony w wielu badaniach naukowych.

 

3. Składniki MHP Up Your Mass
Jeśli chcemy zrozumieć doskonałość tej odżywki, powinniśmy się zapoznać z jej składem.

  Fabryka Siły Sklep

Mieszanka węglowodanów składa się z owsa, jęczmienia, błonnika owsianego. W ten sposób MHP Up Your Mass dostarcza organizmowi rożnych frakcji węglowodanów oraz ważnego składnika pokarmowego, jakim jest błonnik, który wpływa na poprawę pracy jelit.

 

Koncentrat białka serwatki jest łatwo przyswajalny i bardzo dobrze wchłania się z układu pokarmowego. Białko serwatkowe charakteryzuje się bogatym profilem aminokwasowym oraz wysoką wartością biologiczną.

 

Kazeinian wapnia to kolejny składnik białkowy, którego wielką zaletą będzie długi czas wchłaniania w przewodzie pokarmowym, dzięki czemu aminokwasy pochodzące z trawienia tego rodzaju białka będą dostarczane do krwiobiegu przez długi czas od jego spożycia. Jest to szczególnie pożądane przez wszystkie osoby skupiające się na budowaniu masy mięśniowej.

 

Izolat białka sojowego to kolejny białkowy składnik, który odznacza się wysoką zawartością białka i stanowi świetnie uzupełnienie produktu.

Kompleks kwasów tłuszczowych znajdujący się w składzie produktu zawiera m.in. olej MCT, czyli średniołańcuchowe kwasy tłuszczowe, będące łatwo dostępnym źródłem energii dla naszego organizmu; CLA, czyli sprzężony kwas linolowy, wykazujący pozytywne działanie na układ odpornościowy oraz pracę jelit i kwasy omega-3, niezbędne do prawidłowej pracy układu nerwowego oraz wykazujące działanie przeciwzapalne.

 

4. Dawkowanie i opinie na temat MHP Up Your Mass
Przygotowana przez firmę MHP odżywka jest przeznaczona do stosowania każdego dnia. Stosujemy 1–3 porcje dziennie w zależności od tego, jakie jest indywidualne zapotrzebowanie kaloryczne. Jeśli w danym dniu będzie realizowany trening, warto jedną porcję przyjąć po treningu. Wówczas aktywne działanie na organizm będzie bardziej odczuwalne. W dłuższej perspektywie okaże się, że praca nad rozbudową masy mięśniowej będzie zdecydowanie łatwiejsza.

 

MHP Up Your Mass to odżywka, którą ocenia wiele osób, jest bowiem dość popularna. Klienci podkreślają, że produkt dobrze się sprawdza, pobudza organizm do treningu i wpływa na wzrost siły, dzięki czemu budowanie masy okaże się skuteczniejsze.

 

REKLAMA
16-krotny Mistrz Świata Jarosław Olech stosuje Nr 1 na wzrost siły i masy mięśniowej
Darmowa dostawa!
+ Indywidualny plan dietetyczny + Poradnik treningowy