MEX American Standard Whey to produkt o wysokiej zawartości białka i stosunkowo niskiej zawartości tłuszczu oraz węglowodanów. Produkt przydaje się do usprawnienia regeneracji organizmu, kiedy jest on poddawany regularnie dużemu wysiłkowi fizycznemu. Wysiłek zwiększa zapotrzebowanie organizmu na składniki odżywcze, które mogą być dostarczane z żywnością lub dzięki zastosowaniu właściwego preparatu. Dzięki odpowiedniemu odżywieniu odbudowa mięśni po ciężkich treningach jest efektywniejsza.

 

SPIS TREŚCI:
1. Najważniejsze składniki MEX American Standard Whey
2. Spożywanie MEX American Standard Whey
3. MEX American Standard Whey – dla kogo?

Indywidualne plany
dietetyczne i treningowe
-23 kg -23 kg -7 kg -25 kg -7 kg +13 kg -15 kg -23 kg -6 kg -18 kg -11 kg już od 39,99 zł za miesiąc

 


1. Najważniejsze składniki MEX American Standard Whey
Najważniejszymi składnikami, jakie zostały wykorzystane do przygotowania tego preparatu są ultra- oraz mikrofiltrowany koncentrat białek serwatkowych, izolat białek serwatkowych i hydrolizat białek serwatkowych. Taka mieszanka białek serwatkowych jest idealnym uzupełnieniem diety i znacznie ułatwia przeprowadzenie skutecznej rekompozycji sylwetki.

Opisywany produkt to tzw. matrix białkowy. Każda porcja zawiera duże ilości aminokwasów rozgałęzionych oraz L-glutaminy. Dodatkowo jest tam zawarta niska ilość tłuszczu oraz węglowodanów. Wszystkie te cechy wpływają na skuteczność odżywki spod szyldu MEX Nutrition. Dzięki suplementowi możliwe jest uzyskanie pełnej regeneracji po ćwiczeniach.

Produkt bardzo dobrze się rozpuszcza. Bogaty wybór smaków także sprawia, że chętniej go przyjmujemy.

 

2. Spożywanie MEX American Standard Whey
MEX American Standard Whey jest suplementem diety, dlatego trzeba koniecznie pamiętać, że nie może zastąpić prawdziwej, zróżnicowanej diety. To jedynie dodatek ubogacający codzienne menu. Dzięki niemu można polepszyć wyniki, jakie się osiąga podczas treningów. Zarówno w dni treningowe, jak i w te, kiedy treningi się nie odbywają, dawkowanie jest zależne od indywidualnego zapotrzebowania. Producent zaleca przyjmowanie 1–3 porcji w ciągu dnia z uwzględnieniem zaplanowanych aktywności.

 

Nie ma się czego obawiać, ponieważ stosowanie MEX American Standard Whey jest w pełni bezpieczne. Stosowany rozsądnie przez zdrowe osoby według wskazań producenta nie powoduje żadnych dolegliwości czy skutków ubocznych.


3. MEX American Standard Whey – dla kogo?
Kto może stosować produkt MEX American Standard Whey? W zasadzie każdy, kto regularnie ćwiczy i lubi wysiłek fizyczny. Sprawdzi się doskonale w przypadku sportowców właściwie wszystkich dyscyplin. To dlatego, że jest on idealnie dostosowany do ich potrzeb. Fabryka Siły Sklep

 

Stosowanie właściwych preparatów uzupełniających plan żywieniowy sprawia, że można wspomóc rozbudowę masy mięśniowej oraz regenerację organizmu przy jednoczesnym zachowaniu minimalnej ilości tkanki tłuszczowej. Opisywany produkt można stosować bez obaw o niepożądane działanie, ponieważ dla zdrowych osób jest w pełni bezpieczny dzięki specjalnie dobranym składnikom wysokiej jakości. Zbiera bardzo pozytywne opinie od klientów, którzy już doświadczyli jego pozytywnych działań.