Megabol to jedna z najlepiej rozpoznawalnych marek na polskim rynku suplementów. Firma zawsze wyprzedzała trendy pojawiające się na rynku. Czasami wiązało się to z czerpaniem inspiracji z rynku amerykańskiego. Specjaliści Megabol mogą się pochwalić długą listą innowacyjnych produktów, które w sposób istotny zmieniły rynek suplementów diety.

 

SPIS TREŚCI:
1. Megabol – stymulanty
2. Megabol – rewolucja roślinna
3. Megabol – gwarantowana skuteczność
4. Megabol – atrakcyjne ceny

Indywidualne plany
dietetyczne i treningowe
-23 kg -23 kg -7 kg -25 kg -7 kg +13 kg -15 kg -23 kg -6 kg -18 kg -11 kg już od 39,99 zł za miesiąc

 

 

1. Megabol – stymulanty
Specjalnością firmy Megabol są tak zwane stymulanty. Jest to specjalny rodzaj suplementów diety i dodatków do suplementów. Mają kluczowe znaczenie dla sportowców, którzy pragną osiągać coraz lepsze wyniki, ponieważ stymulanty pobudzają układ nerwowy, pozwalają na zwiększenie efektywności treningów i pokonanie zmęczenia. Najbardziej znanym stymulantem jest m.in. kofeina.

 

Przełom pod tym względem nastąpił w 2004 roku, kiedy FDA, amerykańska służba zajmująca się dopuszczaniem produktów do sprzedaży, w tym także suplementów diety, nałożyła bardzo ostre ograniczenia na różnego rodzaju stymulanty popularne w odżywkach dla sportowców wyczynowych, na dłuższą metę szkodliwe. Od tego momentu suplementy diety są ściśle kontrolowane.

 

Większość firm postanowiła po prostu okroić skład swoich suplementów. Ale nie Megabol. Firma Megabol zaczęła poszukiwać naturalnych rozwiązań, które gwarantowałyby oczekiwany efekt, a jednocześnie byłyby bezpieczne w stosowaniu. Chociaż z pozoru działania FDA wydawały się ciosem dla świata sportu, a w szczególności dla świata kulturystyki, szybko okazało się, że uzyskano poprawę.

 

2. Megabol – rewolucja roślinna
Zmiany spowodowane decyzjami FDA zaowocowały nową specjalnością firmy Megabol. W świecie, który nastawiony jest na wykorzystywanie produktów odzwierzęcych, Megabol nie bał się stawiać na produkty roślinne. Początkowo wydawało się to nie najlepszym pomysłem, ponieważ działanie produktów odzwierzęcych było dobrze znane i udokumentowane. Megabol oczywiście nie zrezygnował z nich całkowicie, ale szukał możliwości tworzenia domieszek i zróżnicowania swoich produktów. Udało się to znakomicie i pomysły firmy zaczęły podchwytywać inne firmy produkujące suplementy diety.


3. Megabol – gwarantowana skuteczność
Wszystkie powyższe kwestie mogą być zupełnie nieważne dla osoby trenującej. Dla niej może być istotne tylko to, czy dany suplement działa. Wszystkie produkty Megabol są badane w specjalnych laboratoriach. Megabol współpracuje z licznymi sportowcami, by móc w jak największym stopniu dopasować produkty do ich potrzeb.

 

Trzeba też zaznaczyć, że produkty Megabol uchodzą za produkty z tak zwanej wyższej półki. Suplementy Megabol działają na organizm na wiele różnych sposobów. W zależności od zawartych w nich składników suplementy mogą stymulować organizm do cięższej pracy lub dostarczać substancji niezbędnych do prawidłowego działania w trakcie wysiłku fizycznego. To wszystko razem sprawia, że produkty Megabol są bardzo cenione przez wszystkie osoby trenujące. Fabryka Siły Sklep

 

4. Megabol – atrakcyjne ceny
Megabol nie produkuje suplementów, które odstraszałyby zaporowymi cenami. Megabol produkuje większość swoich własnych surowców, do tego dochodzą najnowocześniejsze technologie produkcji oraz skuteczne techniki magazynowania czy zarządzania laboratoriami oraz halami produkcyjnymi. To także przekłada się na wysoką jakość oferowanych suplementów.