Firma Trec wprowadza do sprzedaży bardzo dobre jakościowo odżywki dla sportowców, które ułatwiają realizowanie nawet ciężkich planów treningowych, dlatego na pewno warto się nimi zainteresować. Wśród tych produktów, które sprzedają się najlepiej, znajdziemy wiele białkowych produktów, które pozwalają na budowanie masy mięśniowej, i produktów typu gainer, czyli odżywek będących połączeniem węglowodanów oraz białka. Jeśli chodzi o odżywki typu gainer, najczęściej są to takie propozycje, które charakteryzują się bardzo dobrą jakością i mogą być polecane przez klientów, ponieważ ich zakres działania jest bardzo szeroki. Wśród tych produktów, które mają właśnie taki charakter i przygotowywane są przez firmę TREC, znajduje się Mass XXL, dzięki któremu łatwiej będziemy mogli zbudować wymarzoną masę mięśniową.

 

SPIS TREŚCI:
1. Mass XXL – charakterystyka odżywki i działanie
2. Składniki Mass XXL
3. Dawkowanie Mass XXL
4. Opinie na temat Mass XXL
5. Dostępność Mass XXL

 


1. Mass XXL – charakterystyka odżywki i działanie
Mass XXL to produkt, który zawiera długołańcuchowe węglowodany, dzięki czemu będzie w stanie skutecznie wydłużać czas treningu u sportowców we wszystkich dyscyplinach. Produkt jest komponowany w oparciu o różne składniki mono-, oligo- i polisacharydów. Dzięki temu mamy gwarancję, że energia będzie dostarczana równomiernie.

Można liczyć także na uzupełnienie w postaci kompleksu witaminowego, dzięki któremu lepiej będzie przebiegać metabolizm białek i węglowodanów w organizmie. Mass XXL to świetny produkt, który polecany jest sportowcom, którym zależy na szybkim wzroście masy mięśniowej.


2. Składniki Mass XXL
Jeśli chodzi o składniki Mass XXL, znajdziemy tutaj przede wszystkim koncentrat białka serwatkowego oraz zestaw węglowodanów. Węglowodany, które są zawarte w produkcie, to maltodekstryna oraz dekstroza.

 

Oprócz tego w składzie pojawiają się także witaminy, wzbogacające naszą całodzienną dietę. Jeśli zdecydujecie się na Mass XXL, możecie oczekiwać świetnie działającego produktu, który daje węglowodany o różnym indeksie glikemicznym, dlatego będą one dostarczane do krwi w różnym tempie. Uzupełnienie kalorii będzie więc stopniowe. Witaminy dodane do preparatu to przede wszystkim witaminy z grupy B, które spełniają szereg funkcji w organizmie, między innymi biorą udział w metabolizmie węglowodanów oraz białek.

  Fabryka Siły Sklep

3. Dawkowanie Mass XXL
Przyjmujemy ten produkt w dni treningowe i nietreningowe. Jeśli chodzi o dawkowanie, musimy przyjmować 3–4 porcje tego produktu w zależności od tego, jakie jest indywidualne zapotrzebowanie. Przyjmujemy jedną porcję produktu po przebudzeniu, drugą porcję przed treningiem, około półtorej godziny, i pozostałe porcje między posiłkami.

 

Jeśli w danym dniu treningu nie będzie, powinno się przyjmować jedną porcję po przebudzeniu, a pozostałe porcje – pomiędzy posiłkami. Produkt ma wysoką kaloryczność, jednak nie może być stosowany jako substytut racjonalnej diety. Nie jest to również produkt wskazany dla kobiet w ciąży oraz matek karmiących. Nie będzie to również odpowiednia propozycja, jeśli chodzi o dzieci. Podanej przez producenta dawki nie powinniśmy przekraczać.

 

4. Opinie na temat Mass XXL
Mass XXL cieszy się sporym zainteresowaniem klientów. W związku z tym można także znaleźć dużo pozytywnych opinii o tym produkcie. Klienci zauważają przede wszystkim świetne zestawienie składników, które uzupełniają tak bardzo potrzebną w trakcie treningu energię.

 

Ta kwestia ma kluczowe znaczenie dla klientów, którzy podkreślają, że dzięki zestawieniu składników preparat jest w stanie bezpośrednio wpłynąć na zdolności treningowe. Osoby, które stosują go przez dłuższy czas, zauważają, że świetnie wpływa na budowę masy mięśniowej. Przy dłuższym stosowaniu efekty, które można uzyskać, są rzeczywiście wyjątkowe, dlatego wiele osób podkreśla, że zawarte w produkcie białko sprzyja budowaniu masy mięśniowej.

 

5. Dostępność Mass XXL
Odżywka Mass XXL, przygotowywana przez firmę Trec, jest bardzo dobrze dostępna. Każdy, kto zainteresuje się marką, powinien dość szybko zauważyć, że sieć sprzedaży jest bardzo dobrze rozwinięta.

 

Produkty przygotowywane przez firmę Trec są dostępne w sklepach prowadzonych w sieci. To właśnie w internecie można oczekiwać najlepszej ceny. Jeśli ktoś ma problem z budowaniem masy, powinien pomyśleć o zastosowaniu tej odżywki. Dzięki niej możemy wypracować lepsze efekty, jak chociażby zwiększenie siły oraz wytrzymałości mięśniowej. Najlepsze efekty będzie można uzyskać dopiero po nieco dłuższym czasie, gdy produkt będzie regularnie stosowany.

 

REKLAMA
16-krotny Mistrz Świata Jarosław Olech stosuje Nr 1 na wzrost siły i masy mięśniowej
Darmowa dostawa!
+ Indywidualny plan dietetyczny + Poradnik treningowy