Suplement Mass XXL to absolutna nowość na rynku produktów przeznaczonych dla kulturystów oraz osób, którym zależy na szybkim przyroście masy. To wyjątkowy produkt, który pomógł już tysiącom osób zrealizować marzenia o idealnej sylwetce. Dzięki składnikom najwyższej jakości oraz opracowanemu przez specjalistów dawkowaniu preparat daje ogromne wsparcie w walce o doskonałą muskulaturę. Mass XXL to produkt, który należy do tzw. gainerów. W jego składzie znajdziemy doskonałej jakości koncentrat białka serwatki w połączeniu ze ściśle określonymi proporcjami monosacharydów, oligosacharydów oraz polisacharydów. Dzięki tak wyjątkowemu składowi odżywka dostarcza energii w równomierny sposób, w postaci białka i węglowodanów, pomaga tym samym sportowcom podczas okresu budowania masy mięśniowej.

 

SPIS TREŚCI:
1. Mass XXL – skład
2. Gainer, który daje niesamowite rezultaty
3. Sposób użycia i dawkowanie
4. Innowacyjne połączenie aktywnie działających składników

 


1. Mass XXL – skład
Mass XXL jest polecany także osobom, którym zależy na zachowaniu już wypracowanej sylwetki. Polecany produkt posiada wiele składników, które ułatwiają utrzymanie masy mięśniowej w dobrej formie, usprawniają regenerację organizmu nawet po wytężonych treningach, a poza tym doskonale chronią włókna mięśniowe przed procesami związanymi z ich niszczeniem. Warto pamiętać, że ten cieszący się ogromnym zainteresowaniem i zaufaniem coraz to nowych klientów produkt to nie tylko preparat na masę, jego formuła wzbogacona jest o wiele witamin i innych składników, które są niezbędne, jeżeli dużo czasu spędzamy na siłowni czy po prostu jesteśmy bardzo aktywni fizycznie. W czasie wysiłku wraz z potem witaminy i minerały są usuwane z naszego organizmu i należy zadbać o ich prawidłową podaż w ciągu dnia. Dzięki temu będziemy cieszyć się dobrym zdrowiem, efekty treningów będą lepsze, a mięśnie będą szybciej i efektywniej się regenerować.

 

Mass XXL zawiera witaminę B6, która jest odpowiedzialna za wspomaganie prawidłowego procesu metabolizowania węglowodanów oraz protein. Ponadto ma w składzie opracowany przez fachowców kompleks witamin, które polecane są szczególnie osobom, którym zależy na przyroście masy oraz na zdrowiu i pełni formy.

 

2. Gainer, który daje niesamowite rezultaty
Mass XXL to produkt będący suplementem diety przeznaczonym dla sportowców, kulturystów i osób, które żyją aktywnie i dbają nieustannie o swoją formę. Doskonale sprawdza się w różnych przypadkach, pozwala każdemu na zwiększenie i przyspieszenie efektów, jakie daje ciężka praca na siłowni. Dzięki swojej wszechstronności nadaje się zarówno dla osób, które starają się zwiększyć masę ciała, jak i tych, które chcą dodatkowo wspomóc swoje treningi, by móc szybciej cieszyć się upragnioną sylwetkę.

Mass XXL to gainer, ale co to tak naprawdę znaczy? Odpowiedź jest prosta. Gainer to jedna z kategorii produktów, które są suplementami diety tworzonymi dla sportowców. Akurat to określenie zarezerwowane jest dla produktów w formie proszku, które zazwyczaj składają się w 70–80% z węglowodanów, a białka zajmują 10–20% ich masy. Tego rodzaju produkty przygotowywane są z naturalnych surowców, które charakteryzują się doskonałą przyswajalnością przez ludzki organizm.

 

Gainery, dzięki bardzo wysokiej zawartości węglowodanów, zapewniają niebywałe pokłady energii, którą można spożytkować podczas bardzo intensywnych ćwiczeń. Osoby stosujące gainery potrafią ćwiczyć dłużej i częściej niż do tej pory, co z kolei przybliża je do szybszego osiągnięcia celu, jakim jest idealnie umięśniona sylwetka. Połączenie regularnego stosowania produktu Mass XXL (w idealnie dopasowanej do nas dawce) z wytężonym treningiem i odpowiednią dietą bardzo szybko potrafi dać imponujące rezultaty. Fabryka Siły Sklep

 

3. Sposób użycia i dawkowanie
Aby osiągnąć możliwie najlepsze rezultaty, nie wystarczy samo kupienie produktu i sukcesywne przyjmowanie go, trzeba to robić w ściśle ustalony sposób, w ściśle określonych dawkach oraz o odpowiednich porach. Jeżeli zależy nam na najlepszych efektach, zanim przyjmiemy pierwszą porcję tego wyjątkowego produktu, koniecznie należy przeczytać całą ulotkę informacyjną, która zawiera wszystkie te informacje, z którymi użytkownicy produktu na pewno muszą się zapoznać. Jeżeli już przebrniemy przez skład i charakterystykę produktu, należy porządnie pochylić się nad niuansami związanymi z jego dawkowaniem.

 

Jeżeli planujemy trening, pierwszą porcję należy spożyć zaraz po przebudzeniu, przed pierwszym posiłkiem, na czczo, a drugą najpóźniej półtorej godziny przed treningiem. Tylko dzięki takiemu rozplanowaniu poszczególnych dawek mamy możliwość skorzystania z całej pełni właściwości tego produktu. Pozostałe porcje trzeba przyjmować pomiędzy posiłkami. Jeżeli nie planujemy treningu, pierwszą porcję Mass XXL przyjmujemy także rano, zaraz po przebudzeniu się, a kolejne – pomiędzy posiłkami.

 

4. Innowacyjne połączenie aktywnie działających składników
Mass XXL to unikatowy preparat ze składem, który opracowany został przez prawdziwych fachowców z tej dziedziny. Ściśle określone proporcje poszczególnych elementów rozplanowane zostały tak, by składniki wspierały oraz potęgowały wzajemnie swoje działanie. Zawarte w preparacie białko to najwyższej jakości koncentrat białka serwatki połączony z monosacharydami, oligosacharydami oraz polisacharydami w odpowiednich proporcjach. Wykorzystane w produkcie białko odznacza się wysoką wartość biologiczną.

 

REKLAMA
16-krotny Mistrz Świata Jarosław Olech stosuje Nr 1 na wzrost siły i masy mięśniowej
Darmowa dostawa!
+ Indywidualny plan dietetyczny + Poradnik treningowy