LipoBurn to produkt przełomowy wyróżniający się na tle innych środków termogenicznych. Firma Fitness Authority przedstawia nowatorski suplement, który opiera się na sprawdzonym w badaniach klinicznych działaniu naturalnych substancji biologicznie aktywnych. LipoBurn ułatwia kontrolowanie masy ciała i znacznie poprawia estetykę sylwetki w bardzo krótkim czasie. LipoBurn jest wycelowany w kluczowe dla procesu redukcji mechanizmy, aby utrata zbędnej tkanki tłuszczowej stała się tylko formalnością.


 

SPIS TREŚCI:
1. LipoBurn – skład
2. LipoBurn – działanie
3. LipoBurn – dawkowanie
4. LipoBurn – opinie
5. LipoBurn – cena

 

 

1. LipoBurn – skład
Formuła preparatu FA LipoBurn bazuje na wielu składnikach, których połączenie w jednej kapsułce wykazuje synergiczne i bardzo wszechstronne działanie. Podstawę opisywanego spalacza tkanki tłuszczowej stanowi kompozycja LipoBurn® Matrix składająca się z mieszaniny karotenoidów AstaREAL, acetylo-l-karnityny, n-acetylo-l-cysteiny (NAC), fosfatydylocholiny, guarany oraz kofeiny w formie bezwodnej, teofiliny, teobrominy i sprzężonego kwasu linolowego (CLA). Dodatkowo należy wymienić ekstrakty z pestek czerwonych winogron (Activin), czarnego pieprzu (Bioperine), zielonej herbaty (EGCG), imbiru oraz yerba mate.

 

Esencję LipoBurn uzupełnia również należący do steroli roślinnych beta-sitosterol. Ponadto całą mieszkankę wzbogacono o olej sezamowy i olej z nasion palmowych, a także ubichinon, zwany częściej koenzymem Q10. Współistnienie tych trzech składników, znanych jako Thermo-Liquid Delivery Blend, wraz z witaminami (C, E, B6, B9, B12) i kluczowymi dla odchudzania minerałami (chromem, manganem) ma na celu przyspieszenie regeneracji mięśni po treningu i pozbycie się nadmiaru wolnych rodników z organizmu. Wszystko to perfekcyjnie dopełnia całość preparatu. Pod względem zestawienia związków o działaniu proredukcyjnym LipoBurn jest bez wątpienia jednym z liderów na rynku.

  Tu kupisz ten produkt FA Nutrition Lipoburn NEW - 120 kaps. (0) FA Nutrition Lipoburn NEW - 120 kaps. 66,48 zł Sprawdź Teraz!

2. LipoBurn – działanie
Spalacz tkanki tłuszczowej stworzony przez firmę Fitness Authority swoją skuteczność zawdzięcza doskonałej kombinacji wielu substancji, które zaraz po wchłonięciu oddziałują wielotorowo na skomplikowane mechanizmy zachodzące w obrębie poszczególnych komórek. Kompleks LipoBurn® Matrix znacznie nasila przemiany metaboliczne i ułatwia pozbycie się zbędnych kilogramów.


Astaksantyny obecne w recepturze AstaREAL wraz z NAC mają głównie zadanie przeciwutleniające, skutecznie neutralizują wolne rodniki oraz toksyny, które mogą uszkadzać istotne dla zdrowia narządy. W trakcie długotrwałego deficytu kalorycznego można obserwować osłabienie odporności, a wspomniane wcześniej składniki suplementu stanowią świetne wsparcie dla układu immunologicznego.


Acetylowana l-karnityna (ALC) jest związkiem o wysokiej biodostępności, który usprawnia transport długołańcuchowych kwasów tłuszczowych do mitochondriów oraz ich późniejsze specyficzne przemiany na drodze beta-oksydacji. Z ALC wykorzystasz pełny potencjał swojego ciała i spalisz zbędną tkankę tłuszczową.


Guaranina i kofeina bezwodna dzięki stymulowaniu centralnego układu nerwowego oraz długotrwałej mobilizacji do działania gwarantują narastające pobudzenie. Dodatkową zaletą jest ich aktywność w kontekście termogenicznym oraz supresji głodu.

 

Teobromina pozyskiwana z ziaren kakaowca dzięki swoim właściwościom moczopędnym w dużym stopniu pozwala na pozbycie się zalegającej wody podskórnej. Natomiast teofilina przeciwdziała stanom zapalnym. Alkaloidy purynowe zawarte w preparacie LipoBurn znacznie ułatwiają przestrzeganie restrykcyjnych diet i są bezcennym wsparciem podczas odchudzania.

Sprzężony kwas linowy nasila aktywność noradrenaliny, która następnie stymuluje syntezę cyklicznego adenozyno-3′,5′-monofosforanu. Ten organiczny związek chemiczny, określany skrótem cAMP, w dużym stężeniu wzmaga lipolizę, czyli rozkład triacylogliceroli w tkance tłuszczowej.

 

Fosfatydylocholina oraz beta-sitosterol regulują poziom cholesterolu we krwi, między innymi ograniczając jego wchłanianie ze źródeł pokarmowych. Ich regularna podaż optymalizuje proces regeneracji wątroby. Domieszka najwyższej jakości starannie wyselekcjonowanych ekstraktów roślinnych przedłuża i potęguje pozytywny wpływ pozostałych składników, a ponadto spaja strukturę omawianego suplementu.

 

Bez wątpienia najbardziej charakterystyczną częścią LipoBurn jest Thermo-Liquid Delivery Blend. Jest to mieszanina pełniąca funkcję nośnika dla wspomnianych wcześniej substancji aktywnych. Jej pojedynczym składowym przypisuje się również bardziej indywidualne zadania.

Na przykład średniołańcuchowe kwasy tłuszczowe MCT są źródłem stosunkowo szybkiej i łatwo dostępnej energii, natomiast sezaminy pochodzące z oleju sezamowego normują pracę układu sercowo-naczyniowego.

 

Osobną grupę stanowią witaminy i minerały, z których należy wyróżnić chrom, czyli pierwiastek niezbędny do regulowania metabolizmu węglowodanów i utrzymania odpowiedniej wrażliwości insulinowej.

Rozpuszczalne w wodzie witaminy z grupy B, mimo że są mniej popularne od antyoksydantów takich jak witaminy C i E, aktywnie uczestniczą w większości reakcji biochemicznych. Budują niezbędne enzymy i koenzymy, regulują pracę tarczycy oraz układu pokarmowego.

 

Obszerny skład suplementu LipoBurn opiera się na aktualnych odkryciach badawczych, naukowcy pracujący dla Fitness Authority wykorzystali praktycznie wszystko, co może dawać realne wsparcie w walce o pożądaną sylwetkę.

 

3. LipoBurn – dawkowanie
Esencja preparatu Lipoburn jest zamknięta w specjalnych żelowych kapsułkach, które zostały wykonane przy udziale nowoczesnej technologii Lipo Capsules. Dzięki temu każda porcja suplementu jest przyswajalna praktycznie w 100%, a możliwe straty zachodzące w trakcie trawienia zostają tym samym ograniczone do minimum.

 

Producent zaleca stosowanie suplementu zarówno w dni treningowe (do 40 minut przed ćwiczeniami), jak i w dni nietreningowe. Pojedyncza dawka to 3 kapsułki, które należy połknąć i popić ok. 100 ml wody lub innego napoju. Na stronach poszczególnych dystrybutorów można spotkać się również ze schematem suplementacji, który uwzględnia przyjmowanie 4 kapsułek w ciągu dnia – pierwsze dwie rano na czczo, kolejne w zależności od konkretnego przypadku, 30 minut przed wysiłkiem lub pomiędzy głównymi posiłkami, np. obiadem i kolacją. Nie należy jednak zażywać tego suplementu później niż 4 godziny przed planowanym snem.


LipoBurn pomimo swojego niezawodnego działanie nie stanowi substytutu, lecz uzupełnienie diety. Przeciwwskazania do jego stosowania dotyczą dzieci oraz kobiet w ciąży i matek karmiących.

 

4. LipoBurn – opinie
Firma Fitness Authority wyszła naprzeciw swoim klientom, wprowadzając do sprzedaży bardzo użyteczny, wysokowydajny produkt, który z całą pewnością sprawdzi się w trakcie redukcji tkanki tłuszczowej. LipoBurn w bezpieczny sposób pozwala pozbyć się niechcianych centymetrów w obwodach, a przy tym zachować mięśnie. Jego antykataboliczny charakter chroni wypracowaną w pocie czoła muskulaturę i jednocześnie znacznie poprawia jej wygląd.

 

LipoBurn to perfekcyjna propozycja dla wszystkich tych, którzy szukają termogenika dającego wiele możliwości i liczą na coś więcej niż zwykły efekt placebo.

 

5. LipoBurn – cena
W ofercie naszego sklepu internetowego suplement LipoBurn jest dostępny w opakowaniu zawierającym 120 kapsułek, a jego cena wynosi 66 zł. Na rynku dostępne jest również opakowanie 60 kapsułek, których koszt to ok. 45 zł. FA LipoBurn można kupić również w innych punktach sprzedaży suplementów diety.