Idealna sylwetka jest marzeniem większości osób. Jeżeli próbowaliście już wszystkich możliwych diet, a aktywność fizyczna sprawia, że zbyt długo musicie czekać na widoczne efekty, to sięgnijcie po produkt przyspieszający metabolizm Lipo-6 Black. Przeznaczony jest przede wszystkim dla sportowców, ale mogą po niego sięgnąć wszyscy, którzy chcą przyspieszyć proces odchudzania.  

 

SPIS TREŚCI:
1. Lipo-6 Black – działanie
2. Lipo-6 Black i Coleus forskohlii, ciekawa odmiana pokrzywy
3. Pozostałe efekty stosowania Lipo-6 Black
4. Lipo-6 Black i czarny pieprz bogaty w piperynę
5. Lipo-6 Black i kwas nikotynowy

 


1. Lipo-6 Black – działanie
Jakich efektów możesz się spodziewać po preparacie Lipo-6 Black? Ten produkt jest termogenikiem i ma silne właściwości odchudzające. Jego bardzo silne działanie jest wynikiem połączenia wyjątkowych składników zawartych w tym produkcie. W wyniku stosowania Lipo-6 Black można uzyskać spektakularny efekt zredukowania tkanki tłuszczowej.

 

2. Lipo-6 Black i Coleus forskohlii, ciekawa odmiana pokrzywy
Coleus forskohlii stosuje się głównie w odżywkach o działaniu odchudzającym, czyli w preparatach redukujących nadmiar tkanki tłuszczowej. Głównym jej zadaniem jest zwiększenie poziomu cAMP. Jest to związek biorący udział w bardzo wielu reakcjach zachodzących w organizmie człowieka. Poza mechanizmami przyspieszającymi redukcję tkanki tłuszczowej wyciąg z Coleus forskohlii reguluje poziom hormonów tarczycy i testosteronu. Jeżeli są one w normie, to stanowią podstawę do kształtowania jak najlepszej sylwetki. Substancja czynna, którą zawiera pokrzywa indyjska, wykazuje działanie wspomagające zachodzenie procesów anabolicznych. Lipo-6 Black przyczynia się do zwiększonej syntezy nowych białek mięśniowych.

 

3. Pozostałe efekty stosowania Lipo-6 Black
Lipo-6 Black to nie tylko popularny spalacz tkanki tłuszczowej. Suplement diety firmy Nutrex ma również związki, które znacząco wpływają na poprawę koncentracji, gwarantują duży przypływ energii w czasie ćwiczeń. Lipo-6 Black wyraźnie dodaje sił. Przyspiesza tempo przemiany materii i zwiększa potliwość. Dzięki temu łatwiej Ci będzie zrzucić zbędne kilogramy. Lipo-6 Black stanowi mieszankę między innymi kofeiny i teobrominy, które pobudzają organizm do działania. Nie musisz się obawiać, że to wpłynie negatywnie na Twój układ nerwowy, bo nie ma ryzyka zbyt dużego pobudzenia układu nerwowego. Preparat nie obciąży również układu krążenia u zdrowych osób.

  Fabryka Siły Sklep

4. Lipo-6 Black i czarny pieprz bogaty w piperynę
Ekstrakt z owocu czarnego pieprzu to następny składnik suplementu diety Lipo-6 Black. Głównym jego związkiem aktywnym jest piperyna. Jest to roślinny alkaloid nadający przyprawie charakterystyczny ostry smak. Piperyna wzmaga proces termogenezy w ludzkim organizmie. Ten składnik ułatwia również przyswajalność oraz wchłanianie niektórych substancji.

 

5. Lipo-6 Black i kwas nikotynowy
Natomiast obecność kwasu nikotynowego sprawia, że normalizuje się ciśnienie krwi. Kwas nikotynowy również wspomaga utrzymanie prawidłowego przebiegu przemian metabolicznych, reguluje poziom glukozy. To wszystko sprawia, że Lipo-6 Black nie tylko wspomaga odchudzanie, ale także dba o Twoją prawidłową pamięć i koncentrację. Warto sięgnąć po ten suplement diety i cieszyć się wymarzoną sylwetką w krótkim czasie. Lipo-6 Black jest dostępny w wielu sklepach internetowych w Polsce i za granicą.