W kategorii spalacze tłuszczu obecny rynek suplementów diety oferuje tak wiele produktów, że ćwiczący mają prawdziwy dylemat podczas wyboru odpowiedniego wsparcia. Niniejszy tekst stanowi krótką analizę preparatu marki Nutrex, amerykańskiego producenta odżywek dla sportowców. Lipo-6-Black jest środkiem intensyfikującym proces odchudzania, jego wprowadzenie wiąże się z uzyskaniem wielu korzyści i znacznym ułatwieniem kształtowania sylwetki. O działaniu, efektach oraz składzie dowiecie się z dalszej części artykułu.

 

SPIS TREŚCI:
1. Lipo-6-Black – skład
2. Lipo-6-Black – działanie
3. Lipo-6-Black – dawkowanie
4. Lipo-6-Black – opinie
5. Lipo-6-Black – cena

 


1. Lipo-6-Black – skład
Firma Nutrex postanowiła przygotować niesamowicie skuteczny spalacz tkanki tłuszczowej. Kluczem do sukcesu jest w tym przypadku rozbudowana i wieloskładnikowa formuła. W składzie preparatu Lipo-6-Black odnajdziemy przede wszystkim substancje o działaniu ukierunkowanym na nasilenie tempa przemian metabolicznych, a także usprawniającym proces kształtowania sylwetki. Producenci postanowili wykorzystać jedynie naturalne składniki, które przynoszą bardzo dobre efekty podczas walki z nadmierną masą ciała oraz przyczyniają się do sprawniejszego odchudzania. Mimo silnego działania Lipo-6-Black jest także polecany początkującym pasjonatom wysiłku fizycznego ze względu na bezpieczeństwo wynikające z organicznego składu.

  Tu kupisz ten produkt Nutrex Lipo-6 Black - 120kaps. (4.81) Nutrex Lipo-6 Black - 120kaps. 83,09 zł Sprawdź Teraz!

Formuła spalacza tłuszczu marki Nutrex została oparta na mieszance roślinnych ekstraktów, które znajdują bardzo dobre zastosowanie w redukcji nadprogramowych kilogramów. Producenci Lipo-6-Black postanowili zamieścić w swoim suplemencie takie składniki jak:
– citrus aurantium;
– coffea arabica;
– coleus forskholii;
– ekstrakt z czarnego pieprzu (piperyna);
– kwas nikotynowy;
– teobromina.

 

2. Lipo-6-Black – działanie
Odchudzające właściwości termogenika o nazwie Lipo-6-Black są wynikiem sprzężonego i synergistycznego działania poszczególnych składników zamieszczonych w mieszance marki Nutrex. Następstwem tego jest niezwykle silny efekt proredukcyjny, będący jednocześnie wypadkową oddziaływania pojedynczych elementów rozbudowanej formuły Lipo-6-Black.

 

Citrus aurantium stanowi bardzo dobre źródło synefryny, naturalnego termogenika pochodzącego przede wszystkim z gorzkiej odmiany pomarańczy. Budowa chemiczna oraz działanie tego składnika bardzo przypomina adrenalinę, co jednocześnie tłumaczy jego zastosowanie. Synefryna stanowi efektywny sposób na ograniczenie łaknienia, skutecznie nasila procesy lipolityczne, co umożliwia szybszą destrukcję nadmiernie nagromadzonej tkanki tłuszczowej dzięki bezpośredniemu oddziaływaniu na poziom cAMP. W przeciwieństwie do wspomnianej adrenaliny związek ten nie wywołuje efektu pobudzenia układu nerwowego i nie niesie za sobą ryzyka pojawienia się objawów niepożądanych, jak np. drgawki czy mimowolne skurcze mięśniowe.

 

Coleus forskholii to specyficzna odmiana pokrzywy, która znajduje zastosowanie w odżywkach przeznaczonych do odchudzania i redukcji nadmiaru tkanki tłuszczowej. Głównym jej działaniem jest podniesienie poziomu cAMP, wspomnianego już w tekście związku pozwalającego na aktywizację szeregu szlaków hormonalnych i metabolicznych wewnątrz ustroju. Oprócz mechanizmów uskuteczniających utratę tkanki tłuszczowej ekstrakt z Coleus forskholii oddziałuje na stężenie hormonów tarczycy i testosteronu. Normalizacja ich poziomu stwarza idealne warunki do procesu kształtowania sylwetki, a także jest jednym z elementów właściwości anabolicznych preparatu Lipo-6-Black. Okazuje się bowiem, że dodatek pokrzywy może w pewnym stopniu przyczyniać się do wzmożonej syntezy nowych białek mięśniowych.

 

Jak przystało na spalacz tkanki tłuszczowej, odżywka marki Nutrex posiada w swoim składzie dwa skutecznie pobudzające związki, które pozwolą na poprawę koncentracji, szybki zastrzyk energii do ćwiczeń i zwiększenie sił, przyspieszenie tempa przemiany materii, a także nasilenie potliwości i szybszą utratę nadprogramowych zapasów tłuszczu. Lipo-6-Black dzięki mieszance arabskiej kawy i teobrominy zapewnia kontrolowany efekt pobudzenia, bez zbędnego ryzyka nadmiernej stymulacji systemu nerwowego czy zbyt dużego zaangażowania układu krążenia.

 

Formuła Lipo-6-Black została dodatkowo wzbogacona ekstraktem z czarnego pieprzu, w którym główną rolę odgrywa związek nazywany piperyną. Substancja ta jest roślinnym alkaloidem warunkującym ostry smak tej przyprawy i potęgującym efekt termogenezy w organizmie człowieka. Dodatkowo pełni też rolę składnika ułatwiającego przyswajalność i wchłanianie wartości odżywczych z pożywienia. Z kolei obecność kwasu nikotynowego jest podyktowana jego zdolnością do normalizacji ciśnienia krwi, nasilania przemian diuretycznych, a także regulacji metabolizmu glukozy w obszarach mózgowia, co jednocześnie poprawia koncentrację oraz korzystnie wpływa na umiejętność logicznego myślenia.

 

3. Lipo-6-Black – dawkowanie
Z uwagi na silne działanie Lipo-6-Black jego suplementacja powinna odbywać się zgodnie z wytycznymi zamieszczonymi przez producenta na opakowaniu produktu. Pozwoli to na uzyskanie maksymalnych właściwości preparatu w procesie redukcji tkanki tłuszczowej. Firma Nutrex zaleca, by pojedyncza porcja preparatu (3 kapsułki) została przyjęta dwukrotnie w ciągu dnia treningowego: po śniadaniu i na 30 minut przed planowanym wysiłkiem fizycznym. W przypadku dni wolnych producenci zalecają, by zastosować jedną porcję po pierwszym posiłku. Każdorazową dawkę Lipo-6-Black należy popić odpowiednią ilością zimnej wody.

 

4. Lipo-6-Black – opinie
Spalacz tkanki tłuszczowej firmy Nutrex jest chętnie wybierany podczas odchudzania, a to z uwagi na efektywne działanie zawartych w nim składników. Lipo-6-Black stanowi umiejętną kombinację naturalnych substancji, które wykazują wysoką skuteczność w procesie kształtowania sylwetki. Dzięki obecności licznych komponentów roślinnego pochodzenia Nutrex Lipo-6-Black stanowi bardzo dobrą alternatywę dla syntetycznych termogeników, których spożywanie prowadzi do nadmiernego pobudzenia układu nerwowego.

 

Innym atutem Lipo-6-Black jest wielowymiarowe działanie preparatu na tkankę tłuszczową. Spalacz tłuszczu marki Nutrex równocześnie zapewnia wzmożenie potliwości, ograniczenie nadmiernego apetytu, a także stymulację przemiany materii do jeszcze intensywniejszej pracy. Odżywka jest niewskazana kobietom w ciąży i w okresie karmienia piersią, osobom borykającym się z problemami sercowo-krążeniowymi, a także wszystkim tym, którym doskwierają zaburzenia ze strony przewodu pokarmowego i systemu nerwowego.

  Tu kupisz ten produkt Nutrex Lipo-6 Black - 120kaps. (4.81) Nutrex Lipo-6 Black - 120kaps. 83,09 zł Sprawdź Teraz!

5. Lipo-6-Black – cena
Suplement diety Lipo-6-Black jest jednym z głównych spalaczy tkanki tłuszczowej w ofercie marki Nutrex, dlatego preparat ten można kupić w dobrych punktach sprzedaży odżywek dla sportowców. Fat burner można też nabyć w naszym sklepie internetowym, gdzie cena za opakowanie o pojemności 120 kapsułek (40 sugerowanych porcji) wynosi 109 zł.