Jumbo Professional zawiera oryginalną recepturę, która jest w stanie przynieść naprawdę dobre efekty, jeśli chodzi o rozbudowę masy mięśniowej i regenerację organizmu po treningu. Podstawowym zastosowaniem opisywanego produktu jest wspomaganie tych osób, które mają problem z poprawą wyglądu sylwetki, są zbyt szczupłe i trudno im zwiększyć swoją masę mięśniową. Odżywka Jumbo Professional sprawdzi się również jako uzupełnienie diety osób, które po prostu dużo się ruszają i są aktywne fizycznie, przez co ich zapotrzebowanie na składniki odżywcze jest większe.

 

SPIS TREŚCI:
1. Jumbo Professional na masę mięśniową
2. Skład Jumbo Professional
3. Przyjmowanie Jumbo Professional

Indywidualne plany
dietetyczne i treningowe
-23 kg -7 kg -25 kg -7 kg +13 kg -15 kg -23 kg -6 kg -18 kg -11 kg już od 29,99 zł za miesiąc

 


1. Jumbo Professional na masę mięśniową
Jumbo Professional to produkt, który charakteryzuje się dużą ilością białka w jednej porcji, dzięki czemu może stanowić jego cenne dodatkowe źródło w diecie. Świetnie sprawdzi się także u tych osób, które mają zwiększony poziom aktywności fizycznej na co dzień, w związku z czym potrzebują zwiększonej ilości energii. Już jedna porcja, czyli 162 g produktu jest wystarczająca, aby dostarczyć organizmowi sporej ilości wysokiej jakości białka. Znajduje się tam koncentrat białek serwatkowych, który doskonale wspiera rozbudowę mięśni oraz ich regenerację. Podaż pełnowartościowego białka jest najlepszym sposobem na dostarczenie do organizmu azotu i aminokwasów, które są niezbędne do efektywnego zwiększenia masy mięśniowej.

 

Warto wspomnieć o samej nazwie preparatu, czyli Jumbo. Odnosi się ona do wielkości i siły, które daje regularne stosowanie preparatu wraz z dietą oraz aktywnością fizyczną.


2. Skład Jumbo Professional
Skład Jumbo Professional jest oryginalny i został tak dostosowany, aby ilość białka oraz węglowodanów w produkcie była jak najbardziej optymalna w stosunku do pozostałych składników. Jego formuła różni się nieco od oryginalnej receptury legendarnego Jumbo. 55 g białka dostarczane jest do organizmu poprzez spożycie 162 g preparatu, czyli jednej sugerowanej porcji.


Warto wspomnieć o tym, że zmniejszono nieco ilość węglowodanów oraz kalorii w produkcie. Znajdujące się tutaj węglowodany pochodzą z mąki owsianej, maltodekstryny, palatynozy, dekstrozy, fruktozy oraz skrobii z kukurydzy woskowej. To mieszanka węglowodanowa o nazwie 6-CARB.

 

Ponadto w produkcie znajduje się aż sześć rodzajów kreatyny. Ważnymi składnikami są także magnez oraz witamina C. Odpowiadają one za polepszenie efektów, oddalają uczucie zmęczenia i senności. Dzięki nim metabolizm energetyczny zostaje polepszony. Witamina C umożliwia prawidłową syntezę kolagenu, czyli głównego białka budującego tkankę łączną, przez co ma wpływ na kondycję chrząstek i naczyń krwionośnych. Fabryka Siły Sklep

Wpływają one także na pracę układu nerwowego oraz utrzymanie równowagi kwasowo-zasadowej.

 

Nie sposób nie wspomnieć o tym, że wpływają one pozytywnie na odporność organizmu, dzięki czemu minimalizowana jest możliwość chorób, które potrafią na dłuższy czas pokrzyżować plany i zmusić do przerwy w treningach. A na koniec warto wspomnieć o wyjątkowym składniku, jakim jest BioPerine®, czyli opatentowany ekstrakt z pieprzu czarnego odpowiedzialny za lepsze przyswajanie poszczególnych składników preparatu w organizmie. Skład jest w pełni bezpieczny.

 

3. Przyjmowanie Jumbo Professional
Nieco inaczej przyjmuje się Jumbo Professional w tym dniu, kiedy organizm zostaje poddany treningowi, a inaczej, kiedy go nie ma. Dawka jest taka sama i obejmuje jedną porcję dziennie, natomiast czas ich przyjmowania jest różny w obu przypadkach. Kiedy trening się odbywa, to zalecaną porcję najlepiej przyjąć po jego wykonaniu. A kiedy treningów nie ma, wówczas dzienną dawkę należy przyjąć pomiędzy głównymi posiłkami.

 

1 porcję produktu powinno się dokładnie rozpuścić w 400 ml wody.

Jumbo Professional to doskonały preparat, który wspomoże proces sukcesywnego zwiększania masy mięśniowej. Dzięki temu można sprawnie popracować nad swoją sylwetkę i szybko osiągnąć zamierzone cele.