Jeśli trening nie przynosi już radości i pożądanych efektów, a ćwiczenia wykonywane od dłuższego czasu bez większych trudności teraz zaczynają być sporymi wyzwaniami, pomocna okaże się suplementacja Iron Pump. Dzięki temu suplementowi można skutecznie pokonać problem stagnacji treningowej i sprawić, że każdy trening stanie się przyjemnością. Ostatecznym celem boostera Iron Pump jest pomoc każdej trenującej osobie w uzyskanie możliwie dużej masy mięśniowej. Z Iron Pump można ponownie odkryć przyjemność płynącą z treningu.

 

SPIS TREŚCI:
1. Iron Pump – dla kogo?
2. Pobudzające właściwości boostera Iron Pump
3. Czynniki anaboliczne boostera Iron Pump
4. Przyjmowanie Iron Pump

 

 

1. Iron Pump – dla kogo?
Iron Pump przeznaczony jest w pierwszej kolejności dla osób bardzo dobrze wytrenowanych. Mowa głównie o kulturystach, ale wszyscy sportowcy, dla których zwiększenie masy mięśniowej oraz poprawa ogólnej wydolności jest ważna, mogą stosować suplement Iron Pump, szczególnie osoby, u których trening przestał przynosić radość. Takie zjawisko jest często spowodowane stagnacją treningową, przez którą przestały być widoczne realne rezultaty treningu. Do stagnacji dochodzi również na skutek długotrwałej, ekstremalnej pracy organizmu, który nie był prawidłowo wspierany poprzez odpowiednio dobraną suplementację. Dlatego jeśli efekty treningu nie są zadowalające i do tego powoduje on znużenie, Iron Pump będzie idealnym rozwiązaniem.

 

2. Pobudzające właściwości boostera Iron Pump
W czasie treningu bardzo istotną kwestią jest odpowiednie pobudzenie organizmu, a to może zostać ograniczone już chociażby przez rutynę treningową. Booster Iron Pump skutecznie temu przeciwdziała poprzez dostarczanie do organizmu substancji będących prekursorami składników mających działanie pobudzające dla organizmu. Chodzi przede wszystkim o substancje, które wpływają na zwiększenie skupienia oraz uwagi. Wiele podobnych suplementów diety skupia się na wspieraniu organizmu w procesie produkcji katecholamin, bardzo ważnych związków odpowiedzialnych za szereg funkcji w naszym ciele, do których zaliczamy adrenalinę. Do powstawania adrenaliny potrzebna jest l-tyrozyna, która jest jednym ze składników preparatu Iron Pump. Głównym zadaniem adrenaliny w ciele jest jej wpływ na tzw. reakcję walcz lub uciekaj, która związana jest z działaniem stresu, polega na uruchomieniu wszystkich procesów sprzyjających przetrwaniu, czyli przyspieszeniu pracy mięśnia sercowego, rozszerzeniu naczyń krwionośnych oraz np. nasileniu procesu glikogenolizy (rozkład glikogenu do glukozy, aby dostarczyć większej ilości energii pracującym mięśniom).

 

Należy podkreślić, że długotrwałe działanie czynników stresowych nie będzie sprzyjać budowaniu masy mięśniowej, jednak w sytuacji, kiedy korzystamy z suplementów przedtreningowych tylko przed rozpoczęciem treningu, nie musimy martwić się o ich negatywne działanie. Ich stosowanie ma za zadanie zwiększyć nasze możliwości treningowe, ponieważ l-tyrozyna będąca prekursorem adrenaliny jest również odpowiedzialna za syntezę w naszym ciele innego związku, mianowicie dopaminy będącej neuroprzekaźnikiem, której funkcją jest poprawa motywacji. Dzięki temu będziemy mniej znużeni podczas treningu. Pozytywne działanie na układ nerwowy wykazuje również kofeina, która jest składnikiem formuły tego suplementu.


3. Czynniki anaboliczne boostera Iron Pump
Ważnymi składnikami Iron Pump są jabłczan cytruliny oraz AAKG, czyli alfa-ketoglutaran argininy, obydwa te związki są przede wszystkim odpowiedzialne za syntezę tlenku azotu, czyli czynnika, którego działanie polega na rozszerzeniu naczyń krwionośnych. Dzięki temu podczas treningu do mięśni dostarczanych jest więcej składników odżywczych oraz tlenu, co wspiera proces budowy masy mięśniowej. Fabryka Siły Sklep

 

Iron Pump wspiera anabolizm poprzez szereg mechanizmów, z których część już została opisana. Odpowiedni poziom neuroprzekaźników w połączeniu z lepszą jakością treningu sprawia, że przyrost suchej tkanki mięśniowej jest ułatwiony. Dodatkowo produkt został wzbogacony witaminami z grupy B, które są odpowiedzialne za przebieg wielu procesów metabolicznych w naszym ciele i poprawiają wchłanianie niektórych składników odżywczych. Nie pojawiają się też żadne negatywne skutki treningu, które mogłyby prowadzić do katabolizmu.

 

4. Przyjmowanie Iron Pump
Iron Pump jest suplementem przygotowanym do przyjmowania codziennie przed treningiem.


Prawidłowe podawanie suplementu diety Iron Pump oznacza przyjmowanie jego jednej porcji 30 minut przed treningiem. Jedna porcja suplementu przedtreningowego Iron Pump to 4 miarki proszku dokładnie rozpuszczone w 250 ml wody.

 

Należy pamiętać, że Iron Pump jest tylko suplementem diety, co oznacza, że nie może zastępować odpowiednio zbilansowanej diety i prawidłowo prowadzonego treningu.

 

Chociaż booster Iron Pump jest suplementem diety w pełni bezpiecznym dla osób zdrowych, osoby z różnymi chorobami przewlekłymi powinny skonsultować się z lekarzem przed rozpoczęciem korzystania z niego. W szczególności dotyczy to osób leczących się na serce, ponieważ składniki suplementu Iron Pump mogą wpływać na poziom ciśnienia tętniczego krwi. Nie powinny z niego korzystać osoby niepełnoletnie oraz kobiety w ciąży i matki karmiące. W przypadku przyjmowania jakichkolwiek leków należy skonsultować się ze swoim lekarzem prowadzącym, by suplement Iron Pump nie wchodził z nimi w negatywne interakcje.