W odpowiedzi na rosnące potrzeby rynku producenci suplementów oferują coraz więcej podobnych preparatów o charakterze przedtreningowym. Odżywka Iron Pump opracowana przez firmę Iron Horse Series pokazuje jednak, jak wyznaczać zupełnie nowy trend w swojej dziedzinie. Preparat zawierający najefektywniejsze substancje polepszające twoją produktywność sprawia, że krew szybciej dociera do kurczących się włókien mięśniowych, a siła rośnie wraz z motywacją do wykonania kolejnych powtórzeń na najwyższym ciężarze.

 

SPIS TREŚCI:
1. Iron Pump – skład
2. Iron Pump – działanie
3. Iron Pump – dawkowanie
4. Iron Pump – opinie
5. Iron Pump – cena

 

 

1. Iron Pump – skład
Formuła produktu Iron Pump opiera się na 6 składnikach, które w dużych dawkach pozwalają tkance mięśniowej na naprawdę intensywny i do tego efektywny trening. Wszystko to jest możliwe dzięki pobudzeniu przepływu krwi do każdego podlegającego treningowi włókna mięśniowego. Na 20 g preparatu Iron Pump duża część to AAKG oraz beta-alanina. Pierwsza z substancji to kompleks zawierający nie tylko argininę, ale również alfaketoglutaran, które w połączeniu ze sobą stwarzają mięśniom idealne możliwości do ciągłej rozbudowy i regeneracji.


Funkcję prewencyjną w kontekście zachodzących reakcji katabolicznych przypisuje się prekursorowi karnozyny, a mianowicie wspomnianej już beta-alaninie. Organizm w trakcie wysiłku fizycznego zostaje wsparty również poprzez dodatek cytruliny w formie jabłczanu, która w odpowiedniej dawce zwiększa wytrzymałość siłową. Tauryna, n-acetyl l-karnityna i l-tyrozyna stanowią uzupełnienie składu Iron Pump. Główną funkcją tych związków jest: zapobieganie rozpadowi mięśni, przyśpieszenie odnowy biologicznej oraz dbanie o komfort psychiczny poprzez polepszanie koncentracji i ograniczanie wrażliwości na wszechobecny stres.

  Tu kupisz ten produkt IHS Iron Pump - 540g -17% (4.75) IHS Iron Pump - 540g 129 zł 154,98 zł Sprawdź Teraz!

2. Iron Pump – działanie
Iron Pump w zalecanej przez producenta pojedynczej dawce dostarcza dużej ilości doskonale wyselekcjonowanych składników mających na celu zwiększenie skupienia oraz dostarczenie zastrzyku energii umożliwiającej wykonanie treningu z pełną koncentracją i zaangażowaniem. Końcowy okres budowania masy ciała w zatrważającej większości przypadków charakteryzuje się osłabioną chęcią do ćwiczeń. Receptura stworzona przez naukowców z Iron Horse Series zapewnia maksymalną satysfakcję z uzyskanych efektów i solidnie wykonanej pracy bez względu na aktualny priorytet w budowie sylwetki. Suplement Iron Pump złożony z kilkunastu substancji biologicznie czynnych początkowo aktywuje, a następnie regeneruje układ mięśniowy oraz centralny układ nerwowy, udowadniając tym samym swoje wielokierunkowe oddziaływanie na organizm.


Polepszona wydajność i czułość ośrodkowego układu nerwowego (OUN) zapewnia dobre samopoczucie oraz optymalny wyrzut sympatykomimetycznej epinefryny w momencie, w którym najbardziej tego potrzebujemy. Stosunkowo nieduża ilość substancji stymulujących w preparacie wyklucza występowanie notorycznych problemów ze snem i spadków nastroju obecnych często po przyjęciu naprawdę silnych kompleksów przedtreningowych z górnej półki cenowej.


Zwiększeniu ulega natomiast endogenna synteza tlenku azotu (NO), który rozluźnia mięśnie gładkie naczyń krwionośnych, wpływając tym samym na procesy życiowe. Tlenek azotu produkowany przez pobudzony śródbłonek zapobiega zakrzepowemu zapaleniu żył głębokich, reguluje ciśnienie krwi

i poprawia jej cyrkulację. To natomiast usprawnia krążenie obwodowe, a wraz z napływem kolejnych składników odżywczych do mięśni zmniejsza się ich zmęczenie w trakcie długotrwałej pracy. Przyczynia się do tego również przyśpieszona regeneracja zasobów energetycznych w postaci adenozynotrifosforanu zwanego w skrócie ATP.


Pojedyncza miarka Iron Pump to aż 5 g AAKG i beta-alaniny w idealnym stosunku do jabłczanu cytruliny. Alfaketoglutaran argininy dba o odpowiednie spotęgowanie efektu wizualnego oraz przede wszystkim anabolicznego wywołanego przez ciężkie, angażujące ćwiczenia. Impulsy przekazywane z neuronu na neuron nabierają prędkości wprost proporcjonalnie do dotlenienia komórek. Wspomniana beta-alanina buduje razem z histydyną dipeptyd określany mianem karnozyny, który w mięśniach pełni rolę buforującą, odsuwając tym samym perspektywę zaburzonej równowagi kwasowo-zasadowej na dalszy plan.


Dodatkowa zawartość magnezu zmniejsza do minimum tendencję do występowania niekontrolowanych skurczów kończyn dolnych powodowanych przez nadmierną utratę mikroelementów wraz z potem. Zharmonizowane proporcje suplementu Iron Pump przynoszą korzyści na wielu płaszczyznach. Nie tylko pozwolą poczuć się zwycięzcą, ale dadzą również realny zysk w postaci potężnej muskulatury.

 

3. Iron Pump – dawkowanie
Suplementacja preparatem Iron Pump powinna zostać poprzedzona zapoznaniem się z zasadami użycia umieszczonymi przez producenta na opakowaniu. Cały czas należy brać pod uwagę, iż Iron Pump nie stanowi alternatywy dla zdrowej diety, lecz jest jej dobrym uzupełnieniem. Producent zaleca stosowanie swojej odżywki tylko w dni treningowe w ilości od 1 do 2 porcji (20 g) do 30 minut przed wysiłkiem fizycznym. Ilość ta zależna jest głównie od indywidualnej tolerancji organizmu. Odmierzony proszek należy rozpuszczać w około 200 ml niegazowanej wody. Pod żadnym pozorem nie powinno się przekraczać rekomendowanej dawki.

 

4. Iron Pump – opinie
Iron Pump to jeden z flagowych produktów prężnie rozwijającej się marki Iron Horse Series, który polecany jest przede wszystkim entuzjastom sportów siłowych i wytrzymałościowych na każdym szczeblu zaawansowania. Środek ten cechuje się rewelacyjną wydajnością. Już 2 z 4 zalecanych miarek dają impuls do wejścia na wyższe obroty. Sportowcy chwalą smak, rozpuszczalność oraz przede wszystkim jakość osiąganych rezultatów, nawet w porównaniu do najlepszych odżywek przedtreningowych zza oceanu. Iron Pump dodaje animuszu, ale nie wykazuje właściwości uzależniających psychicznie, dlatego można bez obaw stosować go przez cały rok w momentach braku zapału do ćwiczeń.

 

Iron Pump służy odżywieniu tkanek, stwarza korzystne środowisko do ich ciągłego rozwoju i wzrostu beztłuszczowej masy ciała. W tym samym momencie produktywniej zachodzą mechanizmy usuwania związków ubocznych, jakie zostają wyprodukowane przez komórki. Jest to o tyle ważne, że ich nagromadzenie ściśle koreluje z wycieńczeniem postępującym z każdym kolejnym powtórzeniem. Iron Pump to lider w swojej kategorii, a wszystko to dzięki wykorzystaniu sprawdzonych przez lata składników w zupełnie zmodernizowanej wersji.

 

5. Iron Pump – cena
Ze względu na efektywność i klasę Iron Pump firmy IHS musiał znaleźć się również w magazynach naszego sklepu internetowego. Dostępny jest on w wydajnym opakowaniu zawierającym 540 g produktu w cenie 129 zł. Preparat można nabyć w trzech propozycjach smakowych: ananas, cytryna

i pomarańcza. Iron Pump nabyć można również zakupić w innych punktach sprzedaży suplementów diety.