Iron Pump jest suplementem diety, którego głównym zadaniem jest przygotowanie organizmu osób intensywnie trenujących do mającego nastąpić treningu oraz wpłynąć pozytywnie na takie cechy motoryczne jak wytrzymałość oraz siła mięśniowa. Kolejnym pozytywnym aspektem stosowania omawianego preparatu będzie wpływ, jaki składniki w nim zawarte wywierają na układ nerwowy – poprawiają samopoczucie, zwiększają motywację do treningu oraz redukują zmęczenie podczas jego wykonywania. Może to mieć ogromne znaczenie w momencie, kiedy stosujemy restrykcje kaloryczne i zależy nam na redukcji masy ciała. Oczywiście suplement przedstawia również pozytywne działanie dla osób skupiających się na budowie masy mięśniowej.

 

SPIS TREŚCI:
1. Dla kogo przygotowano suplement przedtreningowy Iron Pump?
2. W jaki sposób Iron Pump wspiera trening?
3. Działanie anaboliczne suplementu Iron Pump

Indywidualne plany
dietetyczne i treningowe
-23 kg -23 kg -7 kg -25 kg -7 kg +13 kg -15 kg -23 kg -6 kg -18 kg -11 kg już od 39,99 zł za miesiąc

 


1. Dla kogo przygotowano suplement przedtreningowy Iron Pump?
Skład suplementu diety Iron Pump został tak przygotowany, aby w jak najlepszy sposób wspomóc pracę organizmu podczas długich i wyczerpujących sesji treningowych. Składniki aktywne zawarte w tym produkcie można podzielić na dwie grupy, pierwsza z nich będzie wpływać na pracę i funkcjonowanie ośrodkowego układu nerwowego, natomiast druga będzie odpowiadać za poprawę ukrwienia funkcjonujących w trakcie treningu mięśni oraz przyczyniać się do zwiększenia ogólnej wydolności organizmu.

 

Pierwszy kompleks składa się z takich składników jak chociażby fosfatydylocholina, która jest fosfolipidem wykorzystywanym do budowy błon komórkowych oraz acetyl-l-karnityna, czyli acetylowana forma naturalnie występującej w naszym ciele karnityny pełniącej funkcje transportowe wobec kwasów tłuszczowych. Obydwa te związki będą promować powstawanie acetylocholiny, która jest ważnym neuroprzekaźnikiem odpowiedzialnym za procesy związane z koncentracją, np. na proces uczenia się, wpływa tym samym na poprawę skupienia oraz uwagi podczas treningu. Zawarte w suplemencie kofeina i l-tyrozyna mają na celu pobudzenie, zwiększenie chęci do treningu i stymulowanie układu nerwowego.

 

Dodatkowo suplement wzbogacony jest o taurynę, aminokwas, który zwiększa wchłanianie kreatyny w ciele oraz reguluje pracę układu nerwowego. W skład drugiego kompleksu zawartego w preparacie Iron Pump wchodzą takie związki jak AAKG, czyli alfa-ketoglutaran argininy oraz jabłczan cytruliny. Obie te substancje wpływają na pracę enzymów odpowiedzialnych za produkowanie w organizmie tlenku azotu (NO), którego rolą jest między innymi rozkurcz naczyń krwionośnych. Efekt ten jest szczególnie pożądany podczas treningu, kiedy układ krwionośny pracuje na wyższych obrotach, większa ilość krwi jest dostarczana do mięśni, transportuje więcej tlenu oraz składników odżywczych potrzebnych do ich funkcjonowania. Zjawisko to jest pożądane zwłaszcza wśród osób trenujących sporty sylwetkowe oraz siłowe, ponieważ sprzyja budowaniu masy mięśniowej.

 

Obecna w składzie produktu L-norwalina poprawia działanie AAKG oraz cytruliny, zwiększa tym samym dobroczynne efekty, jakie wywiera na nasz organizm tlenek azotu. Kolejnym godnym uwagi związkiem znajdującym się w formule preparatu Iron Pump jest beta-alanina, która wraz z histydyną jest potrzebna do syntezy karnozyny, wyspecjalizowanego dipeptydu, którego rolą w organizmie jest regulowanie pH ustroju (spada podczas wysiłku fizycznego w momencie, kiedy powstaje kwas mlekowy), dzięki temu nasze mięśnie mogą dłużej i sprawniej pracować.

 

Widzimy zatem, że działanie tego suplementu będzie polegać na zwiększeniu naszych możliwości treningowych poprzez stymulację układu nerwowego, zwiększenie wytrzymałości oraz zadbanie o odpowiednie środowisko dla syntezy nowych komórek mięśniowych.

 

Z suplementu diety Iron Pump powinny przede wszystkim korzystać osoby intensywnie trenujące, które posiadają już odpowiedni staż treningowy. Należy pamiętać, że największy wpływ na zmianę sylwetki oraz poprawę ogólnej sprawności ciała są zbilansowana dieta oraz odpowiednio dobrany trening. Suplementy tego typu świetnie sprawdzą się u osób, które zadbały o dwa wyżej wymienione czynniki i chcą podnieść efektywność swoich starań.

 

Najbardziej typowym przykładem wykorzystania suplementu przedtreningowego Iron Pump jest wspieranie osób, które osiągają stagnację treningową.

 

Składniki znajdujące się w jego formule są dobrane w taki sposób, aby nie powodowały nadmiernej stymulacji układu nerwowego, co mogłoby negatywnie wpłynąć np. na jakość snu.

 

2. W jaki sposób Iron Pump wspiera trening?
Wsparcie treningu poprzez suplement przedtreningowy Iron Pump jest kompleksowe. Osoby trenujące z Iron Pump będą odczuwać więcej bodźców pozytywnych związanych z wysiłkiem fizycznym, a efektywny trening może doprowadzić do poprawy nastroju.

 

W swoim składzie Iron Pump posiada także substancje typowo pobudzające, dzięki którym organizm otrzymuje energię do działania.

  Fabryka Siły Sklep

3. Działanie anaboliczne suplementu Iron Pump
Booster przedtreningowy Iron Pump jest zalecany wszystkim osobom, które chcą zbudować możliwie dużą masę mięśniową, głównie dlatego, że jest to suplement diety o silnym działaniu anabolicznym. Innymi słowy, możliwe jest skuteczne budowanie mięśni dzięki jego przyjmowaniu.

 

Booster Iron Pump to suplement w formie proszku. Zalecana jedna porcja tego boostera przedtreningowego to 4 miarki suplementu rozpuszczone w jednej szklance wody. Taką dawkę należy przyjąć bezpośrednio przed treningiem, najlepiej 30 minut przed rozpoczęciem rozgrzewki.

 

Z tego suplementu powinny korzystać tylko w pełni zdrowe osoby dorosłe, co oznacza, że nie może być podawany matkom karmiącym i kobietom w ciąży. Iron Pump nie powinien być wykorzystywany przez osoby z chorobami serca.