Wiele osób poszukuje odpowiednich dla siebie suplementów diety z nadzieją, że są jednocześnie produktami o wysokiej jakości i potwierdzonej skuteczności. Szukamy preparatów, które pozwolą nam uzupełnić niedobór mikro- i makroelementów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Często zapominamy jednak, że suplementy same nie załatwią sprawy – są tylko częścią działań, jakie musimy podjąć. By suplement odegrał swoją rolę, potrzebne będzie wprowadzenie codziennej aktywności fizycznej oraz zmiana diety, tj. dostosowanie jej do aktualnego trybu życia. Tych aktywności może być niezliczona ilość – od wyboru spaceru zamiast jazdy samochodem po regularne wyprawy w góry. Chodzi o to, by ruszać się jak najwięcej i wykorzystać czas na poprawę sylwetki i ogólnej sprawności.

 

SPIS TREŚCI:
1. Whey Protein Complex 100% – z czego się składa i jak działa?
2. Whey Protein Complex 100% – jak stosować i gdzie kupić?
3. Whey Protein Complex 100% – krótkie podsumowanie

 

 

1. Whey Protein Complex 100% – z czego się składa i jak działa?
Suplement diety Whey Protein Complex 100% to produkt w formie instant gotowy do rozpuszczeniu w wodzie lub w mleku. Preparat składa się z 2 rodzajów białka serwatkowego: WPC – koncentratu białka serwatkowego i WPI-CFM – izolatu białka serwatkowego, które poddane były zaawansowanym procesom technologicznym i oczyszczeniu. Białko zawarte w omawianym preparacie zawiera praktycznie wszystkie niezbędne dla rozwoju ludzkiego organizmu aminokwasy. Whey Protein Complex 100% jest polecany i stosowany szczególnie przez sportowców, których aktywność fizyczna jest bardzo intensywna, a oni sami poddawani są szczególnie dużym obciążeniom (np. kulturystyka). Białko jest podstawowym budulcem tkanki mięśniowej, dobre jakościowo proteiny znacznie przyspieszają jej procesy regeneracyjne.


2. Whey Protein Complex 100% – jak stosować i gdzie kupić?
W przypadku każdego suplementu należy przestrzegać wskazówek producenta zawartych na opakowaniu. Preparatu nie należy spożywać w trakcie ciąży czy karmienia. Dawka zalecana przez producenta to od 1 do 3 porcji dziennie po 35 g zmieszanych ze 150–200 ml wody lub mleka. Pierwsza dawka powinna być spożywana rano po przebudzeniu, druga w trakcie dnia pomiędzy posiłkami lub po treningu, a trzecia wieczorem przed zaśnięciem. Suplement jest do nabycia w większości sklepów z odżywkami dla sportowców, zarówno w stacjonarnych, jak i internetowych, oraz w większych siłowniach i klubach fitness. Oczywiście najlepszą cenę oferują zwykle sklepy internetowe czy specjalistyczne portale internetowe poświęcone aktywności fizycznej. Opakowanie 1000 g to koszt ok. 65 złotych. Można oczywiście poszukać okazji i kupić większe opakowanie, gdzie cena za 100 g będzie znacznie niższa.


3. Whey Protein Complex 100% – krótkie podsumowanie
Suplementy diety, jak sama nazwa wskazuje, mają uzupełnić dietę, a nie ją zastąpić. Ich pełne działanie można wykorzystać tylko w przypadku rozpoczęcia regularnych ćwiczeń i zmiany sposobu żywienia. Ćwiczenia, dieta i regularne stosowanie Whey Protein Complex 100% przynoszą widoczne efekty już po kilku miesiącach.

 

REKLAMA
16-krotny Mistrz Świata Jarosław Olech stosuje Nr 1 na wzrost siły i masy mięśniowej
Darmowa dostawa!
+ Indywidualny plan dietetyczny + Poradnik treningowy