Jeśli ktoś będzie chciał uzyskać wysoki przyrost masy mięśniowej, musi na treningu być szczególnie zaangażowany. Osiąganie takich przyrostów w wielu przypadkach nie będzie proste. Nawet jeśli ktoś wykonuje ciężki trening i dba o swoją dietę, to i tak nie jest w stanie w odpowiedni sposób rozbudować masy mięśniowej. Zazwyczaj taki problem dotyczy osób z szybką przemianą materii. Zdarza się, że przemiana materii jest tak szybka, że budowanie mięśni staje się zbyt trudne. Dlatego w takim przypadku warto będzie sięgnąć po odżywkę, która ułatwi pracę nad rozbudową mięśni. Jest wiele takich produktów na rynku, np. Hot Blood. To odżywka, która pozwala sprawnie uzupełnić brakujące składniki odżywcze, dzięki czemu budowa mięśni staje się łatwiejsza. Ten wybór będzie idealny dla osób, które decydują się na ciężki trening.

 

SPIS TREŚCI:
1. Hot Blood – charakterystyka
2. Czemu warto zdecydować się na Hot Blood?
3. Składniki Hot Blood
4. Dawkowanie Hot Blood
5. Opinie o Hot Blood

Indywidualne plany
dietetyczne i treningowe
-23 kg -23 kg -7 kg -25 kg -7 kg +13 kg -15 kg -23 kg -6 kg -18 kg -11 kg już od 39,99 zł za miesiąc

 

 

1. Hot Blood – charakterystyka
Jeśli chodzi o odżywki firmy Scitec, znajdziemy na rynku całkiem sporo interesujących produktów. W Hot Blood producent przygotowuje dla nas 5 form kreatyny. To sprawia, że praca nad budowaniem mięśni przynosi więcej pozytywnych efektów. Preparat został dokładnie przebadany.

 

Hot Blood powinien przypaść do gustu najbardziej wymagającym sportowcom. Sprawdzi się idealnie w przypadku szybkiego metabolizmu. Poza efektami fizjologicznymi będziemy mogli także liczyć na istotne efekty psychologiczne, ponieważ osoba przyjmująca ten produkt najczęściej odczuwa poprawę samopoczucia.

 

2. Czemu warto zdecydować się na Hot Blood?
Jeśli chodzi o ten produkt, wiele osób może się zastanowić, dlaczego właśnie na tę propozycję warto się zdecydować. Ważne jest zestawienie składników. Pięć form kreatyny pobudza organizm do budowania masy mięśniowej.

 

Może nas zaskoczyć, jak silną pompę mięśniową możemy uzyskać. Hot Blood gwarantuje silne pobudzenie, zdecydowanie poprawia koncentrację. To, co powinniśmy podkreślić, to to, że z tym produktem uzupełnimy organizm o cenne aminokwasy, witaminy i składniki mineralne.

  Fabryka Siły Sklep

3. Składniki Hot Blood
Składniki suplementu oparte są na mieszance kreatynowej. To, co dodatkowo się tam pojawia, to również witaminy z grupy B, magnez, kofeina, ekstrakt z zielonej herbaty oraz pestek winogron. Jest to doskonała propozycja dla najbardziej wymagających, którzy wykonują ciężki trening i w związku z tym mają różne braki w organizmie, które warto uzupełniać.

 

Dodatkowo bogaty zestaw składników aminokwasowych wpływa na budowę mięśni i chroni je przed przemianami katabolicznymi. Hot Blood zawiera również argininę i jabłczan cytruliny, a więc te składniki, które poszerzają naczynia krwionośne i poprawiają tak ważny dla aktywnego treningu bilans azotowy.

 

4. Dawkowanie Hot Blood
Produkt pod nazwą Hot Blood powinno się przyjmować wyłącznie w trakcie realizowania treningu siłowego. Ma on przynosić efekty w trakcie treningu, dlatego właśnie powinno się go przyjmować w dni treningowe. W zależności od zapotrzebowania powinno się przyjmować jedną albo dwie porcje tego produktu przed treningiem, jedną porcję można przyjąć jeszcze po treningu. W ten sposób będzie można uzupełnić także brakujące składniki już po wykonaniu treningu. Warto zwrócić uwagę na to, że to odżywka o silnym działaniu, dlatego nie powinno się jej podawać kobietom w ciąży oraz matkom karmiącym.

 

5. Opinie o Hot Blood
Hot Blood to produkt przetestowany i rzeczywiście dobrze sprawdzony przez producenta, dlatego wielu osobom powinien przypaść do gustu. Te osoby, które zdecydowały się na jego stosowanie, są zadowolone z działania.

 

Hot Blood to świetna propozycja, która poprawia możliwości treningowe. Dzięki niemu poradzimy sobie z szybką przemianą materii, która może utrudniać nam budowanie mięśni, a realizowanie treningu okaże się znacznie łatwiejsze.

 

REKLAMA
16-krotny Mistrz Świata Jarosław Olech stosuje Nr 1 na wzrost siły i masy mięśniowej
Darmowa dostawa!
+ Indywidualny plan dietetyczny + Poradnik treningowy