Szukasz odżywki, która nie tylko doda energii, ale także pomoże nabrać masy mięśniowej? Nie boisz się przekraczać swoich granic, a ciężka praca nad sobą to dla Ciebie nie tylko kształtowanie ciała, ale także wzmacnianie charakteru? To znak, że traktujesz siłownię poważnie i potrzebujesz dobrej suplementacji. Dobrze trafiłeś, Hot Blood to odżywka, która spełni Twoje oczekiwania.

 

SPIS TREŚCI:
1. W czym tkwi sekret Hot Blood?
2. Jak stosować Hot Blood?
3. Dawkowanie Hot Blood

 

 

1. W czym tkwi sekret Hot Blood?
Fundamentem dobrego suplementu są wykorzystane składniki. Skuteczna formuła Hot Blood opiera się na połączeniu między innymi 5 składnikowego matriksu kreatynowego z beta-alaniną. To połączenie zostało gruntownie przebadane, a naukowcy udowodnili, że beta-alanina i kreatyna to najlepsze połączenie dla osób, które pragną rozbudować muskulaturę. Dzięki użytym składnikom Hot Blood ma działanie nie tylko rozwijające zdolności wysiłkowe organizmu. Efektem stosowania Hot Blood jest także znaczące przyspieszenie wzrostu beztłuszczowej, tzw. suchej masy mięśniowej, co potwierdzają liczne pozytywne opinie zadowolonych klientów. Jeśli zastosujesz ten suplement, masz gwarancję, że twoja muskulatura rozrośnie się w szybkim czasie, a wygląd Twojego ciała będzie lepszy ze względu na spadek ilości tkanki tłuszczowej.

 

Skład suplementu jest bogaty także w kompleks antyoksydantów – ekstrakt z zielonej herbaty, ekstrakt z pestek winogron, kwas alfa-liponowy. Antyoksydanty nadają preparatowi Hot Blood działanie ochraniające organizm przed szkodliwym działaniem stresu oksydacyjnego. Kwas ALA dodatkowo przyspiesza metabolizm, a także usprawnia transport aminokwasów i kreatyny do mięśni Aminokwasy takie jak L-ornityna i L-arginina zwiększają produkcję tlenku azotu, dzięki czemu trening z wykorzystaniem Hot Blood będzie intensywniejszy, dłuższy i satysfakcjonujący. Efekty działania Hot Blood to nie tylko zwiększona wydolność, koncentracja i szybki czas reakcji pozwalający na precyzyjne wykonanie każdego ćwiczenia. Jeśli zastosujesz ten preparat, zyskasz także gwarancję stopniowego, ale zauważalnego przyrostu tzw. suchej masy mięśniowej.

 

2. Jak stosować Hot Blood?
Hot Blood to odżywka, którą zaleca się stosować okołotreningowo. Producent sugeruje wykorzystanie jej w formie przedtreningówki – Hot Blood działa stymulująco na układ nerwowy, wspomaga koncentrację. Dzięki Hot Blood jesteś w stanie dać z siebie wszystko nawet podczas najcięższego treningu bez uczucia nadmiernej eksploatacji organizmu, więc szybko osiągniesz zauważalne efekty.

 

3. Dawkowanie Hot Blood
Jedna porcja odżywki to 20 g rozpuszczonych w 400 ml wody. Dawka Hot Blood powinna być dobrana indywidualnie, ponieważ każdy organizm ma inne potrzeby i odmienną wrażliwość na stymulanty. Jak dobrać dawkę? Osobom wrażliwym na tego typu preparaty zawierające substancje pobudzające zalecamy zmniejszenie porcji do 10 g.

  Fabryka Siły Sklep

Jeżeli chcesz szybko zwiększyć masę mięśniową i dawać z siebie jeszcze więcej na każdym treningu, koniecznie zaopatrz się w Hot Blood – gwarancję widocznych efektów w rozsądnej cenie! Hot Blood jest dostępny tylko w najlepszych sklepach z suplementami dobrej jakości.