Hot Blood 3.0 to najlepszy środek, aby zwiększyć swoją masę mięśniową. Jego działanie jest ukierunkowane na spotęgowanie wzrostu siły i wytrzymałości, ograniczenie zmęczenia, a także nasilenie transportu najważniejszych składników odżywczych, które są niezbędne do rozwoju mięśni.

 

SPIS TREŚCI:
1. Składniki preparatu Hot Blood 3.0
2. Dawkowanie preparatu Hot Blood 3.0
3. Hot Blood 3.0 – dla kogo?
4. Cena Hot Blood 3.0

Indywidualne plany
dietetyczne i treningowe
-23 kg -7 kg -25 kg -7 kg +13 kg -15 kg -23 kg -6 kg -18 kg -11 kg już od 29,99 zł za miesiąc

 


1. Składniki preparatu Hot Blood 3.0
Skład preparatu Hot Blood 3.0 jest naprawdę bogaty, dzięki czemu jego działanie może być rozpatrywane w wielu aspektach. Tak więc w preparacie znajduje się 5 rodzajów kreatyny, aminokwasy, L-karnityna, witaminy i minerały, antyoksydanty, jabłczan cytruliny i AAKG, kofeina i beta-alanina, bioperyna. Dzięki zastosowaniu takiego unikalnego połączenia możliwe staje się jak największe zmaksymalizowanie siły mięśni na skutek wzmocnienia resyntezy naturalnej energii. Poszczególne składniki są także odpowiedzialne za rozszerzanie naczyń krwionośnych, a mięśnie zostają zaopatrzone w krew oraz liczne substancje odżywcze. Oczywiście zadbano i o to, aby treningi mogły być bardziej intensywne, a organizm dostosowany do intensywniejszej aktywności fizycznej.

 

Wszystkie korzyści, które przynosi unikalny skład, można zawrzeć w jednym miejscu:
– usprawnia funkcjonowanie mięśni,
– usprawnia funkcjonowanie układu nerwowego i nadaje prawidłowe funkcje psychologiczne,
– wpływa na zmniejszenie zmęczenia, znużenia, senności, aktywuje do działania,
– wpływa na prawidłowy poziom metabolizmu energetycznego,
– syntezuje aminokwasy i białka,
– daje równowagę elektrolitową.

 

2. Dawkowanie preparatu Hot Blood 3.0
Dawkowanie Hot Blood 3.0 powinno się dostosować do aktywności fizycznej, jaką się wykonuje w danym dniu. Otóż jeśli zaplanowano trening, to z przyjęciem preparatu warto poczekać aż do niego. Wówczas należy przyjąć jedną porcję preparatu ok. 45 minut przed rozpoczęciem treningu. Odmierzoną dawkę zaleca się rozpuścić w 400 ml zimnej wody i spożyć bezpośrednio po wymieszaniu w shakerze.

 

Preparat nie daje efektów ubocznych pod warunkiem, że stosuje się go w zalecanej ilości. W innym wypadku może być tak, że zacznie negatywnie oddziaływać na organizm. Jest to preparat całkowicie bezpieczny ze względu na wykorzystane do jego produkcji wysokiej jakości wyselekcjonowane składniki.

  Fabryka Siły Sklep

3. Hot Blood 3.0 – dla kogo?
Doskonale nadaje się do stosowania przez sportowców, którzy poświęcają się dużemu wysiłkowi fizycznemu i chcą szybko widzieć spodziewane efekty. Nie tylko zresztą sportowcy, także amatorzy oddający się intensywnym treningom znajdą w nim pomoc w osiąganiu sukcesów. Wydolność fizyczna zostaje skutecznie zwiększona.

 

4. Cena Hot Blood 3.0
Produkt cieszy się pozytywnymi opiniami wśród tych, którzy mieli okazję go spożywać, między innymi z powodu stosunkowo niskiej ceny. Otóż za 300-gramowe opakowanie tego preparatu zapłacimy ok. 50 zł, co jest naprawdę korzystną ofertą w porównaniu z innymi suplementami z tej kategorii. Jeśli ktoś poszukuje odpowiedniego preparatu, który wspomaga działanie na siłę i wielkość mięśni, to właśnie go znalazł. Jest nim Hot Blood 3.0, czyli suplement diety, umożliwiający zwiększenie temperatury krwi, a tym samym polepszenie pracy mięśni. Jest bezpieczny, jeśli stosuje się go według zaleceń producenta dotyczących dawkowania.