Odpowiednie wsparcie suplementacyjne pozwala każdemu sportowcowi trenować więcej i wydajniej. Warto więc zadbać o perfekcyjny dobór odżywek. To właśnie dla przyspieszenia regeneracji oraz zwiększenia siły stworzono Green Magnitude, suplement diety pomagający w przyroście masy mięśniowej.

 

SPIS TREŚCI:
1. Czego możemy oczekiwać? Działanie Green Magnitude
2. Z czego jest zrobiony? Skład Green Magnitude
3. Zdrowe i duże mięśnie. Efekty Green Magnitude
4. Dawkowanie Green Magnitude
5. Zamów Green Magnitude – cena produktu

 

 

1. Czego możemy oczekiwać? Działanie Green Magnitude
Osoby, które trenują systematycznie, wiedzą, że zakwasy często przeszkadzają w normalnym funkcjonowaniu. Ból mięśni po treningu jednej partii ciała może być uciążliwy podczas ćwiczenia innych partii, przez co cały trening jest mniej wydajny, a mięśnie słabiej rosną. To właśnie dlatego należy zadbać o ich przyspieszoną regenerację oraz odpowiednie odżywienie.

 

Profesjonalni sportowcy polecają Green Magnitude. Działanie środka zostało udowodnione. Produkt sprzyja wzrostowi siły, hamuje katabolizm mięśni i pobudza anabolizm. W efekcie mięśnie rosną szybciej i lepiej się regenerują. Zakwasy szybko znikają, a energia do ćwiczeń rośnie.

 

2. Z czego jest zrobiony? Skład Green Magnitude
Green Magnitude to unikalne połączenie dwóch skutecznych form kreatyny: chelatu magnezowego kreatyny oraz jabłczanu dwu-kreatyny. Każdy z tych związków pomaga mięśniom w prawidłowym wzroście, zapewnia większą siłę i wytrzymałość.

 

Oprócz dwóch głównych składników aktywnych Green Magnitude posiada również ułatwiającą proces metylacji betainę bezwodną, l-taurynę regulującą poziom cukru we krwi, oraz l-tyrozynę, zapewniającą zastrzyk dodatkowej energii. Kompozycja została dobrana specjalnie po to, aby każda osoba intensywnie uprawiająca sport mogła cieszyć się dobrym i efektywnym treningiem wszystkich partii ciała.

  Fabryka Siły Sklep

3. Zdrowe i duże mięśnie. Efekty Green Magnitude
Już po pierwszym tygodniu stosowania suplementu można zauważyć zwiększoną siłę oraz wytrzymałość. Poprawia się jakość treningów, a na to mięśnie reagują od razu. Po kilku tygodniach można zauważyć rozrost sylwetki bez efektów ubocznych.

 

Wszyscy sportowcy, którzy mają wyznaczony cel, powinni wiedzieć, że należy do niego dążyć systematycznie, ale również bezpiecznie. Działanie Green Magnitude jest tym lepsze, że pozwala na osiągnięcie błyskawicznych rezultatów bez skutków ubocznych.

 

4. Dawkowanie Green Magnitude

Odpowiednia dawka Green Magnitude okaże się cennym dodatkiem do codziennej diety. Zaleca się, aby w dni treningowe stosować jedną porcję ok. 30–60 minut przed treningiem. W dzień nietreningowy 1 porcję w ciągu dnia między głównymi posiłkami.

 

Każdą porcję preparatu wystarczy rozpuścić w odpowiednio dobranej do preferencji smakowych ilości wody. Produkt bardzo dobrze się wchłania i szybko możemy poczuć wzrost energii i koncentracji.

 

5. Zamów Green Magnitude – cena produktu
Green Magnitude to jedna z popularniejszych odżywek dla sportowców, dlatego znajdziemy ją w wielu sklepach branżowych. Cena Green Magnitude za opakowanie nie jest wygórowana i można ją porównać do innych produktów o podobnym działaniu.

 

Każdy, kto chce mieć pewność, że jego mięśnie urosną szybko i naturalnie, powinien zdecydować się na zakup tego suplementu. Jego działanie i szybkie efekty sprawią, że nawet osoby o drobnej budowie będą mogły pochwalić się umięśnioną sylwetką.