Aminokwasy są ważnym składnikiem naszego ciała. Wśród nich znajduje się między innymi szczególnie ważna glutamina, której wysoki poziom odnotowuje się w tkance mięśniowej. Dlatego nie powinno być większego zaskoczenia, że to właśnie ten aminokwas jest niezwykle istotny, jeśli ktoś myśli o rozbudowie mięśni. Podstawowymi funkcjami biologicznymi glutaminy w ludzkim organizmie jest działanie antyoksydacyjne, może być wykorzystywana jako substrat w glukoneogenezie oraz jako prekursor nukleotydów. Wykazuje również pozytywne wpływ na pracę jelit. Jeśli ktoś wykonuje ciężki trening, musi wiedzieć, że dawka glutaminy będzie bardzo istotna. Ważny jest również odpowiedni bilans azotowy w organizmie, co dalej może prowadzić do rozbudowy mięśni. Warto w tej sytuacji dostarczać glutaminę, a taką możliwość daje nam między innymi odżywka G-Bomb.

 

SPIS TREŚCI:

1. G-Bomb – charakterystyka produktu

2. Jakie składniki znajdują się w G-Bomb?

3. Dawkowanie G-Bomb

4. G-Bomb – opinie klientów

Indywidualne plany
dietetyczne i treningowe
-23 kg -23 kg -7 kg -25 kg -7 kg +13 kg -15 kg -23 kg -6 kg -18 kg -11 kg już od 39,99 zł za miesiąc

 

 

1. G-Bomb – charakterystyka produktu
Odżywka G-Bomb to propozycja przygotowana przez firmę Scitec. W jej składzie znajduje się kilka form glutaminy, które będą pozytywnie działać na nasz organizm. Są to następujące składniki: n-acetyl-L-glutamina (NAG), L-glutamina, ester etylowy L-glutaminy (GEE), L-alanylo-L-glutamina. Oprócz tego w tym produkcie pojawia się także ekstrakt z owoców grejpfruta o wysokiej zawartości naringiny oraz bioperyna. Są to składniki, które poprawiają wchłanianie innych związków zawartych w suplemencie.

 

Działanie składników obecnych w formule suplementu przyczynia się do skutecznego ograniczenia negatywnych zjawisk związanych z rozpadem mięśni. To również bardzo ważne, ponieważ musimy liczyć się z tym, że zmiany kataboliczne są dla nas niekorzystne, ponieważ utrudniają pracę nad wymarzoną sylwetką.

 

2. Jakie składniki znajdują się w G-Bomb?

W składzie suplementu G-Bomb uwzględniono odpowiednie składniki, a formuła została pozbawiona niepotrzebnych dodatków. Znajduje się w niej: mikronizowana L-glutamina, L-alanina, L-glutamina, kwas L-glutaminowy, alfa-ketoglutaran wapnia, kwas pteroyl L-glutaminowy. Oczywiście jest to wsparcie w postaci silnych transporterów, które będą przekazywać dalej cenne składniki. Jeśli będziemy ten produkt stosować, można liczyć na to, że dostarczymy do organizmu dużą dawkę glutaminy i skutecznie uzupełnimy powstałe w organizmie braki, co niewątpliwie wpłynie na efekty wypracowywane podczas treningu.

 

3. Dawkowanie G-Bomb
To produkt, który należy stosować w dni treningowe, a także te bez aktywności fizycznej. Według zaleceń producenta należy przyjmować jedną dawkę suplementu dziennie w porze okołotreningowej – np. 30 minut przed treningiem lub po jego zakończeniu – lub przed snem. Nie należy modyfikować liczby porcji zaleconej przez producenta, ponieważ może to wywołać niepożądane skutki uboczne. Fabryka Siły Sklep

 

4. G-Bomb – opinie klientów
Jest to odżywka oceniana przez osoby trenujące bardzo pozytywnie. Zwracają one uwagę przede wszystkim na to, że produkt wykazuje skuteczne działanie. Klienci podkreślają bogaty skład preparatu i zawartość glutaminy w różnych formach. Warto więc zdecydować się na suplementy z glutaminą, które będą działać na nasz organizm i wspierać go w realizacji ustalonego planu treningowego.