Osoby, które rozpoczynają trening na siłowni, najczęściej myślą o odchudzaniu albo o rozbudowie masy. W pierwszym przypadku trzeba ograniczać liczbę przyjmowanych kalorii, w drugim natomiast trzeba dążyć do tego, by dostarczać do organizmu jak największą dawkę energii, która powinna pochodzić z pełnowartościowych posiłków. Jeśli ktoś chce rozbudować imponującą masę mięśniową, to najlepszym rozwiązaniem będzie wprowadzenie suplementów, które ułatwią osiągnięcie tego celu. Za przykład może posłużyć Gain Bolic, odżywka białkowo-węglowodanowa marki Olimp, która stanowi bardzo dobre wsparcie dla wysokokalorycznych diet i intensywnych treningów.

 

SPIS TREŚCI:
1. Charakterystyka Gain Bolic
2. Składniki Gain Bolic
3. Dawkowanie i opinie o Gain Bolic

Indywidualne plany
dietetyczne i treningowe
-23 kg -23 kg -7 kg -25 kg -7 kg +13 kg -15 kg -23 kg -6 kg -18 kg -11 kg już od 39,99 zł za miesiąc

 

 

1. Charakterystyka Gain Bolic
Firma Olimp to doświadczony producent suplementów, który opracowuje swoje produkty z profesjonalną dokładnością. Jeśli dostajemy suplement Gain Bolic, to mamy gwarancję, że budowa masy mięśniowej będzie przebiegać efektywniej. To idealna opcja dla każdego, kto planuje zwiększyć rozmiary swoich mięśni. Produkt oparty jest tylko na sprawdzonych składnikach, m.in. na kilku frakcjach białkowych, jak kazeina micelarna, serwatka czy jajeczna albumina. Na uwagę zasługuje także niewielki dodatek protein pochodzenia roślinnego, które często można spotkać w dużych ilościach wśród innych preparatów typu gainer.

 

Formuła preparatu Gain Bolic to także spora ilość węglowodanów, które idealnie pokrywają straty energetyczne, jakie powstały w trakcie ćwiczeń, a także stanowią bardzo dobry materiał do rozbudowy naszych mięśni. Odżywka marki Olimp to także spora dawka odpowiednich witamin i minerałów, które uzupełnią naszą codzienną dietę, a także zminimalizują ryzyko pojawienia się ewentualnych niedoborów. Z uwagi na skład i działanie Gain Bolic jest polecany zarówno osobom początkującym, jak i zaawansowanym miłośnikom aktywności fizycznej.

 

2. Składniki Gain Bolic
Składniki wykorzystane w preparacie Olimp pozwalają dość jasno stwierdzić, że Gain Bolic to dobry wybór jako suplement pozwalający na nasilenie procesu rozbudowy masy mięśniowej. Dostajemy tam 80% węglowodanów i do tego ponad 15% białka, oprócz tego również wsparcie w postaci kreatyny, tauryny oraz dodatek oleju MCT. Produkt uzupełniono sporą dawką witamin, w głównej mierze z grupy B, a także licznymi minerałami. Dzięki temu zyskujemy gwarancję, że organizm zyskuje komplet niezbędnych składników do osiągnięcia założonego przez nas celu.

 

3. Dawkowanie i opinie o Gain Bolic
Produkt przeznaczony jest do przyjmowania w dni treningowe i nietreningowe, a w zależności od zapotrzebowania należy stosować od 1 do 3 porcji tego preparatu. Opinie o Gain Bolic są na ogół pozytywne. Produkt jest ceniony przez wielu klientów, a główną zaletą, jaką wskazują w trakcie jego stosowania, są widoczne efekty. Mowa tu o szybkim wzroście masy ciała, poprawie regeneracji oraz szybszym uzupełnieniu energii po zakończonym treningu.

  Fabryka Siły Sklep