Nasze stawy, ścięgna, więzadła i kości odgrywają niezwykle istotną rolę w prawidłowym wykonaniu treningu. Ryzyko poważnych kontuzji będzie o wiele większe, jeśli nie będziemy o nie odpowiednio dbać. Brak odpowiedniej wiedzy o technice wykonywania ćwiczeń i niewłaściwa dieta to główne powody, które mogą doprowadzić do szybszego zużycia się struktur narządu ruchu. Jeżeli jednak oba te aspekty są dopięte na ostatni guzik, warto pomyśleć o wprowadzeniu suplementów diety. Przykładem takiego preparatu jest Flexagen Forte marki Olimp. Nie da się zaprzeczyć, że ten właśnie producent nieustannie dba o jakość swojej oferty i pieczołowicie przestrzega wysokiej jakości własnych produktów, dlatego też możemy być pewni jego skuteczności.

 

SPIS TREŚCI:
1. Flexagen Forte – charakterystyka produktu
2. Składniki Flexagen Forte
3. Dawkowanie Flexagen Forte

Indywidualne plany
dietetyczne i treningowe
-23 kg -23 kg -7 kg -25 kg -7 kg +13 kg -15 kg -23 kg -6 kg -18 kg -11 kg już od 39,99 zł za miesiąc

 


1. Flexagen Forte – charakterystyka produktu
Flexagen Forte to świetna propozycja suplementu w formie powlekanych tabletek, który zawiera kompozycję dobrych składników wpływających na pracę naszych stawów. Jest to produkt rzeczywiście wyjątkowy, który będzie pozwalał odczuć działanie już po krótkim okresie stosowania. Można go zastosować w przypadku, gdy kontuzja już wystąpiła, a także jako środek profilaktyczny, który skutecznie ograniczy możliwość wystąpienia następstw urazu czy uszkodzenia. Stosowanie Flexagen Forte w trakcie realizacji założeń treningu siłowego z pewnością przyczyni się do zabezpieczenia naszego aparatu ruchu przed kontuzjami.

 

Kluczem do skuteczności preparatu marki Olimp jest wieloskładnikowa mieszanka różnych substancji, które mają bezpośredni wpływ na regenerację i odnowę całego aparatu ruchu. Flexagen Forte to suplement mający dużo fanów w naszym kraju. Ogranicza wystąpienie kontuzji oraz wyraźnie niweluje ich następstwa. Inną kwestią jest wysoka jakość suplementów opatrzonych logo marki Olimp, czego dowodami są innowacyjna technologia produkcji oraz profesjonalny zespół ekspertów.

 

2. Składniki Flexagen Forte
Skład tego produktu został przemyślany i poddany wielu badaniom. To świetne potwierdzenie skuteczności tego suplementu w praktycznym zastosowaniu. Firma postawiła przede wszystkim na naturalne składniki roślinnego pochodzenia, uzupełnione minerałami, witaminami i oczywiście najważniejszymi elementami, czyli kolagenem typu II, a więc tym występującym w dużej ilości w naszym organizmie. To on gwarantuje sprawną odbudowę tkanki łącznej i dużą wytrzymałość narządu ruchu.

 

Wsparcie w postaci witaminy C będzie bardzo ważne, ponieważ dzięki niej lepiej przebiegać będzie proces syntezy wspomnianego kolagenu. Mangan i miedź to składniki, które będą działać bezpośrednio na proces tworzenia się tkanki łącznej, pozwolą utrzymać ją w dobrym stanie. Co więcej, dzięki wykorzystaniu formy chelatów będą szybciej przyswajalne w naszym przewodzie pokarmowym, skrócą jednocześnie czas rozpoczęcia ich korzystnych właściwości.

  Fabryka Siły Sklep

Gdy chodzi o ekstrakty roślinne, w składzie tego produktu znajdują się Boswellia serrata oraz imbir. Do ich zadań należą m.in. poprawa ruchomości stawowej, ograniczenie procesów niszczenia tkanki kostnej, a także ogólne wzmocnienie organizmu.

 

3. Dawkowanie Flexagen Forte
Produkt jest przeznaczony do stosowania każdego dnia. Niezależnie od tego, czy w danym dniu będzie realizowany trening, czy też będzie to dzień pozbawiony większej aktywności fizycznej. Codziennie należy przyjąć 2 tabletki dziennie i popić znaczną ilością zimnej wody. W ten sposób można sobie zagwarantować skuteczne działanie zmierzające do długotrwałej ochrony dla naszych kości, stawów, więzadeł i ścięgien.