Wiemy, jaką radość przynosi utrata tych kilku zbędnych kilogramów. Często sama motywacja i dobrze ułożona dieta nie wystarczają. Wpływ na efektywność kuracji odchudzających ma wiele czynników, a wśród nich uwarunkowania genetyczne, na które, niestety, nie mamy wpływu. Istnieje jednak środek, który znacznie zwiększa możliwości organizmu w walce z nagromadzoną tkanką tłuszczową. Black Bombs swoim działaniem dosłownie „pali” tłuszcz. Specjalnie skomponowany przez najwybitniejszych specjalistów z branży suplementacyjnej skład wspomaga organizm w trudnej walce o każdy zrzucony kilogram.

 

SPIS TREŚCI:
1. Skład i działanie Black Bombs
2. Zakup i dawkowanie Black Bombs

Indywidualne plany
dietetyczne i treningowe
-23 kg -23 kg -7 kg -25 kg -7 kg +13 kg -15 kg -23 kg -6 kg -18 kg -11 kg już od 39,99 zł za miesiąc

 

 

1. Skład i działanie Black Bombs
W skład preparatu Black Bombs wchodzą aktywne składniki działające na organizm w sposób kompleksowy, nie tylko walczą z odkładającym się tłuszczem, ale również wspomagają układ nerwowy i dostarczają niezbędnej energii. To dzięki holistycznemu podejściu efekty działania Black Bombs są tak skuteczne.


Tauryna, jeden z głównych składników Black Bombs, działa na układ nerwowy. Jest neuroprzekaźnikiem i jest niezbędna do prawidłowego działania mózgu, ale przede wszystkim bierze udział w wielu procesach fizjologicznych. Ułatwia emulgowanie tłuszczów w przewodzie pokarmowym. Bierze udział w procesie detoksykacji oraz jest niezbędna dla prawidłowego funkcjonowania metabolizmu.


Kofeina jest najpopularniejszym stymulantem uwalniającym dodatkowe pokłady energii oraz zmniejszającym uczucie zmęczenia nawet po wyczerpującym treningu.


Ekstrakty roślinne z owoców drzewa kiełbasianego, zielonej herbaty i gorzkiej pomarańczy to naturalna kompozycja stanowiąca broń w walce z tkanką tłuszczową. Wyciągi z tych roślin mogą wspomagać detoksykację, przez co sprawniej usuwane są z organizmu zbędne produkty przemiany materii. Ponadto ekstrakty wymienionych roślin nasilają termogenezę i pobudzają metabolizm, co pośrednio objawia się poprawą procesu trawienia i przyswajaniem większej ilości składników odżywczych z pokarmu. Składniki te regulują również łaknienie i chronią przed niekontrolowanymi napadami głodu.


L-karnityna znacznie przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej. Ten aminokwas zmusza organizm do pobierania energii w pierwszej kolejności z tłuszczu, dzięki czemu pierwsze efekty kuracji przychodzą znacznie szybciej. L-karnityna przyspiesza również regenerację po treningu.

 

2. Zakup i dawkowanie Black Bombs
Sposób dawkowania produktu określa producent i nie zaleca stosowania innej metody. Zwiększenie dawki nie spowoduje zwiększenia pozytywnego efektu Black Bombs. Dla uzyskania optymalnych rezultatów wystarczą dwie porcje preparatu dziennie, przy czym pierwsza powinna zostać przyjęta 30–60 minut przed pierwszym posiłkiem, a druga 30 minut przed treningiem lub obiadem.


Black Bombs dostępny jest w dobrych sklepach i punktach z suplementami diety. Obecnie produkt jest ogólnodostępny i cieszy się dużym powodzeniem. Dobrą opinię Black Bombs zawdzięcza szybkiemu działaniu i potwierdzonym efektom, które odczujesz już po pierwszej dawce preparatu. Warto dodać, że cena Black Bombs nie jest wygórowana i zależy od opakowania i wariantu produktu.