Rozrost masy mięśniowej to cel wielu regularnie ćwiczących osób. Jeszcze nie tak dawno była to dziedzina wyłącznie mężczyzn, dzisiaj również kobiety dbają o odpowiedni rozwój mięśni. Obecnie na rynku dostępnych jest wiele preparatów, których regularne stosowanie ma za zadanie wspierać pracę naszego organizmu, szczególnie osób aktywnych fizycznie. Do takich produktów zalicza się odżywka keratynowa Crea Bomb, która jest skutecznym środkiem pozwalającym osiągnąć upragnione efekty.

 

SPIS TREŚCI:
1. Crea Bomb – najważniejsze informacje
2. Crea Bomb – działanie
3. Crea Bomb – wiele rodzajów kreatyny
4. Crea Bomb – dawkowanie
5. Crea Bomb – gdzie kupić?

Indywidualne plany
dietetyczne i treningowe
-23 kg -23 kg -7 kg -25 kg -7 kg +13 kg -15 kg -23 kg -6 kg -18 kg -11 kg już od 39,99 zł za miesiąc

 

 

1. Crea Bomb – najważniejsze informacje
Odżywka Crea Bomb jest obecnie jednym z bardziej skutecznych suplementów diety, które swój skład opierają na różnych rodzajach kreatyny. Stosowanie odżywki może przyczynić się do wzrostu siły i masy mięśniowej. W odżywce znajduje się aż 10 składników aktywnych oraz 6 typów kreatyny. Formułę wzbogacono m.in. o taurynę, magnez oraz witaminę B3. Niewątpliwym plusem suplementu jest brak aspartamu w składzie.


2. Crea Bomb – działanie
Podstawowym działaniem kreatyny jest jej udział w syntezie ATP, które jest potrzebne do pracy komórek ludzkiego organizmu. Przede wszystkim kreatyna skutecznie normalizuje proces syntezy białek. Sprawia, że układ nerwowy działa prawidłowo. Warunkuje prawidłowy przebieg skurczu mięśni. Może przyczynić się do ograniczenia zmęczenia, sprawiając, że pojawia się ono zdecydowanie później. Normalizuje przemiany fizjologiczne, jakie zachodzą w organizmie, i sprawia, że bilans elektrolitów jest prawidłowy. Pomaga również utrzymać kości oraz zęby w doskonałej kondycji. Stosowanie odżywki Crea Bomb sprawia, że organizm zdecydowanie lepiej radzi sobie z bardzo intensywnym treningiem, na przykład treningiem siłowym oraz treningiem ukierunkowanym na zwiększenie wydolności.


3. Crea Bomb – wiele rodzajów kreatyny
Od kilku lat w świecie osób stosujących odżywki i suplementy diety dla sportowców toczy się dyskusja dotycząca tego, który rodzaj kreatyny jest najbardziej skuteczny. Producent odżywki Crea Bomb zna najlepszą odpowiedź na to pytanie – najrozsądniej jest postawić na kilka rodzajów kreatyny.

 

4. Crea Bomb – dawkowanie
Odżywka Crea Bomb ma postać proszku, który należy rozpuścić w około 400 ml wody. W początkowym okresie stosowania zaleca się zażywanie 1 porcji odżywki na każde 15 kilogramów masy ciała. Jest to najlepszy sposób, aby nasycić mięśnie kreatyną. Po 5 dniach należy zredukować stosowanie odżywki do 1 porcji, czyli 6 g. Taka dawka pozwoli na utrzymanie zasobów kreatyny w organizmie. Fazę ładowania można pominąć. Wówczas od razu stosujemy wyłącznie 1 dawkę odżywki dziennie. Fabryka Siły Sklep


5. Crea Bomb – gdzie kupić?
Odżywka jest bardzo chętnie stosowana przez osoby aktywne fizycznie. W związku z tym kupimy ją bez najmniejszego problemu. Wystarczy udać się do sklepu z odżywkami i suplementami diety dla sportowców, aby za przystępną cenę kupić odżywkę, która pomoże osiągnąć oczekiwane efekty. Odżywka dostępna jest zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych. Jeśli stawiamy na te drugie, nie musimy nawet na chwilę wychodzić z domu. Zamówienie składamy za pośrednictwem komputera, a zakupiony produkt dostarczany jest pod wskazany adres.

Crea Bomb to wysokiej jakości odżywka kreatynowa, która dostarcza składników niezbędnych do tego, by szybko zbudować suchą masę mięśniową. Skutecznym działa, a jednocześnie jest środkiem bardzo bezpiecznym. To odżywka, po którą można sięgać bez obaw, jeśli chcemy mieć lepsze samopoczucie i lepiej wyglądające ciało.

 

REKLAMA
16-krotny Mistrz Świata Jarosław Olech stosuje Nr 1 na wzrost siły i masy mięśniowej
Darmowa dostawa!
+ Indywidualny plan dietetyczny + Poradnik treningowy