Większość osób obecnie zastanawia się, jak będzie można zagwarantować sobie skuteczne przedtreningowe wsparcie. Poszukuje się więc cały czas takich suplementów, dzięki którym będzie możliwe wykonanie zaplanowanego treningu bez względu na nastrój i panującą aurę. Nie powinno więc dziwić, że praktycznie każdy producent suplementów dla sportowców stara się szukać świetnych rozwiązań, dzięki którym będzie można stworzyć produkt gwarantujący oczekiwane przez konsumentów efekty. Wśród tych produktów cieszących się sporym zainteresowaniem wymienić trzeba między innymi taką propozycję jak Cellucor C4. To świetny preparat przedtreningowy, dzięki któremu będzie można dostarczyć do organizmu istotnych składników wspomagających efektywną realizację ciężkich jednostek treningowych. To rzeczywiście interesująca propozycja.

 

SPIS TREŚCI:
1. Cellucor C4 – charakterystyka produktu
2. Składniki Cellucor C4
3. Dawkowanie Cellucor C4

 

 

1. Cellucor C4 – charakterystyka produktu
Preparat marki Cellucor sprzedawany pod nazwą C4 to propozycja, która oparta została na doskonałych jakościowo, skutecznych substancjach aktywnych, które mają gwarantować zadowalające efekty. Dostajemy preparat z dopracowanym składem, dlatego ta odczuwalna moc na treningu rzeczywiście będzie wyjątkowa. W formule C4 znajdziemy solidną dawkę beta-alaniny, która sprawia, że nawet długi trening będzie mógł być utrzymany na odpowiednim poziomie intensywności. W składzie pojawia się również AAKG, dzięki któremu właśnie tzw. pompa mięśniowa na treningu będzie wyjątkowa. To świetna propozycja ciesząca się cały czas dużym zainteresowaniem wielu klientów.


2. Składniki Cellucor C4
Składników w tym produkcie dostajemy naprawdę sporo, a jednocześnie trzeba wskazać, że wiele z tych składników to preparaty, które mają silne działanie pobudzające i wpływają mocno na pracę naszego organizmu. Wymienić tutaj trzeba między innymi beta-alaninę, AAKG i do tego także zestawienie witamin, m.in. bogaty zestaw składników w postaci witamin z grupy B.

 

Wszystkie te składniki to właśnie wielka siła tego preparatu, która gwarantuje jego niezwykle silne, skuteczne działanie na nasz organizm.

  Fabryka Siły Sklep

3. Dawkowanie Cellucor C4
Produkt ma bardzo konkretne zadanie w postaci mobilizacji organizmu przed treningiem, dlatego oczywiście powinno się go przyjmować wyłącznie w dni treningowe, jedna sugerowana przez producenta porcja około pół godziny przed treningiem. Silne działanie sprawia, że nie będzie wskazany dla kobiet w ciąży i matek karmiących. Produkt nie powinien być także podawany dzieciom i osobom z problemami zdrowotnymi.