Odżywki przedtreningowe dobrze sprawdzają się jako skuteczne wsparcie w trakcie wykonywania intensywnych ćwiczeń fizycznych. Obecnie prawie wszystkie firmy zajmujące się produkcją oraz sprzedażą suplementów diety posiadają w swojej ofercie choć jeden preparat z tej kategorii. Firma Trec stworzyła odżywkę przedtreningową o nazwie Carnotrix.

 

SPIS TREŚCI:
1. Charakterystyka odżywki Carnotrix
2. Dawkowanie i składniki Carnotrix
3. Opinie o Carnotrix

 


1. Charakterystyka odżywki Carnotrix
To kolejna na rynku odżywka przedtreningowa, która bardzo dobrze sprawdza się u osób realizujących zaawansowane treningi siłowo-wytrzymałościowe. Dzięki Carnotrix możemy spodziewać się znacznej poprawy wypracowanych efektów, ponieważ skutecznie opóźnia pojawienie się domsów. Suplement został oparty na boosterach treningowych, które wpływają na przyrost siły, ograniczenie zmęczenia, podwyższenie progu wytrzymałości, a także przyspieszenie transportu substancji odżywczych do mięśni.

 

Carnotrix stymuluje mięśnie do wzrostu, poprawia parametry wysiłkowe. W przedtreningówce marki Trec brakuje kofeiny, co pozwala stosować suplement w porach wieczornych i to bez ryzyka występowania trudności z zasypianiem. Co więcej, wspomniana nieobecność związków pobudzająco-stymulujących determinuje możliwość wykorzystania tego suplementu przez osoby początkujące.


2. Dawkowanie i składniki Carnotrix
Firma Trec wprowadza do sprzedaży odżywkę, która będzie dostarczać wielu cennych składników odżywczych, dzięki czemu wzrosną nasze zdolności treningowe. Formuła suplementu została oparta na czterech związkach, w składzie znajdują się m.in. jabłczan cytruliny, jabłczan L-argininy oraz monostearynian glicerolu. Zestaw tych trzech świetnych aktywnych składników wpływa na wzrost tzw. pompy. Produkt przyjmuje się w dni treningowe, pojedyncza dawka powinna wynosić 4–6 kapsułek.

 

3. Opinie o Carnotrix
Odżywki firmy Trec zbierają pozytywne opinie, nie inaczej jest w przypadku Carnotrix. To kolejna bardzo dobra propozycja w ofercie tego producenta. Carnotrix to ciekawa propozycja dla osób, które zamierzają wykonywać zaawansowane plany treningowe. Carnotrix okaże się wtedy świetnym wsparciem.

  Fabryka Siły Sklep