Wysiłek fizyczny poniesiony na siłowni oraz budowanie masy wymaga regeneracji mięśni. Młodym, którym zależy na szybkim efekcie, zdarza się o tym zapominać. A niesłusznie, bowiem brak odpoczynku mięśni może przynieść zupełnie odwrotny efekt. W odpowiedzi na takie zapotrzebowanie BSN, doświadczony producent odżywek i suplementów diety dla sportowców, opracował suplement diety, który sprzyja szybkiemu przyrostowi mięśni oraz natychmiastowej regeneracji – BSN CellMass 2.0.

 

SPIS TREŚCI:
1. Działanie BSN CellMass 2.0
2. Dawkowanie BSN CellMass 2.0
3. Efekty działania BSN Cell Mass 2.0
4. Gdzie kupić BSN CellMass 2.0?
5. Opinie BSN CellMass 2.0

 


1. Działanie BSN CellMass 2.0
1 miarka suplementu oznacza dostarczenie do organizmu trzech form kreatyny w tym Con-Cret (chlorowodorek kreatyny). Odżywka zawiera dodatkowo glutaminę, taurynę, hydrolizowane białko serwatkowe oraz ekstrakt z liści Banaba. Zadaniem tych składników jest między innymi jak najszybsze dostarczenie do zmęczonych mięśni kreatyny, gdzie zostają uzupełnione jej zapasy. Zachodzi przyśpieszona regeneracja, następuje pęcznienie komórek mięśniowych, zwiększanie ich gęstości i twardości mięśni, aktywacja procesów anabolicznych.

 

2. Dawkowanie BSN CellMass 2.0
Dziennie najlepiej przyjąć dwie miarki suplementu. Sposób przyjmowania zależy od oczekiwanego efektu oraz tego, czy w danym dniu jest trening. Pierwszą porcję (miarka rozpuszczona w 150–200 ml zimnej wody) należy przyjąć zaraz po przebudzeniu na pusty żołądek, drugą zaś po kolejnych 6–8 godzin lub bezpośrednio po treningu (również na pusty żołądek). Suplement jest jedynie uzupełnieniem diety, nie może być stosowany jako podstawa odżywiania się.

 

3. Efekty działania BSN Cell Mass 2.0
Odżywka Cell Mass pomaga uzupełnić poziom kreatyny i glutaminy w organizmie, co oznacza, że wspiera przyspieszenie regeneracji po każdym treningu, zmniejsza uczucia zmęczenia, zwiększa siłę oraz wytrzymałość. Przyrost masy mięśniowej oraz zwiększona wytrzymałość, która gwarantuje zwiększone osiągi sportowe, przychodzą stopniowo w miarę systematycznych ćwiczeń i regularnego przyjmowania preparatu, dlatego należy uzbroić się w cierpliwość i spokojnie kontynuować działania.

  Fabryka Siły Sklep

4. Gdzie kupić BSN CellMass 2.0?
Sklep, w którym można zaopatrzyć się w BSN CellMass 2.0, to m.in. sklep z suplementami dla sportowców oraz popularne internetowe portale sprzedażowe. Cena BSN CellMass 2.0 zależy od miejsca zakupu oraz wielkości opakowania – przykładowo koszt za opakowanie o pojemności 525 ml waha się w granicach 150–180 zł. Przed zakupem warto sprawdzić i porównać ceny.

 

5. Opinie BSN CellMass 2.0
Suplement diety naprawdę działa w sposób rewelacyjny. Zadowoleni użytkownicy podkreślają, że zauważalne efekty w postaci zmniejszonego uczucia zmęczenia oraz zwiększonej siły pojawiły się już w trzecim miesiącu stosowania. Każdy z nich podkreśla, że jest to bardzo dobry produkt.