Firma HiTec ma na swoim koncie wiele świetnych suplementów przygotowywanych przede wszystkim dla osób, które decydują się na treningi siłowe. Jednym z nich jest Black Devil. Od pewnego czasu jest to bardzo popularny kompleks składników, po który sięgają dość często wszystkie osoby, które decydują się na regularny trening. Warto więc zwrócić uwagę na ten środek i zainteresować się jego działaniem i możliwościami.

 

SPIS TREŚCI:
1. Czym jest suplement Black Devil
2. Składniki suplementu Black Devil
3. Charakterystyka poszczególnych składników
4. Dawkowanie suplementu
5. Opinie o Black Devil
6. Gdzie kupić, jaki koszt Black Devil?

 


1. Czym jest suplement Black Devil

Przygotowany przez firmę HiTec suplement to przede wszystkim środek, który ma zagwarantować podniesienie poziomu testosteronu w organizmie. Preparat składa się wyłącznie z naturalnych składników, dlatego jest bezpieczny. W składzie znajdziemy aminokwas DAA, który wpływa na wzrost poziomu LH. Black Devil będzie w stanie skutecznie wspomagać libido. Dodatkowo najważniejszy w składzie aminokwas DAA może wpływać na wydzielanie się hormonu wzrostu.

 

Aby poprawić działanie tego środka, producent do składu preparatu wprowadził również komplet saponin roślinnych. Można również oczekiwać, że wprowadzony do tego produktu peruwiański żeń-szeń będzie środkiem gwarantującym skuteczną adaptację organizmu do treningu i poprawi znacząco możliwość regeneracji.

 

2. Składniki suplementu Black Devil

W skład produktu wchodzą:
– kwas D-asparaginowy,
– ekstrakt z korzenia maca,
– ekstrakt z owoców buzdyganka ziemnego,
– żelatyna spożywcza,
– ekstrakt z kozieradki pospolitej,
– asparaginian magnezu,
– stearynian magnezu,
– cynk L-metioniny,
– chlorowodorek pirydoksyny,
– dwutlenek tytanu.

 

3. Charakterystyka poszczególnych składników
Najważniejszym składnikiem jest kwas D-asparaginowy. To on pełni istotną funkcję przy regulowaniu hormonów płciowych. Dzięki temu można oczekiwać, że w sposób skuteczny wpłynie na maksymalizowanie produkcji hormonu luteinizującego LH i zwiększy produkcję testosteronu. Fabryka Siły Sklep

Ekstrakt z korzenia maca to substancja, która poprawia ukrwienie w okolicach miednicy i wpływa na produkcję testosteronu oraz estrogenu. Ekstrakt z Tribulus terrestris to produkt, który dostarcza do organizmu saponiny roślinne. Ekstrakt z kozieradki dostarcza saponin, cynku i selenu. Mieszanka ZMA to cynk, magnez i witamina B6, pomaga regenerować organizm.

 

4. Dawkowanie suplementu
Produkt przygotowany przez firmę HiTec zawiera w sumie 240 kapsułek i przewidziany jest na jeden miesiąc kuracji. Każdego dnia powinno się przyjmować 8 kapsułek tego produktu, popijając zawsze dużą ilością wody. Jest to suplement diety, dlatego nie może być stosowany jako środek zastępujący racjonalną dietę, nie powinien być także przyjmowany przez kobiety w ciąży oraz karmiące. Przechowywać go należy zawsze w suchym, zacienionym miejscu z dala od dzieci. Środek należy przyjmować wyłącznie w dawce określonej przez producenta.

 

5. Opinie o Black Devil
Suplement przygotowany przez firmę HiTec charakteryzuje się według opinii użytkowników atrakcyjną cenę w stosunku do jakości. Według użytkowników produkt jest w stanie zagwarantować skuteczną regenerację po treningu i większe libido, nie wpływa niekorzystnie na potencję.

 

6. Gdzie kupić, jaki koszt Black Devil?
Produkt poprawiający poziom testosteronu w organizmie przygotowany jest przez producenta na miesięczną suplementację. Koszt jednego opakowania jest zróżnicowany i wynosi ok. 75–120 zł. Cena oczywiście uzależniona jest od miejsca, w którym dany produkt będzie kupowany. Jeśli chodzi o preparat Black Devil, jest on na tyle popularny wśród osób trenujących na siłowni, że nie ma większego problemu z jego zakupem. Znajduje się w sprzedaży we wszystkich sklepach, które specjalizują się w sprzedaży produktów dla osób trenujących siłowo. Sklepy z odżywkami dla sportowców to miejsca, gdzie bez problemu można kupić Black Devil. Oprócz tego oczywiście dostępny jest także w sklepach internetowych, gdzie najczęściej jest proponowany w atrakcyjnej cenie, dlatego zakup w takich sklepach będzie najlepszym wyborem.

 

Jeśli ktoś myśli o kupowaniu suplementu wzmacniającego produkcję testosteronu wydaje się, że Black Devil od firmy HiTec będzie zawsze doskonałym wyborem. To suplement, który rzeczywiście charakteryzuje się skutecznością działania, a jednocześnie nie będzie trzeba obawiać się, że pojawią się skutki uboczne, jeśli tylko będziemy stosować się do zaleceń producenta.