Uprawianie różnych sportów wiąże się z koniecznością dostarczania organizmowi różnych potrzebnych składników, które zapewniają mu energię, budulec i regenerację po forsujących ćwiczeniach fizycznych. Utrzymanie odpowiedniej formy i zachowanie właściwej sylwetki wiąże się z koniecznością stosowania dobrze opracowanych diet oraz realizowania programów treningowych. Okazuje się, że bardzo ciekawą opcją jest stosowanie specjalnych suplementów diety i odżywek. Godna polecenia jest odżywka typu gainer o nazwie BioTech Hyper Mass, która zbiera bardzo pozytywne opinie użytkowników.

 

SPIS TREŚCI:
1. BioTech Hyper Mass – doskonały produkt o potwierdzonym działaniu
2. BioTech Hyper Mass – składniki i bezpieczne stosowanie preparatu
3. BioTech Hyper Mass – sprzedaż preparatu na terenie Polski

 


1. BioTech Hyper Mass – doskonały produkt o potwierdzonym działaniu
Odżywka znana na rynku pod nazwą BioTech Hyper Mass gwarantuje bardzo skuteczne działanie, szczególnie w przypadku osób, które regularnie i intensywnie ćwiczą. Dzięki stosowaniu prezentowanej odżywki można w znaczącym stopniu zwiększyć beztłuszczową masę mięśniową i poprawić w ten sposób swoją sylwetkę, która będzie posiadała sportowy, atrakcyjny wygląd.

 

Dodatkowo preparat w doskonały sposób zwiększa siłę mięśni. Efekty regularnego zażywania BioTech Hyper Mass obejmują również odbudowę zasobów glikogenu w mięśniach i ochronę przed katabolizmem. Bardzo ważną zaletą opisywanego suplementu jest wspomaganie regeneracji organizmu. Dzięki temu mięśnie szybciej wracają do stanu używalności po ciężkich treningach i są gotowe na kolejne forsujące ćwiczenia fizyczne po krótszym czasie regeneracji.

 

Budowa masy ciała przy pomocy tej odżywki jest możliwa dzięki uzyskaniu nadwyżki kalorii. Jest to odżywka na bazie węglowodanów i białek, która zapewnia najwydajniejszy przyrost mięśni. W preparacie tym zastosowana jest również kreatyna wpływająca pozytywnie na budowę siły. Kolejną zaletą jest ciekawa oferta smakowa. Odżywka posiada smak cappuccino, karmelu, jogurtu malinowego, czekolady i wanilii.

 

2. BioTech Hyper Mass – składniki i bezpieczne stosowanie preparatu

65% składu tego produktu stanowi mieszanka węglowodanowa, 23% to mieszanka białkowa. Oprócz tego w opisywanej odżywce znajduje się monohydrat kreatyny, który wpływa pozytywnie na dostarczanie energii mięśniom. Cała ta mieszanka działa bardzo pozytywnie na organizm pod warunkiem regularnego stosowania. Istotne jest też dawkowanie BioTech Hyper Mass zgodne z zaleceniami specjalistów i producenta. Aby przygotować jedną porcję, należy zmieszać jedną miarkę 65 g preparatu z 450 ml mleka lub wody (trzeba mieszać aż do rozpuszczenia). W dni bez treningów należy przyjmować 2 porcje dziennie między posiłkami. W dni treningowe należy przyjąć jedną porcję po treningu, a kolejną między posiłkami. Suplement ten nie zastąpi ćwiczeń i diety, ale jest w stanie skutecznie ją uzupełnić.

 

3. BioTech Hyper Mass – sprzedaż preparatu na terenie Polski
Wiele sklepów posiada w asortymencie BioTech Hyper Mass. W Polsce produkt ten jest dostępny w sklepach stacjonarnych, a także w sklepach oferujących sprzedaż drogą internetową. Przystępna cena BioTech Hyper Mass to kolejny atut produktu, ponieważ za stosunkowo niewielki koszt kupujący mogą wejść w posiadanie wysokiej jakości preparatu o udowodnionym skutecznym działaniu.

 

REKLAMA
16-krotny Mistrz Świata Jarosław Olech stosuje Nr 1 na wzrost siły i masy mięśniowej
Darmowa dostawa!
+ Indywidualny plan dietetyczny + Poradnik treningowy