Argi Power jest suplementem diety stworzonym przez firmę Olimp. To produkt będący źródłem bardzo ważnego z punktu widzenia sportowców aminokwasu l-argininy. Arginina bierze czynny udział w procesie produkcji tlenku azotu oraz pośrednio wspiera transport tlenu i składników odżywczych w organizmie. Zwiększona synteza tlenku azotu daje efekt rozszerzenia naczyń krwionośnych, co wpływa na ich większą przepustowość. Ponadto arginina daje efekt tzw. pompy mięśniowej – polega to na wizualnym powiększeniu mięśni, i to nie tylko na czas jednego treningu, ale długo po nim. To produkt polecany ze względu na możliwe potęgowanie działania przyjmowanej równolegle kreatyny. Argi Power jest również świetnym preparatem wpływającym na powiększenie libido oraz poprawę jakości życia seksualnego.   

 

SPIS TREŚCI:
1. Jakie korzyści przynosi spożywanie preparatu Argi Power?
2. Co wchodzi w skład Argi Power?
3. Informacje uzupełniające na temat produktu

 


1. Jakie korzyści przynosi spożywanie preparatu Argi Power?
Argi Power to preparat polecany sportowcom wyczynowym uprawiającym kulturystykę lub po prostu sporty siłowe, np. podnoszenie ciężarów. Świetnie sprawdza się również u osób, które amatorsko trenują na siłowni i pragną zwiększyć swoją siłę, kondycje, wytrzymałość, a także wypracować imponującą muskulaturę. Często stosuje się ten produkt również w celu polepszenia koncentracji i motywacji do działania. Argi Power znacznie polepsza działanie układu krwionośnego, pośrednio przez poszerzanie naczyń krwionośnych i polepszenie krążenia krwi. Dzięki jego stosowaniu możliwe jest wydłużenie pracy mięśni oraz ich lepsze odżywianie. Dzięki tlenkowi azotu poprawia się sprawność seksualna i zwiększa się libido. Arginina może pozytywnie oddziaływać na wydzielanie hormonu wzrostu, wpływa również na uzyskanie lepszej gęstości włókien mięśniowych.

 

2. Co wchodzi w skład Argi Power?
Fundamentem preparatu Argi Power jest czysta l-arginina dostarczana w ilości 1230 miligramów w jednej kapsułce suplementu. Oprócz tego otoczka kapsułki składa się z barwnika – dwutlenku tytanu oraz żelatyny. Całość uzupełniona jest o substancje przeciwzbrylające – sole magnezowe kwasów tłuszczowych.

 

3. Informacje uzupełniające na temat produktu
Suplement Argi Power najlepiej spożywać w ilości jednej lub dwóch kapsułek przed treningiem i po nim. Z kolei osoby, które chcą utrzymać sprawność seksualną, powinny zażywać jednorazowo kapsułkę trzydzieści minut przed przewidywanym zbliżeniem seksualnym. Zalecanej przez producenta dziennej porcji nie powinno się przekraczać. Argi Power nie może być również stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Przy jego zażywaniu zaleca się zdrowo odżywiać. Cena produktu to około 55–60 zł. Można go kupić zarówno w sklepach internetowych, jak i w sklepach, które zajmują się sprzedażą tego typu produktów.

  Fabryka Siły Sklep

Argi Power jest bardzo pozytywnie oceniany. Podkreśla się szczególnie efekt pompy mięśniowej, która trwa podczas treningu i długo po nim. Ponadto użytkownicy regularnie stosujący Argi Power mówią o znacznym wzroście koncentracji, energii i siły. Po stosunkowo niedługim czasie suplementacji widać znaczną różnicę w rzeźbie sylwetki i w przyroście suchej masy mięśniowej – zależnie od tego, jaką drogę obiera osoba trenująca. Sporo użytkowników dostrzega również zaletę w postaci łatwości przyjmowania kapsułek oraz podniesienia sprawności seksualnej i ochoty na seks. Dużym plusem jest również atrakcyjna cena produktu.