Jeśli chodzi o suplementy diety przygotowane przez firmę Universal Nutrition, będą to jedne z lepszych preparatów dostępnych na rynku suplementów, które działają skutecznie i pozwalają na osiągnięcie lepszych wyników w trakcie treningu. To sprawia, że budowanie masy mięśniowej może przebiegać sprawniej. Wśród różnych produktów przygotowywanych przez tę markę znajduje się między innymi Animal Rage – to przykład preparatu wchodzącego w skład znanej od lat kultowej serii Animal, która przez wiele osób uważana jest za jedną z najlepszych na rynku. Produkt zawiera cztery kompleksy składników, które mają pomóc w realizacji zaplanowanego wysiłku fizycznego.

 

SPIS TREŚCI:

1. Dlaczego warto sięgnąć po Animal Rage?

2. Składniki Animal Rage

3. Dawkowanie Animal Rage

4. Opinie na temat Animal Rage

Indywidualne plany
dietetyczne i treningowe
-23 kg -23 kg -7 kg -25 kg -7 kg +13 kg -15 kg -23 kg -6 kg -18 kg -11 kg już od 39,99 zł za miesiąc

 

 

1. Dlaczego warto sięgnąć po Animal Rage?
Produkt Animal Rage składa się z czterech kompleksów. Składniki zawarte w kompleksach Focus & Intensity Complex i Quick Energy Complex pobudzają układ nerwowy i przygotowują organizm do szczególnie wyczerpującej pracy w trakcie treningu. Kompleks Endurance & Performance ma duże znaczenie, ponieważ wspomaga działanie innych składników preparatu i ma działanie buforujące, przyczynia się do zmniejszenia ilości kwasu mlekowego.

 

To, co jeszcze dostajemy w tym produkcie, to kompleks składników Sustained Energy Complex, dzięki któremu podczas treningu siłowego osiągniemy maksimum swoich możliwości. Dodatkowo w Animal Rage znajdziemy także wyciągi roślinne o działaniu adaptogennym, dzięki czemu można będzie liczyć na to, że przystosowanie organizmu do ciężkiego wysiłku będzie zdecydowanie lepsze.

 

2. Składniki Animal Rage
Produkt ten, jak już wspominano, to kompleksy składników, które wpływają na poprawę efektywności podczas wysiłku fizycznego. W składzie tego suplementu znajdziemy między innymi: L-tyrozynę, ekstrakt z cytryńca chińskiego, korzeń żeń-szenia, kofeinę, jabłczan cytruliny, winian choliny.

 

3. Dawkowanie Animal Rage
Produkt stworzony przez firmę Universal Nutrition to propozycja, która przeznaczona jest dla sportowców i osób aktywnych fizycznie. Należy stosować go wyłącznie w dni treningowe. Produkt ma bezpośrednio wpływać na pobudzenie organizmu i odpowiednie przygotowanie go do treningu.

  Fabryka Siły Sklep

Dlatego jedną lub dwie porcje produktu należy zastosować przed rozpoczęciem ćwiczeń. Zaawansowany skład produktu sprawia, że nie jest to odżywka odpowiednia dla dzieci, kobiet w ciąży i kobiet karmiących. Należy również pamiętać, że suplementy są jedynie uzupełnieniem zbilansowanej diety.

 

4. Opinie na temat Animal Rage

Użytkownicy najczęściej wypowiadają się pozytywnie na temat tej odżywki. Zauważają niezwykle aktywne i skuteczne działanie tego produktu. Wiele osób uważa, że sprawdza się on doskonale w praktyce i jeśli ktoś chce dobrze przeprowadzić trening, może oczekiwać, że ten produkt będzie go w tym wspierać.