Mikroskładniki to grupa witamin i pierwiastków mineralnych, które stanowią drugą składową zbilansowanej diety. Niestety mimo przestrzegania zasad zdrowego żywienia organizm nie jest w stanie pokryć ich całkowitego zapotrzebowania. Warto więc sięgnąć po suplementy diety, które stanowią szybki sposób na bezproblemowe dostarczenie brakujących składników. Animal Pak to zaawansowany preparat witaminowo-mineralny amerykańskiej firmy Universal Nutrition, jednego z czołowych producentów odżywek dla sportowców. W niniejszym tekście sprawdzamy, co w nim znajdziemy, a także jak działa i jakie korzyści może nam dostarczyć.

 

SPIS TREŚCI:
1. Animal Pak – skład
2. Animal Pak – działanie
3. Animal Pak – dawkowanie
4. Animal Pak – opinie
5. Animal Pak – cena

 


1. Animal Pak – skład
Preparat Animal Pak jest rozbudowanym i zaawansowanym kompleksem witaminowo-mineralnym, którego formuła została dopracowana do granic możliwości. Oprócz kompletnego zestawu wszystkich niezbędnych mikroskładników żywieniowych firma Universal Nutrition postanowiła rozbudować swój produkt o liczne dodatki potęgujące działanie odżywki. W Animal Pak odnajdziemy mieszankę roślinnych ekstraktów, potężną dawkę niezbędnych aminokwasów, antyoksydanty i związki detoksykacyjne, a także kilka niezwykle istotnych enzymów trawiennych. Zaawansowany skład stanowi niewątpliwy atut Animal Pak i potwierdza wielką popularność tego produktu w swojej kategorii.

  Tu kupisz ten produkt Universal Nutrition Animal Pak EU - 44sasz. (4.86) Universal Nutrition Animal Pak EU - 44sasz. 167,98 zł Sprawdź Teraz!

2. Animal Pak – działanie
Z uwagi na fakt, że Animal Pak to suplement diety o charakterze skoncentrowanego zestawu witamin i minerałów, jego podstawowym założeniem jest uzupełnienie naszej codziennej diety o wszystkie istotne mikroelementy. Kompletna dawka mikroskładników pozwala skutecznie uchronić organizm przed skutkami ewentualnych niedoborów, a także nie dopuścić do pojawienia się oznak awitaminozy. Niejednokrotnie mimo zbilansowanej diety nasz system pokarmowy nie jest w stanie całkowicie przyswoić wartości odżywczych zawartych w pożywieniu. W tym celu warto wesprzeć się kompleksem Universal Nutrition, który pozwala w wygodny sposób pokryć dzienne zapotrzebowanie na najpotrzebniejsze dla organizmu składniki.

 

Oprócz bogatego kompleksu witamin i minerałów marka Universal Nutrition zawarła w swoim produkcie szereg innych składników, co pozwala na znacznie szersze zastosowanie preparatu. Konglomerat wszystkich niezbędnych aminokwasów jest świetnym sposobem stymulacji przemian anabolicznych. Mianem takowych reakcji określa się wszystkie procesy skutkujące produkcją energii i złożonych związków, jak np. białka mięśniowe. Prawidłowe funkcjonowanie metabolizmu przekłada się na sprawniejszą pracę mechanizmów odnowy i regeneracji organizmu. Co więcej, aminokwasy pozwalają niwelować efekty procesu starzenia się i znacząco poprawić jakość życia.

 

Dzięki obecności kompleksu ekstraktów roślinnych Animal Pak można też potraktować jako środek tonizujący. Produkt firmy Universal Nutrition dzięki połączeniu choliny, inozytolu, l-karnityny, pirydoksyny w formie alfa-ketogluranu (PAK) oraz dwóch odmian żeń-szenia umożliwia regulację pracy systemu nerwowego, poprawę koncentracji oraz zwiększenie jego odporności na narastające zmęczenie. Z kolei dodatki w postaci argentyńskiej wątroby bydlęcej, głogu, kwasu para-aminobenzoesowego (PABA) i ostropestu plamistego normalizują funkcjonowanie systemu krążenia, wspierają pracę wątroby oraz dodatkowo stymulują metabolizm do wydajniejszego działania.

 

Kolejną pozycją w formule Animal Pak jest mieszanka silnych antyoksydantów pozwalających na sprawne pozbycie się szkodliwych wolnych rodników oraz zbędnych metabolitów wtórnych. Odpowiednio oczyszczony metabolizm zwiększa efektywność swojej pracy, co jednocześnie przekłada się na funkcjonowanie całego organizmu. Przeciwutleniacze umożliwiają też zabezpieczenie przed katabolizmem, przemianami powodującymi straty energetyczne oraz rozkład złożonych produktów przemiany materii.

 

Skład Animal Pak został dodatkowo wzbogacony o kompleks enzymów trawiennych, które działają dobroczynnie na funkcjonowanie przewodu pokarmowego. Naturalnego pochodzenia składniki takie jak np. bromelaina, inozytol czy papaina ułatwiają rozkład pokarmu i przyswajanie wartości odżywczych z pożywienia. W efekcie tego dieta dostarcza większych korzyści, metabolizm działa o wiele szybciej, a odkładanie tkanki tłuszczowej zostaje ograniczone do minimum.

 

3. Animal Pak – dawkowanie
Rozbudowana formuła preparatu Animal Pak przekłada się na jego dużą porcję. Suplement występuje w formie saszetek, których zawartość stanowi 11 tabletek określających dzienną porcję produktu. Firma Universal Nutrition poleca zastosowanie 1 saszetki do około 30 minut po spożytym posiłku, co umożliwi właściwe przyswojenie odżywki. Ze względu na wykorzystanie wysokich dawek zawartych składników Animal Pak nie może być przyjmowany częściej, gdyż może doprowadzić do objawów niepożądanych.

 

4. Animal Pak – opinie
Suplement Animal Pak jest jednym z flagowych produktów marki Universal Nutrition, co udowadnia bardzo duża liczba fanów tego preparatu. Odżywka charakteryzuje niezwykle zaawansowanym składem, który umożliwia zróżnicowane oddziaływanie w ludzkim organizmie. Ze względu na kilka całkowicie odmiennych składników i kompleksów Animal Pak można potraktować jako uniwersalne wsparcie nie tylko dla osób ćwiczących. To produkt, który z powodzeniem można wprowadzić do codziennej suplementacji jako wsparcie dla zdrowia i profilaktyczny sposób na uniknięcie różnego rodzaju zachorowań.

 

5. Animal Pak – cena
Ze względu na dużą popularność produkt Animal Pak można dostać w większości punktów sprzedaży odżywek dla ćwiczących i sportowców. Preparat jest także dostępny w naszym sklepie internetowym, gdzie opakowanie o pojemności 44 saszetek kosztuje 129 zł.