Suplement diety AAKG Olimp nie jest typowym gainerem, czyli mieszanką budulca i energii dla budowy jak największych mięśni, nie jest to także typowa odżywka białkowa, dzięki której organizm otrzymuje odpowiednią porcję białek dla prawidłowej rozbudowy, nie jest to kompleks aminokwasów BCAA, bez których niemożliwe jest rozbudowanie mięśni. Jedynym składnikiem zawartym w suplemencie AAKG jest specjalny związek dostarczający do organizmu duże dawki aminokwasu argininy. Okazuje się, że te niepozorne kapsułki mają gigantyczny wpływ na organizm człowieka i zapewniają mu możliwość rozwoju w sposób dotychczas niespotykany.

 

SPIS TREŚCI:
1. AAKG Olimp – prawidłowa gospodarka azotem
2. AAKG Olimp – łatwiejsza budowa białek
3. AAKG Olimp – hormony
4. AAKG Olimp – redukcja tkanki tłuszczowej
5. AAKG Olimp – sposób przyjmowania

Indywidualne plany
dietetyczne i treningowe
-23 kg -23 kg -7 kg -25 kg -7 kg +13 kg -15 kg -23 kg -6 kg -18 kg -11 kg już od 39,99 zł za miesiąc

 


1. AAKG Olimp – prawidłowa gospodarka azotem
Działanie azotu w organizmie ludzkim związane jest z wieloma zjawiskami. Dla osób trenujących ważne jest, że azot wchodzi w skład białek, które tworzą mięśnie. Bardzo utrudnione są też procesy naprawy mięśni, przez co nieprawidłowa gospodarka azotem może prowadzić nawet do niszczenia tkanki mięśniowej.

 

Trzeba przy tym zauważyć, że pierwiastek ten może prowadzić niemalże do zatrucia organizmu, ponieważ będzie dostępny w formie nienadającej się do użycia, na przykład mocznika, czyli typowego odpadu procesu przemiany materii.

 

Dostarczanie do organizmu azotu w postaci argininy przez suplement diety AAKG Olimp sprawia, że organizm jest w stanie prawidłowo prowadzić gospodarkę azotem.


2. AAKG Olimp – łatwiejsza budowa białek
AAKG Olimp dostarcza do organizmu argininę, czyli jeden z aminokwasów budujących ludzki organizm. Przez długi czas producenci suplementów diety w ogóle nie zwracali uwagi na tę substancję, ponieważ organizm jest w stanie produkować ją samodzielnie. Nie doceniano wtedy, jak wielka jest jej rola w organizmie, jak różnorodne funkcje są przez nią spełniane i jak bardzo potrzebna jest w organizmie ludzi intensywnie trenujących.

 

Najważniejsze dla budowy białek mięśnia są aminokwasy z grupy BCAA, niewielka podaż aminokwasów rozgałęzionych jest w zupełności wystarczająca do zaspokojenia wszystkich potrzeb związanych z tymi aminokwasami. W praktyce znacznie częściej okazuje się, że produktem deficytowym jest właśnie arginina, czyli aminokwas, który jest masowo wykorzystywany w czasie przetwarzania dowolnych białek na białka mięśni.

  Fabryka Siły Sklep

3. AAKG Olimp – hormony
Dla sportowca ogromne znaczenie ma ponadto prawidłowa gospodarka hormonalna. We współczesnym świecie jesteśmy narażeni na różnego rodzaju zanieczyszczenia środowiska, stres, mamy problemy osobiste, żyjemy w hałasie, a nasz rytm dobowy jest nieprawidłowy. Problemów jest naprawdę wiele i wszystkie one składają się na rozregulowanie mechanizmów zawiadujących odpowiednią pracą organizmu.

 

Arginina jest ważnym składnikiem bardzo licznych hormonów oraz innych aktywnych biologicznie substancji, które można traktować jako system odpowiedniego zarządzania organizmem jako całością. Kiedy ten system kontrolny działa prawidłowo, organizm czuje się lepiej i nie dotyczy to tylko kwestii związanych z rozbudową mięśni.


4. AAKG Olimp – redukcja tkanki tłuszczowej
Kolejnym ważnym mechanizmem uruchamianym przez suplement diety AAKG Olimp jest aktywniejsze spalanie tkanki tłuszczowej. Tłuszcz i węglowodany mogą być w organizmie człowieka dobrym źródłem energii, ale trzeba mieć na uwadze, że wykorzystywane są w różnych procesach chemicznych. By możliwe było efektywne spalanie tkanki tłuszczowej, konieczne jest uruchomienie mechanizmów nastawionych na jej rozkład, co prowadzi do pozyskania większej ilości energii.

 

5. AAKG Olimp – sposób przyjmowania
AAKG Olimp należy przyjmować w dawce 1–2 kapsułek w ciągu dnia. Osoby trenujące powinny przyjąć suplement ok. 30 minut przed rozpoczęciem treningu. A osoby nietrenujące powinny przyjmować go między posiłkami.