Wszyscy ci, którzy regularnie trenują siłowo, wiedzą, że muszą odpowiednio się odżywiać, aby wspomóc swój organizm w osiąganiu jak najlepszych wyników. Składnikiem odżywczym, który jest szczególnie pożądany w procesie rozbudowy muskulatury, jest białko, a co za tym idzie – także budujące je aminokwasy. Dzięki nim można zoptymalizować procesy, które wspierają rozwój sylwetkowy, w tym także budowanie masy mięśniowej i redukcję zbędnej tkanki tłuszczowej. 100% Beef Aminos to świetny sposób na dostarczenie do organizmu niezbędnych aminokwasów.

 

SPIS TREŚCI:

1. 100% Beef Aminos – czym wyróżnia się ten produkt?

2. Skład 100% Beef Aminos

3. Dawkowanie 100% Beef Aminos

4. Opinie o 100% Beef Aminos

Indywidualne plany
dietetyczne i treningowe
-23 kg -23 kg -7 kg -25 kg -7 kg +13 kg -15 kg -23 kg -6 kg -18 kg -11 kg już od 39,99 zł za miesiąc

 


1. 100% Beef Aminos – czym wyróżnia się ten produkt?

100% Beef Aminos zawiera w swoim składzie różne formy najwyższej jakości białek wołowych. Dzięki nim łatwiej jest efektywnie budować muskulaturę przy jednoczesnym zabezpieczeniu białek mięśniowych przed rozpadem. Jak wiadomo, osoba aktywna fizycznie potrzebuje nieco większej ilości aminokwasów w diecie, a w ich uzupełnieniu doskonale pomoże przyjmowanie preparatów takich jak opisywany 100% Beef Aminos.

 

2. Skład 100% Beef Aminos

100% Beef Aminos to bardzo skuteczny preparat, dzięki któremu można osiągnąć rewelacyjne efekty i wspomóc swój organizm. W preparacie znajduje się izolat białek wołowych, a oprócz tego koncentrat albuminy wołowej i frakcje aminokwasów z wątroby bydła argentyńskiego.

 

Wspomniane białko wołowe to jeden z najlepszych sposobów na wsparcie organizmu osób, które regularnie wykonują intensywne ćwiczenia fizyczne. Sprawdzi się szczególnie wówczas, gdy dany sportowiec nie ma czasu, aby codziennie przygotowywać i dokładnie bilansować swoje posiłki. Znajdujące się w preparacie aminokwasy pochodzące z białek zwierzęcych to doskonały sposób na wzbogacenie swojej diety o niezbędny dla organizmu budulec. Fabryka Siły Sklep


Opisywany produkt przyspiesza regenerację, a także zabezpiecza przed zbyt szybkim rozpadem białek mięśniowych, co jest szczególnie istotne wtedy, kiedy często podejmujemy się wyczerpujących treningów siłowym.

 

W preparacie można znaleźć aminokwasy takie jak glicyna i prolina, które wchodzą w skład kolagenu. On natomiast wpływa na budowanie tkanki łącznej, która występuje na przykład w mięśniach, ścięgnach czy skórze.

 

3. Dawkowanie 100% Beef Aminos

Podobnie jak inne produkty wspomagające organizm przy dużym wysiłku fizycznym także i ten powinno się spożywać w określonej ilości i o ustalonych porach. Jednak w tym przypadku nie trzeba uwzględniać innego sposobu suplementacji w przypadku dni treningowych i tych wolnych od ćwiczeń. Gdy danego dnia odbywa się intensywny trening i wówczas, gdy go nie ma, liczba tabletek, które należy przyjąć, jest taka sama.

 

Jedna porcja zawiera dwie tabletki i powinna być spożywana kilka razy dziennie w celu zapewnienia ciągłego dopływu aminokwasów. Preparat 100% Beef Aminos warto przyjmować do każdego posiłku w ciągu dnia, nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by wdrożyć go pomiędzy głównymi posiłkami. Wszystko zależy od naszego celu oraz oczekiwań.


4. Opinie o 100% Beef Aminos

Opinie o tym preparacie są bardzo pozytywne, ponieważ wiele osób już miało okazję zobaczyć pozytywne efekty jego stosowania. Klienci przede wszystkim zwracają uwagę, że jest to sposób na uzupełnienie diety o aminokwasy, co skutkuje efektywniejszą pracą nad własną sylwetką.

 

100% Beef Aminos jest polecany przez specjalistów, dietetyków oraz trenerów, ponieważ wspomaga utrzymanie odpowiedniej kondycji organizmu, usprawnia jego regenerację oraz przyspiesza rozbudowę muskulatury.

 

Zbilansowana dieta bogata w aminokwasy jest oczywiście niezbędna do prawidłowego funkcjonowania, ale jeśli codzienne przygotowywanie posiłków jest niemożliwe lub utrudnione, można spróbować rewelacyjnego preparatu, jakim jest 100% Beef Aminos. Zawiera aminokwasy pochodzące z białka wołowego, dzięki czemu skutecznie uzupełnia ich ilość w organizmie.