Odchudzanie – z każdej strony jesteśmy bombardowani informacjami na temat nowej, wymyślonej przez wyśmienitego doktora diety, wspaniałego treningu, po którym w tydzień pozbędziemy się nadwagi itd. W poniższym artykule nie chcę promować kolejnej „diety cud", ani zachęcać do ćwiczeń ze wspaniałą trenerką. Chciałabym wypisać niewiele, bo 8 najważniejszych zasad, które mam nadzieję pomogą każdemu w osiągnięciu wymarzonej sylwetki.

 

SPIS TREŚCI:

1. Odchudzam się, bo...

2. Ja też mogę

3. Wspólne odchudzanie

4. Bez poddawania się

5. Waga i lustro

6. Zdrowe odżywianie

7. Zakupy poprawią nastrój

8. Uśmiech to podstawa

Indywidualne plany
dietetyczne i treningowe
-23 kg -23 kg -7 kg -25 kg -7 kg +13 kg -15 kg -23 kg -6 kg -18 kg -10 kg -11 kg już od 39,99 zł za miesiąc

 

 

1. Odchudzam się, bo...

Odchudzam się, bo czuję taką potrzebę, bo chcę wyglądać lepiej. Stań przed lustrem, spójrz na siebie i ustal cel: za miesiąc nie będzie tłuszczyku na brzuchu, za dwa na udach itd.

Cel: lepszy wygląd.

Metoda: atak! – ćwiczenia.

 

2. Ja też mogę

Ona może, on może, ja też mogę! Dlaczego celebryci, aktorzy i inni sławni ludzie mogą pokazywać i pokazują zgrabną wysportowaną sylwetkę? Dlaczego ty tego nie robisz? Przecież tak samo jak oni możesz być fit, posiadać mięśnie i piękne ciało. Jedyne, co musisz zrobić, to podjąć wyzwanie – nie zrażać się do diet, rozpocząć zdrowe żywienie.

 

3. Wspólne odchudzanie Fabryka Siły Sklep

Nie potrafisz sam/sama? Rozpocznij odchudzanie ze znajomymi! Oni nie będą chcieli? Rozpocznij odchudzanie z innymi, bardziej zmotywowanymi ludźmi. Nie znasz takich? Przecież nie musisz! Internet we wszystkim ci pomoże – wyszukaj wirtualnych przyjaciół zmotywowanych do działania tak samo jak ty - razem zdziałacie znacznie więcej.

 

4. Bez poddawania się

Nigdy się nie poddawaj! Niepowodzenia niestety występują zawsze, demotywują, zniechęcają, prowadzą do buntu, płaczu. Mimo wszystko pamiętaj – nie jesteś słaby, mimo że niekiedy masz właśnie takie wrażenie. Potrafisz, dasz radę, wytrwasz, uwierz w siebie!

 

5. Waga i lustro

Spójrz na wagę, spójrz w lustro. Skoro widać efekty, dlaczego się zniechęcasz? Nie warto robić kroku w tył. Pamiętaj, że później zamiast jednego będziesz musiał wykonać aż dwa kroki. Nie utrudniaj sobie życia. Idź naprzód - mimo wszystko!

 

6. Zdrowe odżywianie

Naucz się zdrowo odżywiać. Spróbuj zastąpić słodycze owocami, wyeliminuj czekoladę, słone, niezdrowe przekąski. Jeśli już na początku stawisz im czoła, w przyszłości o wiele łatwiej będzie ci nie ulegać ich pokusie.

 

7. Zakupy poprawią nastrój

Idź do sklepu! Na zakupy i... kup spodnie, t-shirt. Zobaczysz, jak miło zaskoczy cię fakt, że już nie nosisz tego rozmiaru co dawniej. Jesteś szczuplejszy, zdrowszy, podjęty wysiłek przyniósł oczekiwany efekt.

 

8. Uśmiech to podstawa

Uśmiechaj się – tak dokładnie – uśmiechaj. Za każdym razem, gdy na siebie spojrzysz. To właśnie ty jesteś panem swojego losu, to właśnie ty podjąłeś walkę ze zbędnymi kilogramami i to właśnie ty wyjdziesz z niej zwycięsko!