Druga część artykułu, z pomocą którego ocenisz, czy kobieta, z którą się spotykasz, faktycznie zasługuje na twój cenny czas. Warto dokładnie przyjrzeć się swojej drugiej połówce, aby później nie żałować swojej decyzji.

 

SPIS TREŚCI:

4. Materialistka

5. Manipulantka

6. Niezdecydowana

 

 

4. Materialistka

Takiej kobiecie zależy tylko na wypełnionym portfelu jednego bądź kilku facetów. Jej wrodzony spryt pozwala owijać sobie kolejnych partnerów wokół palca, których porzuca po wyczyszczeniu ich kont bankowych.

 

Przebiegłość zazwyczaj idzie w parze z pewnością siebie, co stanowi mieszankę wybuchową dla potencjalnego partnera, który zauroczony swoją wybranką nie dostrzega jej rozrzutności. Wprost sam wciska jej kolejne sumy do torebki!

 

Cechy charakterystyczne:

wrodzony spryt, pewność siebie, przebiegłość, rozrzutność, nastawienie na zysk, skłonność do zmiany partnerów.

 

Dla kogo?

Dla bogatego biznesmena, który nie ma co robić ze swoimi pieniędzmi.

 

5. Manipulantka

Sprytna i bezpardonowa manipulantka może przemienić ułożone, spokojne życie w istne piekło. Jest na tyle bystra, że potrafi ukrywać swoje skłonności do manipulacji innymi ludźmi przez wiele lat. Dzięki temu że łatwo nawiązuje znajomości, wiedzie prym wśród znajomych i uchodzi za duszę towarzystwa.

 

Jeśli nie wszystko idzie po jej myśli, charakterystyczna jest nagła zmiana nastrojów. Popadanie ze skrajności w skrajność w niewygodnych dla niej sytuacjach to jeden z elementów sprytnej gry, której celem jest osiągnięcie własnego celu. Niekiedy, aby spełnić własne ambicje, posuwa się do wykorzystania swoich dużych umiejętności w łóżku! Fabryka Siły Sklep

 

W końcu tam, gdzie nie wystarczą humorki i słowa, musi pomóc to, czemu żaden facet się nie oprze – dobry seks.

 

Cechy charakterystyczne:

spryt, bezpardonowość, emocjonalność ze skłonnościami do sinusoidy nastrojów, dobra w łóżku, towarzyskość.

 

Dla kogo?

Żaden facet chyba nie lubi, gdy się nim manipuluje. To kobieta toksyczna, potrafiąca przemienić szczęśliwą relację w istne piekło.

 

6. Niezdecydowana

Z taką kobietą na pierwszy rzut oka wszystko jest okej, a jej brak pewności siebie i problemy z podjęciem trafnego wyboru wielu facetom wydają się słodkie. Oczywiście taki stan trwa do czasu. Niezdecydowanie w życiu może prowadzić nawet do stanów depresyjnych, ponadto ciągłe zamyślenie i balansowanie pomiędzy „tak” a „nie” sprawia, że taka dziewczyna cały czas wydaje się zanurzona we własnym świecie.

 

Niezdecydowana pani potrzebuje do pełni szczęścia kogoś, kto pokieruje jej poczynaniami i na kim będzie mogła polegać. Takim kimś będzie pewny siebie mężczyzna, który dzięki swojej inteligencji zawsze będzie służył trafnym spostrzeżeniem i dobrą radą.

 

Cechy charakterystyczne:

brak pewności siebie, potrzeba zdecydowanego męskiego partnera, roztrzepanie, skłonność do popadania w stany depresyjne, kobieta z głową w chmurach.

 

Dla kogo?

Dla faceta, który wie, czego chce, i jest w stanie poprowadzić pewnym krokiem kobietę przez wspólne życie.