W związku jak w życiu bywają wzloty i upadki. Kryzys w związku może zdarzyć się nawet najlepiej dobranej parze. Nie denerwuj się, tylko sprawdź dzięki temu artykułowi, czy kryzys dotyczy twojej relacji. Pamiętaj też, że po każdej burzy wychodzi słońce.

 

SPIS TREŚCI:
1. Nie rozmawiacie ze sobą

2. Kłótnie przybierają na sile

3. W łóżku wieje chłodem

4. Nigdzie razem nie wychodzicie

5. Czy naprawdę związałem się z tą kobietą?

 

 

1. Nie rozmawiacie ze sobą

Rozmowa to podstawa dojrzałej relacji dwojga ludzi. Jej brak jest zwiastunem narastających kłopotów. Kryzys w związku może zdarzyć się każdej parze. Nie należy rozpaczać, tylko dołożyć wszelkich starań, aby na nowo odbudować dawny kontakt.

 

Przełamaniem lodów może być wspólne wyjście na kolację do restauracji i skupienie uwagi wyłącznie na sobie nawzajem.

 

2. Kłótnie przybierają na sile

Rosnące żale, nieustanne pretensje oraz nagłe wybuchy emocji. Wszystko wygląda niczym w średniej produkcji filmowej, niemniej jednak dzieje się to naprawdę, a nie jest jedynie wymysłem scenarzysty.

 

Rada jest jedna. Kłótni z kobietą się nie wygra. Dlatego jak na mężczyznę przystało, należy wziąć wszystko w milczeniu na klatę, ewentualnie po opadnięciu emocji podjąć próbę pokojowego rozwiązania konfliktu za pomocą dialogu. Fabryka Siły Sklep

 

3. W łóżku wieje chłodem

Ona odwraca się plecami, unika dotyku, a buziaki w kark nie są początkiem nieprzespanej i upojnej nocy. Powoli zaciera się dawna fascynacja drugą osobą. Na domiar złego upływający czas jedynie to pogłębia.

 

Nie ma co zwlekać, należy działać szybko i zdecydowanie. Chłód w sypialni może przełamać wspólny weekendowy wypad w ulubione miejsce. Należy pamiętać o zakupie butelki dobrego wina i olejku do masażu. Kilka zapachowych świec również się przyda. W końcu ten wyjazd ma ożywić dawne emocje!

 

4. Nigdzie razem nie wychodzicie

Przynajmniej raz w ciągu tygodnia powinno się wyjść ze swoją połówką na spotkanie tylko we dwoje. Warto wybrać się do kina, a następnie na długi spacer w świetle gwiazd.

 

Nic tak nie zbliża ludzi na nowo i pomaga zminimalizować do zera kryzys w związku jak poświęcenie uwagi ukochanej, które może w relacji czuć się niekochana, nieatrakcyjna i nierozumiana.

 

Należy odkrywać się na nowo, a związek sam wróci na odpowiednie tory.

 

5. Czy naprawdę związałem się z tą kobietą?

Jasne, że tak. Po prostu mając na głowie wiele obowiązków, problemy w pracy oraz pogoń za realizacją w swoim życiu, często zapomina się o osobie, która niegdyś była najbliższa. Wówczas nieco zaciera się więź, która połączyła zainteresowanych.

 

Niemniej jednak wystarczy dostosować się do powyższych reguł, a kryzys w związku przeminie równie szybko jak się pojawił.