Dziś podryw w klubach powoli odchodzi do lamusa. Poznanie interesującej kobiety nie musi się już wiązać z opuszczeniem domu. Wszystko załatwia Internet. Wystarczy usiąść przed monitorem, zarejestrować się na jednym z portali społecznościowych i można nawiązać kontakt z wieloma wspaniałymi kobietami. Dziś właśnie w ten sposób większość facetów szuka skutecznego podrywu.

 

SPIS TREŚCI:
1. E-podryw – kilka słów o podrywie w sieci
2. To mężczyzna kieruje rozmową
3. Po czym poznać zamiary dziewczyny?
4. Podryw w sieci – okazja na romans czy miłość?

 

 

1. E-podryw – kilka słów o podrywie w sieci

E-podryw to najnowszy sposób na uwodzenie drugiej osoby. Jest on nie tylko wygodny, jeśli opanuje się podstawowe zasady nim rządzące (odpowiednia fotka profilowa, ciekawy opis o sobie, umiejętność zainteresowania rozmówcy oraz prowadzenia rozmowy z kobietą), jest to również świetne narzędzie służące do zawierania nowych znajomości. Zwłaszcza że o wiele prościej można dotrzeć do kogoś, kto spełnia nawet najbardziej wysublimowane gusta. Nie ma też potrzeby czekania na sezon letni, kiedy dziewczyny są bardziej skore do podrywu.

 

Dziś wiele osób znajdujących się w związkach swoją znajomość zaczęło właśnie w internecie. Czemu nie iść ich śladem? E-podryw to świetny sposób na spędzenie wolnego czasu i zawarcie wielu znajomości, które później będzie można przenieść na do realu. W czasie podrywu przez internet nieśmiali mężczyźni odczuwają mniejszy stres związany z poznaniem nowej dziewczyny.

 

2. To mężczyzna kieruje rozmową

Żeby podryw w sieci okazał się skuteczny, pierwszy krok praktycznie zawsze należy do mężczyzny. To właśnie facet powinien napisać pierwszą wiadomość tak, aby zainteresować kobietę, przekonać ją do siebie, wywrzeć dobre wrażenie i przede wszystkim dać pani po drugiej stronie ekranu powód do tego, by zechciała z masy innych wiadomości odpowiedzieć właśnie na tę jedną! Nie chodzi też tutaj o wyuczone teksty, a bardziej o wypowiedzi, które będą wyszukane i trafią do dziewczyny.

 

Pierwszy feedback w postaci odpowiedzi to dopiero początek gry. Wszystko zależy bowiem od tego, jak rozmowa będzie dalej się „kleić”. Od tego w głównej mierze zależy też to, czy dojdzie do spotkania w realu. Fabryka Siły Sklep

 

Warto więc wykazać się dystansem do siebie i otaczającego świata, być nieco tajemniczym, błysnąć śmiesznym i trafnym żartem, komplementować

w niecodzienny sposób (nie tylko za wygląd!) i też wykazywać zainteresowanie drugą osobą, a nie tylko opowiadać o sobie. To bardzo ważna zasada podrywu.

 

3. Po czym poznać zamiary dziewczyny?

Dziewczyny, które zakładają konto w sieci, zazwyczaj nie wiążą z tym większych nadziei. Natomiast panowie robią to z wielu pobudek. Najczęstsze to chęć dowartościowania się, znalezienia miłości bądź możliwości nawiązania płomiennego romansu.

 

Kobieta, nawet jeśli ma pewne zamiary wobec danego mężczyzny, to po pierwsze zazwyczaj musi go poznać, po drugie nie da o nich znać w jasny sposób, a po trzecie facet musi nauczyć się czytać między wierszami, bowiem czasami zamiary kobiety są dość klarownie przekazane, ale w sposób pośredni.

 

4. Podryw w sieci – okazja na romans czy miłość?

Uwodzenie w sieci ma to do siebie, że internet to świetne miejsce zarówno do nawiązania nowych znajomości, jak i znalezienia partnerki życiowej czy osoby, z którą przeżyje się niezapomniane chwile bez głębszej relacji.

 

Wszystko zależy przede wszystkim od tego, w którą stronę rozmowę pokieruje mężczyzna, gdyż to od niego zależy najwięcej. Warto pamiętać przy tym, że nie każda kobieta zgodzi się na romans, nie każda też będzie pragnęła związku. Teoria głosi, że nie ma idealnego sposobu na podryw. Na szczęście powstał internet! Dzięki temu artykułowi można przygotować się do wielkiego i skutecznego podrywu w sieci. Piękne dziewczyny czekają.