Kobiety to bardzo ważna część męskiego szczęśliwego życia. Niestety toksyczna relacja skutecznie potrafi podciąć człowiekowi skrzydła. Już dziś z pomocą tego artykułu oceń, z jakim typem kobiety masz do czynienia, i sam zdecyduj, czy warto angażować się w głębszą relację.

 

SPIS TREŚCI:

1. Karierowiczka

2. Imprezowiczka

3. Szara myszka

 

 

1. Karierowiczka

Kobieta nastawiona na rozwój kariery często ma mało czasu dla siebie, a co dopiero na związek czy założenie rodziny. Zazwyczaj z tego właśnie powodu decyduje się ona na przelotne relacje bądź kierując się inteligencją i zdrowym rozsądkiem, wybiera partnera, który spełnia jej oczekiwania.

 

Karierowiczka jest pewna siebie, zna swoją wartość, ma bystry umysł i pracuje więcej niż inni. Jest przekonana, że świat biznesu stoi przed nią otworem, tylko najpierw musi skupić się na ciężkiej pracy, aby stopniowo wspinać się na sam szczyt kariery zawodowej.

 

Cechy charakterystyczne:

pracowitość, nastawienie na karierę, mało wolnego czasu, wysoka inteligencja, pewność siebie, wykształcenie, wolny związek.

 

Dla kogo?

Dla równie zapracowanego faceta sukcesu bądź kogoś, kto przejmie za nią obowiązki domowe.

 

2. Imprezowiczka

Imprezowiczka żyje dniem dzisiejszym, nie wraca do przeszłości, za bardzo nie planuje również przyszłości. Liczy się ta chwila i kolejna impreza w gronie znajomych. Lekkie podejście do życia idzie w parze z lekkim podejściem do facetów, co może obfitować licznymi romansami, zwłaszcza że takie panie mają skłonność do nadużywania alkoholu, dzięki czemu często puszczają im wszelkie hamulce moralne.

 

Imprezowiczka ma dużo znajomych, każdy ją zna. Ze względu na to oraz dużą liczbę partnerów łóżkowych czuje się atrakcyjna, co podnosi jej pewność siebie. Fabryka Siły Sklep

 

Cechy charakterystyczne:

lekkie podejście do życia i facetów, pozytywna energia, nadużywanie używek, duża liczba kumpli, pewność siebie, atrakcyjność.

 

Dla kogo?

Dla kogoś, kto nie szuka związku na stałe i zadowoli się przelotną znajomością.

 

3. Szara myszka

Siedzi zazwyczaj sama w kącie, nie zabiega o niczyje względy, niepytana zazwyczaj nie zabiera głosu w towarzystwie. Na pierwszy rzut oka widać skłonność do popadania w kompleksy i brak wiary we własne umiejętności.

 

Na całe szczęście ma wartości. Jedną z nich jest założenie szczęśliwej rodziny. Związek jest dla niej miejscem życiowego spełnienia. W partnerze szuka zrozumienia i oparcia. Wierzy w miłość i tego jedynego. Ponadto jest wierna i lojalna, nie pozwoli nikomu zbliżyć się zbyt blisko, gdy jest już w związku.

 

Cechy charakterystyczne:

kompleksy, brak pewności siebie, rodzina jako nadrzędna wartość, szukająca zrozumienia i oparcia w mężczyźnie, wierność, lojalność.

 

Dla kogo?

Dla faceta, który szuka kobiety będącej zawsze obok niego, choć która z drugiej strony nie jest ani duszą towarzystwa, ani wulkanem namiętności w sypialni.

 

 

Dokończenie artykułu w części drugiej.