W kolejnej części artykułu „Czego facet nie powinien mówić kobiecie?” dowiecie się, jak podejść do partnerki, gdy ta nieco przytyła, i poznacie znaczenie pozytywnego wypowiadania się o najbliższych sobie osobach.

 

SPIS TREŚCI:
1. Jest gruba? Popracujcie nad tym razem
2. Nie oceniaj wspólnych znajomych

 

 

1. Jest gruba? Popracujcie nad tym razem

Niedopuszczalne jest negatywne ocenianie kobiecej sylwetki, zwłaszcza jeśli chodzi o kobietę, z którą dzieli się życie. Zamiast kopać dołki pod drugą połówką i mówić jej, że jest gruba, że straciła na atrakcyjności i czas, aby wzięła się za siebie, o wiele lepiej jest okazać męski charakter działaniem.

 

Prawdziwy facet nie tylko akceptuje kobiety takimi, jakimi są, ale również robi wszystko, by były szczęśliwe we własnej skórze. W związku z tym nie należy podejmować żadnych działań do momentu, w którym partnerka sama nie podejmie zdecydowanych kroków, w których oczywiście wypadałoby ją wspierać i jej pomagać, np. poprzez wspólny jogging czy wypad na siłownię.

 

Podobnie nie należy negatywnie mówić na temat innych kobiet i ich wyglądu. Świadczy to przede wszystkim o tym, że swoją uwagę skupia się nie na odpowiedniej osobie, jaką jest partnerka, lecz jest ona rozproszona i skierowana na przypadkowych ludzi, np. kobietę przechodzącą ulicą czy koleżankę z pracy. Każdy jest inny. Każdy ma prawo do bycia sobą. Należy pogodzić się z tym faktem i to zaakceptować. Świata się nie zmieni, na pewno nie w ten sposób.

 

Warto też wyznawać zasadę, by nie mówić innym wprost tego, czego samemu nie chciałoby się usłyszeć! Jaki mężczyzna z kulturą i obyciem towarzyskim powie kobiecie coś, czego nie powinien? Żaden!

 

2. Nie oceniaj wspólnych znajomych

Nie należy oceniać negatywnie innych osób, zwłaszcza jeśli tymi osobami są wspólni znajomi. Mężczyzna bardzo traci w oczach kobiety, jeżeli zamiast skupiać się na własnym życiu, zaczyna zajmować się plotkami na temat innych i nieustannie ich krytykuje.

 

Facet mówiący źle o swoim najlepszym przyjacielu bądź rodzinie rzuca złe światło na swoje zasady. W końcu powinien w swoim życiu decydować się jedynie na zawieranie pozytywnych znajomości, zwłaszcza że najbliższym przyjacielem nie może zostać pierwsza lepsza osoba. Podobnie w przypadku rodziny, której się nie wybiera, lecz wskazane są szacunek i próba zrozumienia wszelkiego rodzaju zachowań. Fabryka Siły Sklep

 

Oczernianie znajomych swojej wybranki również nie jest dobrą metodą na zyskanie w oczach ukochanej. Takie zachowanie świadczy o braku dobrego wychowania i tolerancji innych. Każdy pomimo bycia w związku ma prawo do własnego życia, w tym prawo do wybierania sobie znajomych.