W kolejnej części artykułu „Czego facet nie powinien mówić kobiecie?” dowiecie się, jak podejść do partnerki, gdy ta nieco przytyła, i poznacie rangę pozytywnego wypowiadania się o najbliższych sobie osobach.

 

SPIS TREŚCI:
1. Jest gruba? Popracujcie nad tym razem
2. Nie oceniaj wspólnych znajomych

Indywidualne plany
dietetyczne i treningowe
-23 kg -23 kg -7 kg -25 kg -7 kg +13 kg -15 kg -23 kg -6 kg -18 kg -10 kg -11 kg już od 39,99 zł za miesiąc

 

 

1. Jest gruba? Popracujcie nad tym razem

Niedopuszczalne jest negatywne ocenianie kobiecej sylwetki, zwłaszcza jeśli chodzi o kobietę, z którą dzieli się życie. Zamiast kopać dołki pod drugą połówką i mówić jej, że jest gruba, że straciła na atrakcyjności i czas wziąć się za siebie, o wiele lepiej jest okazać męski charakter działaniem, a nie raniącymi słowami.

 

Prawdziwy facet nie tylko akceptuje kobiety takimi, jakimi są, ale również robi wszystko, by były one szczęśliwe we własnej skórze. W związku z tym nie należy podejmować żadnych działań do momentu, w którym partnerka sama nie podejmie zdecydowanych kroków, w których oczywiście wypadałoby ją wspierać i jej pomagać, np. poprzez wspólny jogging czy wypad na siłownię.

 

Podobnie nie należy negatywnie mówić na temat innych kobiet i ich wyglądu. Świadczy to przede wszystkim o tym, iż swoją uwagę skupia się nie na odpowiedniej osobie, jaką jest partnerka, lecz jest ona rozproszona przypadkowymi ludźmi, jak np. kobietą przechodzącą ulicą czy koleżanką z pracy. Każdy jest inny. Każdy ma prawo do bycia sobą. Należy pogodzić się z tym faktem i to zaakceptować. Świata się nie zmieni, na pewno nie w ten sposób.

 

Warto też wyznawać zasadę, by nie mówić innym wprost tego, czego samemu nie chciałoby się usłyszeć! Zresztą, jaki mężczyzna z kulturą i obyciem towarzyskim powie kobiecie coś, czego nie powinien? Żaden!

 

2. Nie oceniaj wspólnych znajomych

Nie należy oceniać negatywnie innych osób, zwłaszcza jeśli tymi osobami są wspólni znajomi. Mężczyzna bardzo traci w oczach kobiety, jeżeli zamiast skupiać się na własnym życiu, zaczyna zajmować się plotkami na temat innych i nieustannie ich krytykuje.

 

Facet mówiący źle o swoim najlepszym przyjacielu bądź rodzinie rzuca złe światło na swoje zasady. W końcu powinien w swoim życiu decydować się jedynie na zawieranie pozytywnych znajomości, zwłaszcza że najbliższym przyjacielem nie może zostać pierwsza lepsza osoba. Podobnie tyczy się to rodziny, której się nie wybiera, lecz wskazane są szacunek i próba zrozumienia wszelkiego rodzaju zachowań. Fabryka Siły Sklep

 

Oczernianie znajomych swojej wybranki również nie jest dobrą metodą na zyskanie w oczach ukochanej. Takie zachowanie świadczy o braku dobrego wychowania i tolerancji innych. Każdy pomimo bycia w związku ma prawo do własnego życia, w tym prawo do wybierania sobie znajomych.