Na drobne kłamstwa można przymknąć oko. Należy jednak uważać, aby kłamanie nie stało się nawykiem. Poniżej przedstawiamy 5 najczęstszych kłamstw, które facet w związku może usłyszeć od swojej kobiety.

 

SPIS TREŚCI:
1. Kochanie, jesteś dobry w łóżku!
2. Nic się nie stało. Wszystko w porządku
3. Wcale nie jest mi smutno, że masz mało czasu
4. Boli mnie głowa!
5. On jest tylko moim przyjacielem

 

 

1. Kochanie, jesteś dobry w łóżku!

Jedne z najpopularniejszych kłamstw kobiet w związku to zapewnianie swojego partnera, że jest dobry w łóżku i że rozmiar nie ma znaczenia. O ile z drugim przypadkiem można zgodzić się praktycznie w 99,9%, to w pierwszym należy wziąć pod uwagę własne odczucia.

 

Jeśli facetowi do końca nie odpowiada życie łóżkowe w związku, to nie ma również możliwości, aby odpowiadało ono kobiecie, która jest o wiele bardziej emocjonalna i na więcej rzeczy zwraca uwagę. Przede wszystkim potrzebuje czasu, by wprawić się w odpowiedni nastrój zapewniający jej głębię doznań erotycznych. Z kolei mężczyźnie wystarczy jedno zalotne spojrzenie!

 

Jeśli chcemy poprawić jakość kontaktów seksualnych, należy skupić się nie tylko na swoich potrzebach, ale przede wszystkim na potrzebach partnerki. Można być spokojnym o to, że odwdzięczy się w odpowiedni sposób!

 

2. Nic się nie stało. Wszystko w porządku

Jeśli kobieta wypowiada słowa „nic się nie stało”, to już jest jednoznacznym sygnałem, że faktycznie coś jest na rzeczy. Takich sytuacji nie zawsze można uniknąć, lecz można umiejętnie sobie z nimi radzić.

 

Najważniejszym narzędziem w takim przypadku będzie rozmowa, z pomocą której partnerzy mają szanse poznawać się na nowo i na bieżąco uaktualniać wiedzę na swój temat. Kobieta, która cierpi na brak zainteresowania ze strony partnera i czuje się niekochana w związku, zacznie się nieco izolować i uciekać w swój świat. Fabryka Siły Sklep

 

W związku z tym bardzo ważne są rozmowa i okazywanie uczuć kobiecie. Przynajmniej raz w tygodniu wypadałoby wybrać się na wspólną randkę, aby nie pozwolić wygasnąć uczuciom, a kobiecie na poszukanie oparcia i zrozumienia w ramionach innego.

 

3. Wcale nie jest mi smutno, że masz mało czasu

Brak czasu to zmora dzisiejszych czasów. Wiąże się to zarówno z problemami z wejściem w poważny związek, jak i utrzymaniem już istniejącej relacji na zadowalającym poziomie.

 

W związku z tym wiele kobiet narzeka, że ich mężczyźni nie mają dla nich odpowiedniej ilości czasu. Miłość po wejściu w związek to nie tylko praca na to, aby starczyło do kolejnej wypłaty i na wspólne życie, to także dalsza interakcja mająca na celu utrwalenie relacji i pogłębienie uczuć.

 

Codziennie powinno znaleźć się przynajmniej 30–45 minut dla drugiej połówki, aby przeprowadzić z nią rozmowę o związku, wspólnych planach czy bieżących wydarzeniach.

 

Pieniądze nigdy nie zastąpią miłości!

 

4. Boli mnie głowa!

Jasny sygnał, że w związku nie wszystko jest w porządku, chyba że to ma być już czwarty raz w ciągu dzisiejszego dnia! Nie popadajmy jednak w skrajności, ból głowy jest stosunkowo słabą wymówką. Endorfiny wydzielające się w trakcie aktu miłosnego z powodzeniem pomagają uśmierzyć każdy ból głowy. Seks działa niczym aspiryna!

 

Ponadto jeśli już dojdzie do takiej sytuacji, jak najszybciej trzeba poszukać rozwiązania. Jednym z nich jest postawienie na jakość zbliżeń, a nie ich liczbę. Warto również większą uwagę zwrócić na to, jak partnerka czuje się w związku – być może potrzebuje więcej czułości i zrozumienia. W wyjątkowych sytuacjach należy poszukać winy w tym, że w relacji pojawił się ktoś trzeci!

 

5. On jest tylko moim przyjacielem

Krótko i na temat. Przyjaźń między kobietą i mężczyzną nie istnieje, chyba że jest on gejem w stałym wieloletnim związku partnerskim z innym facetem.

 

Prawdziwy facet zawsze będzie dążył do stosunku ze swoją przyjaciółką. Tak po prostu działa natura, a jej nikt nie oszuka. Prędzej czy później zażyłe przyjaźnie albo się rozpadają, albo kończą się w łóżku. Tak wygląda naturalna kolej rzeczy.

 

Dlatego baczną uwagę należy zwrócić na wszystkich facetów, których ona określa mianem dobrego kolegi bądź przyjaciela.