Kobieta wie, jak oczarować mężczyznę. W większości przypadków wystarczy się ładnie uśmiechać, ubierać oszałamiająco, a przy tym być niedostępną. Problem pojawia się w momencie, kiedy to facet ma szansę się wykazać. Niestety chamskie teksty oraz przechwałki zdradzają, że mało który facet wie, jak zaimponować kobiecie, aby ta się nim zainteresowała.

 

SPIS TREŚCI:
1. Jak zaimponować kobiecie? Dzięki pewności siebie
2. Poczucie humoru
3. Hobby
4. Kultura osobista
5. Umiejętne prowadzenie rozmowy
6. Komplementy
7. Dojrzałość emocjonalna
8. Zaradność życiowa
9. Świetna sylwetka
10. Dobre ubranie

 

 

1. Jak zaimponować kobiecie? Dzięki pewności siebie
Zdaniem kobiet prawdziwy facet powinien być pewny siebie. Praktycznie

w każdym sondażu na idealnego partnera cecha ta jest oceniana przez panie jako najbardziej atrakcyjna. Nie należy jednak tej cechy mylić z wybujałym ego czy arogancją, które nie mają nic wspólnego z pewnością siebie i które nie są atrakcyjne dla kobiet.

 

Czym więc jest pewność siebie? Na pewność siebie składa się wiele cech, takich jak przekonanie o własnej wartości, zaradność życiowa, obycie towarzyskie, dystans do siebie oraz świata, a także wysokie umiejętności interpersonalne. Niektóre z tych cech zostaną dokładniej opisane poniżej. Pewny siebie facet w swoim życiu kieruje się własnymi wartościami i ma precyzyjnie określone zasady.

 

2. Poczucie humoru
Tuż za pewnością siebie znajduje się poczucie humoru. Facet umiejący śmiać się z siebie jest świetnym towarzyszem podczas wspólnych spotkań na domówkach czy dyskotece. Będąc w towarzystwie, szybko poznaje nowe osoby, buduje wokół siebie pozytywną aurę, która działa na kobiety niczym magnes.

 

Podświadomie każda kobieta zdaje sobie sprawę również z tego, że taki facet dzięki licznym kontaktom towarzyskim jest nie tylko świetnym partnerem na co dzień, ale również lepiej da sobie radę w codziennym życiu. Zupełnie odwrotnie niż osoba, która z natury jest szarą myszą i nie ma zbyt wielu znajomych.

  Fabryka Siły Sklep

3. Hobby
Wystarczy wejść na damskie forum, aby dowiedzieć się, że dla kobiet każdy facet powinien mieć w życiu poza pracą i rodziną swój własny mały świat, do którego wpuszcza tylko wybrane osoby. W zależności od osoby może to być np. hobby.

 

Faceci, którzy robią coś w ciekawego w życiu, np. spędzają swój wolny czas na ściganiu się na skuterach, graniu w piłkę nożną, dźwiganiu ciężarów lub sklejaniu modeli statków w butelkach, wydają się kobietom o wiele atrakcyjniejsi.

 

4. Kultura osobista
Tym, co wyróżnia świetnego faceta od innych, jest savoir vivre. Mężczyzna powinien pamiętać o tym, aby otwierać paniom drzwi, pomagać zdejmować im płaszcz, troszczyć się o ich bezpieczeństwo czy wypowiadać się w sposób kulturalny o innych. Kultura słowa również nie umyka uwadze dziewczyny, którą zaprosiło się na randkę.

 

Prawdziwy facet zadba też o to, aby kobieta nie zmarzła podczas wieczornego spaceru. Nie zważając na problemy, odprowadzi ją również pod same drzwiami, aby mieć pewność, że już nic złego nie może się jej  przytrafić.

 

5. Umiejętne prowadzenie rozmowy
Atrakcyjny mężczyzna powinien być zarówno pewny siebie, jak i mieć pozytywne nastawienie do życia. Jeżeli nie wie, jak zaimponować kobiecie, to prawdopodobnie jego problem leży w umiejętnościach interpersonalnych.

 

Jednocześnie empatyczny mówca i aktywny słuchacz jest świetnym kompanem na resztę życia. Warto przy tym przytoczyć kilka danych. Dialog to w 55% mowa ciała, w 38% modulacja głosu oraz w zaledwie 7% słowo mówione.

 

6. Komplementy
Piękne kobiety codziennie słyszą szereg komplementów na swój temat. Jedne z nich są miłe, inne niekoniecznie. Ciężko jest zaimponować atrakcyjnej dziewczynie, stosując oklepane teksty. "Ładnie dziś wyglądasz", "Podobasz mi się", choć są miłe, to w dzisiejszych czasach na większości kobiet nie robią żadnego wrażenia.

 

Warto bardziej się postarać i zwrócić uwagę na to, jak leży na niej ubranie, które włożyła na randkę, jakiego koloru ma kolczyki i w jaki sposób podkreślają one jej urodę. Warto także zwrócić uwagę na jej uśmiech. Przykładowo, czy podczas uśmiechania się robią się jej dołeczki na policzkach.

 

7. Dojrzałość emocjonalna
Mężczyzna będący symbolem kobiecego pożądania jest dojrzały emocjonalnie. Oznacza to, że wie, skąd biorą się określone emocje i potrafi nad nimi panować. Przy tym nie uzewnętrznia ich wtedy, kiedy nie jest to stosowne. Nie oznacza to, że taka osoba powinna być chłodna jak lód.

Z pewnością nie powinna popadać ze skrajności w skrajność.

 

Dojrzały emocjonalnie mężczyzna potrafi panować nad swoimi emocjami. Dzięki temu nie mają one negatywnego wpływu na jego życie. Stara się robić wszystko, aby zachować pozytywne nastawienie do świata, a wszystkie napotkane na swojej drodze problemy rozwiązuje samodzielnie.

 

8. Zaradność życiowa
Jak zaimponować dziewczynie z klasy? Umiejętnym dryblingiem, fajnymi znajomymi, a nawet umiejętnym uniknięciem jedynki, gdy nie ma się odrobionej pracy domowej. Uczennice podkochują się w kolegach z klasy. To jasne. Ale tylko w tych, którzy są najbardziej zaradni.

 

9. Świetna sylwetka
Atrakcyjny mężczyzna pamięta o tym, aby w natłoku obowiązków znaleźć przynajmniej godzinę, którą poświęci na aktywność fizyczną. Świetna sylwetka to przede wszystkim rezultat regularnego treningu. Facet, który chce zachować zdrowie na lata, a przy tym świetnie wyglądać, musi co najmniej 3 razy w tygodniu uczęszczać na siłownię lub biegać.

 

Zgrabne panie wiedzą, jak zaimponować facetowi. Czemu mężczyźni mieliby postępować inaczej? W końcu umięśnione, wysportowane ciało to symbol atrakcyjności, siły oraz zdrowia.

 

10. Dobre ubranie
Idealna sylwetka wymaga odpowiedniego ubrania. Warto zadbać o to, aby zawsze było skrojone na miarę, świeże i niewygniecione. Na to głównie zwracają uwagę kobiety.

 

Mężczyzna, który wie, jak zaimponować kobiecie, zdaje sobie sprawę z tego, że jest oceniany przez pryzmat swojego wyglądu. Wie o tym, że ubranie ma duży wpływ na to, jak jest postrzegany. Używa perfum, ponieważ wie, że dobrze pachnący mężczyzna jest lepiej odbierany przez kobiety.