Impreza na sto dwa, i to w twoim wykonaniu, może być świetnym rozwiązaniem na nudny piątkowy wieczór! Nie czekaj ani chwili, przeczytaj poniższy poradnik i bierz się za organizację najlepszej domówki w swoich życiu! Powodzenia!

 

SPIS TREŚCI:
1. Zaproś najlepszych znajomych
2. Dobra muzyka to podstawa
3. Zadbaj o prowiant dla wszystkich
4. Dodatkowe atrakcje jak najbardziej wskazane

 

 

1. Zaproś najlepszych znajomych

Wiadomość wysłana drogą SMS bądź utworzone wydarzenie na jednym z portali społecznościowych są bardzo wygodną drogą komunikacji, jednak znajomych najpierw warto zaprosić w sposób bardziej tradycyjny, a przy tym prezentujący dobre maniery gospodarza imprezy – przez wiadomość słowną. Idealna domowa gruba impreza nie może przecież odbyć się bez najlepszych znajomych, a szacunek można im okazać poprzez zaproszenie ich w czasie rozmowy!

 

Zgrana paczka przyjaciół to już połowa sukcesu. Jeśli chcesz poznać nowe osoby, to zawsze możesz zaproponować, aby twoi znajomi przybyli na domówkę ze swoimi przyjaciółmi.

 

2. Dobra muzyka to podstawa

Nawet najlepsza impreza może zostać zepsuta przez słabą muzykę – pamiętaj o tym, dobierając playlistę. Weź pod uwagę nie tylko swój gust, ale również gust swoich znajomych. Wtedy o wiele lepiej będzie wybrać coś, co wpadnie w ucho każdemu.

 

W przypadku, gdyż wasze uszy ubóstwiają zupełnie inny rodzaj muzyki, warto iść na kompromis i poszukać wspólnych dźwięków bądź skomponować playlistę tak, aby był zadowolony fan rocka, zwolennik disco polo czy osoba lubująca się w muzyce pop. Fabryka Siły Sklep

 

Jeśli nie masz pomysłu na to, co „zarzucić” z głośników, rozwiązaniem może być włączenie radia internetowego bądź kanału muzycznego w TV. W końcu nawet najlepszego kumpla nie wypada prosić o to, aby na twoją imprezę zabrał swoje płyty z muzyką!

 

3. Zadbaj o prowiant dla wszystkich

Jako gospodarz imprezy musisz zadbać o to, aby wszyscy goście byli zadowoleni. W związku z tym jednym z głównych zadań, jakie przed tobą stoją, jest zapewnienie im prowiantu. Oczywiście nie musisz zaraz wykosztować się na najdroższy alkohol czy kupić dziesiątki smacznych kiełbasek, ale warto, aby to od ciebie wyszła inicjatywa dodatkowych atrakcji, w tym imprezowego menu.

 

Jeśli będzie to kameralna impreza, przejdą paczki chipsów bądź solone paluszki. W przypadku nieznajomych gości warto wykazać się większą kreatywnością i przygotować grilla bądź ognisko.

 

W przypadku większej liczby gości zawsze można zastrzec, żeby każdy przyniósł coś od siebie i w ten sposób zebrać niezbędne rzeczy. Równie świetnie sprawdzi się to na domówce w gronie najbliższych znajomych!

 

4. Dodatkowe atrakcje jak najbardziej wskazane

Dodatkowe atrakcje to jest to, co goście uwielbiają najbardziej. Dużym atutem będzie, jeśli o tym pomyślisz i zapewnisz im odpowiednią rozrywkę, np. konsolę do gry, tarcze do lotek, mini piłkarzyki czy grę w ping ponga.

 

Trochę wygląda to jak ostra impreza w amerykańskim akademiku, ale cóż – takie są realia. Dobra impreza to przede wszystkim dobra zabawa, a tę poza towarzystwem, muzyką a także odpowiednim prowiantem zapewniają dodatkowe formy zabawy – oczywiście wieloosobowej!

 

Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest impreza przebierana. Taka zabawa tematyczna wymaga od gości jeszcze większej kreatywności, a czym więcej serca włoży się w przygotowania, wiadomo, tym lepiej się człowiek bawi! Przykłady to impreza w stylu PRL bądź impreza hawajska.