Zarówno wieczór kawalerski, jak i wieczór panieński rządzą się swoimi prawami. Ostatnia impreza bez obrączki na palcu, alkohol leje się strumieniami, a czas umilają żarty, luźne rozmowy i przede wszystkim muzyka, przy której można się wyszaleć. Czy zdrada może wkraść się w poczynania państwa młodych? A co jeśli zbyt duża ilość alkoholu pchnie jedno z zakochanych w objęcia kogoś innego? W końcu nawet niewinny pocałunek świadczy już o niewierności przyszłej żony bądź przyszłego męża.

 

SPIS TREŚCI:
1. Co dzieje się na wieczorze panieńskim?
2. Zadbaj o szpiega
3. Jeśli ukochana przesadziła na wieczorze panieńskim

 

 

1. Co dzieje się na wieczorze panieńskim?

Wieczór panieński rządzi się swoimi prawami. Za jego organizację w głównej mierze odpowiedzialne są koleżanki panny młodej, więc wiele zależy nie tylko od przyszłej żony, ale również od upodobań przyjaciółek. Każda z nich w końcu może mieć inny pomysł na urozmaicenie babskiej imprezy.

 

Standardem staje się wyjście do klubu w damskim gronie, choć wiele osób woli zorganizować wieczór panieński za zamkniętymi drzwiami w ograniczonym towarzystwie. Tutaj również potencjalnie istnieje mniejsza szansa na zdradę.

 

Na samym wieczorze, co oczywiste, panna młoda otrzymuje sprośne upominki mające przypominać jej o ostatniej szalonej nocy przed wejściem w związek małżeński. Nie obędzie się również bez głośnej muzyki, tańców i alkoholu.

 

W niektórych wypadkach do drzwi może zapukać pan policjant, który został poinformowany o zakłócaniu ciszy nocnej. Jak się okazuje, jest on striptizerem zamówionym przez koleżanki i ma zapewnić zabawę wszystkim, a zwłaszcza pannie młodej! Pomysł niczego sobie. Potencjalna zdrada wkrada się w stroju nieźle wyglądającego striptizera.

 

Alkohol i bardzo dobrze zbudowany i umiejący powabnie tańczyć facet to mieszanka wybuchowa. W klubie również można spotkać ponadprzeciętnych kolesi mogących zwrócić uwagę panny młodej, której, niestety, za namową koleżanek różne pomysły mogą wpaść do głowy.

 

2. Zadbaj o szpiega

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że nie można osobiście przypilnować panny młodej, a co gorsza, nigdy nie wiadomo, co wydarzy się na wieczorze panieńskim. Zdrada cały czas przewija się w wielu historiach pochodzących z podobnych imprez. Każdy nie raz przecież słyszał o podobnym wieczorze panieńskim, który nie skończył się kolorowo. W tym przypadku bardzo ważne jest zaufanie, jednak niekiedy obawy mogą budzić koleżanki ukochanej – zatwardziałe singielki uznające przygodny seks z przystojnymi nieznajomymi za formę zabawy!

 

W takim wypadku warto poszukać sprzymierzeńca w osobie siostry panny młodej bądź jej najlepszej przyjaciółki, które nie tylko będą dbały o odpowiedni poziom zabawy, ale również dopilnują, by nic niepożądanego się nie wydarzyło. Zdrada na wieczorze panieńskim to w końcu słaby początek udanego małżeństwa. Fabryka Siły Sklep

 

3. Jeśli ukochana przesadziła na wieczorze panieńskim

Dochodzi jednak do przykrej sytuacji. Panna młoda nie została dopilnowana przez swoją przyjaciółkę, ulotna chwila i tłumiące się w ciele zmieszane napoje procentowe wzięły górę. Spędziła ostatnią „wolną” noc w objęciach innego. Pocałunek był punktem zapalnym. Na tym się nie skończyło i doszło do zdrady.

 

Oczywiście przyszły pan młody miał się o tym nie dowiedzieć. Na całe szczęście jego zapobiegliwość i pomoc szpiega na imprezie pozwoliły mu poznać prawdę.

 

Co dalej?

 

W zasadzie wyjście jest jedno. Jeśli kobieta wieczór panieński spędza
w objęciach innego, nie ma żadnej gwarancji, że nie powtórzy swoich wybryków po wejściu w stały związek. W przypadku większej małżeńskiej kłótni znów może zapragnąć dowartościować się przy innym facecie. Zresztą kto wie, czy do tej pory była wierna swojemu wybrankowi?

 

Wszystko zależy od decyzji pana młodego. Warto jednak poważnie się nad nią zastanowić. Nieprzemyślana i podjęta pochopnie decyzja może przysporzyć kłopotów we wspólnym pożyciu. W końcu zdrada to coś więcej niż pocałunek.